Kurzy líčení - Plzeň

Nevíte, jak se starat o svoji pleť nebo netušíte, jak se nalíčit? Pak využijte služeb kosmetické poradkyně, která je znalá ve svém oboru. Dnes vás seznámíme právě s touto nabídkou.

Šminky

Co nabízí kurzy péče o pleť?

Pokud se setkáte s kurzy péče o pleť, může se jednat o širokospektré nabídky od kosmetické péče až po líčení. Jestliže se obrátíte na odborníka, který nabízí služby ohledně kosmetiky, mohou se tito profesionálové dělit do více skupin. Předně každý z nich má zkušenosti s jistou značkou kosmetiky, kterou používá. S tou vás také seznámí. Když vás například bude líčit, hned bude vědět, že pokud vám nesedí tmavší odstín hnědé, stačí sáhnout po světlejším koloritu. Jsou ale i kosmetičtí odborníci, kteří pracují taktéž pod určitou značkou. Tyto značky jsou většinou velmi kvalitní a nabízí velké množství produktů, kdy se s takovou nabídkou v běžné drogerijní síti nesetkáte. Co se týká samotných kurzů líčení, tak si nepředstavujte, že se jedná o nabídku pouze pro profesionály, kteří se chtějí tímto oborem živit. Můžete mít i jako laik zkušenosti v tom, co vám sluší, když se budete potřebovat nalíčit doma. Navíc každodenní** péče o pokožku** je důležitá i pro její zdraví.

Kurzy líčení

Kurzy líčení – pro koho jsou?

Už jsme zmínili, že kurzy líčení se mohou týkat kohokoli bez rozdílu odbornosti. Může jich využít někdo, kdo chce jen vědět, co mu sluší a případně poradí nejbližším a stejně tak se zde může zaškolit budoucí kosmetický profesionál. Pokud se jedná o laika, je to velmi výhodné v tom, že se naučí manipulovat s nabídkou kosmetiky. Začněme tím, že se nejdříve podíváme na pěstící kosmetiku.

Kosmetika

Pokud se někdo chce zaškolit v praxi využití** pěstící kosmetiky**, je to nejlepší cesta, jak poznat svoji pokožku a učit se o ní starat. Spousta lidí má totiž mylné představy o tom, že je jednoduché aplikovat přípravky tak, jak jim to nabízí třeba reklama. Ne vždy se ale může jednat o správný krok a někdy můžete pleti ublížit. Jako příklad si vezmeme manipulaci s mastnou pletí, která trpí akné. Ideální je kůži vysušit, řekne si spousta lidí a proto vsadí na vysušovací kosmetiku. Ta ale může kůži dráždit. Pokud ji aplikujete na špatný typ pleti, začne se bránit a vytváří maz ještě víc. Je tedy nezbytně nutné, aby vám odborník řekl, co potřebujete. To samé platí i pro budoucí profesionály, aby věděli, co klientům aplikovat, aby jim nezpůsobili komplikace.

Kosmetika Mary Kay

Líčení

Co se týká dekorativní péče, i zde dělá spousta lidí (hlavně žen) chyby. Dnes už se dámy naučily využívat pestrou škálu nabídky barev, ale není tomu tak dlouho, co dominovaly obličejům jednotné vzhled – černá řasenka, případně i linky a modré oční stíny. Bez ohledu na barvu pleti, vlasů a barevný typ dané osobnosti. Nešvar používání černých tónů ale stejně přetrvává dodnes. Spousta žen si neuvědomí, že černá pro ně může být tvrdá a že hnědá jim prospěje třeba lépe. Proto je dobré oslovit kosmetičku, která vám ukáže, jaké barvy vám sluší a co máte používat.

 Líčení kosmetikou Mary Kay

Kurzy líčení – typy

Pokud se rozhodnete pro kurz líčení, tak opět zmíníme, že se může jednat o laické kurzy a kurzy pro profesionály. Rozdělme si tedy jednotlivé obory.

Líčení pro laiky

Pokud se budete učit manipulovat jen se svou pletí, bude daný kurz trvat kratší dobu než ten, co se bude věnovat profesionálům. V kurzu líčení se dozvíte, jakou kosmetiku používat, jaké barvy aplikovat a čeho se vyvarovat. Také se vám nabídne daný sortiment, takže nebudete muset nikde shánět prostředky, které vám kosmetička doporučí. Dané zkušenosti můžete uplatnit i na někom jiném, protože se zde stejně dozvíte základy péče o pleť a využití přípravků, ale je to ryze jen pro soukromé účely.

Líčení pro profesionály

Zde se nabízí intenzivnější kurz, kdy na jeho konci většinou dostanete potvrzení o absolvování. Zde se dozvíte, jaké mohou být typy pleti a co svým budoucím klientům aplikovat. Též se totiž nabízí, že budete pečovat i o muže, proto se seznámíte s charaktery všech typů pokožek. Dostanete i nabídku na základní vybavení, abyste měli co svým klientům poskytnout a nic vám tak nebude chybět.

Líčení pro profesionály

Kurzy líčení – průběh

Na každém kurzu se nejprve seznámíte s všeobecnými základy, to je v podstatě stejné jak pro laiky, tak i profesionály, i když odborníci musí mít hlubší znalosti. Poté, co se naučíte poznávat jednotlivé typy pleti, se přejde k nabídce dané kosmetické firmy, se kterou kosmetička spolupracuje, abyste věděli, s čím se bude manipulovat. Pomalu se přejde k praxi, kdy vám kosmetička ukáže, jak se pracuje s jednotlivými produkty, čeho se třeba máte vyvarovat a naučí vás i různé vychytávky. Dostanete i prostor si vše sami vyzkoušet. Ti, kteří se chtějí pěstit, to vyzkouší na sobě, budoucí kosmetičky mohou mít figuranty. Následně také získají osvědčení, aby jejich práce byla nějak podložená.

Kosmetické kurzy slouží nejen profesionálům, ale i laikům, takže je může vyzkoušet každý. V oblasti byznysu je to velmi žádaná práce, která je i dobře honorovaná, tak není na škodu ji ovládat. Jako laik se zase můžete naučit něco o sobě a zjistíte, že vám sluší to, na co byste ani nepomysleli. Dozvíte se, kde jste dělali chyby a naučíte se, udělat se ještě krásnější a pěstěnější. Využijte proto nabídky kurzů, které vám otevřou nové možnosti a budete se na kosmetiku dívat jinak.

Kurzy líčení

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23175 (zdravotnimagazin.cz#10347)


Přidat komentář