Kvalitní Clip in vlasy levné - druhy, výběr

Skutečným hitem se stalo prodloužení vlasů pomocí metody clip in. Toto prodloužení vlasů má oproti jiným mnohé výhody a ženy si metodu prodloužení clip in skutečně velmi oblíbily. Co vědět o clip in vlasech?

Už dlouho toužíte po dlouhých vlasech a vaše vlasy ne a ne dorůst? Nebo jsou vaše vlasy slabé, často poškozené a vy musíte chodit na pravidelné stříhání? Velice jednoduchou metodou, jak během pár minut získat dlouhé a bohaté vlasy, je metoda clip in vlasů.

Co jsou clip in vlasy

Clip in vlasy si můžeme představit jako pramínek vlasů, kde jsou vlasy přišity vedle sebe a uchyceny na clip in sponě. Clip in sponka je opatřena protiskluzovým páskem, který zabrání sklouzávání sponky z vašich vlasů. Clip in vlasy tak můžete používat pro různé příležitosti, kdy sponku zachytíte pod vlasy přírodní a budete tak mít dokonale a přirozeně prodloužené vlasy.

Kvalitní Clip in vlasy levné - druhy, výběr zde. www.clip-in-levne.cz

Clip in vlasy levne

Jaké jsou výhody clip in vlasů

Prodloužení vlasů pomocí metody clip in má mnoho výhod. Tak za prvé tato metoda nepoškozuje vlasy přírodní, tak jako tomu může být u běžného prodloužení vlasů v kadeřnickém salónu.** Clip in vlasy** neničí vaše kořínky a netřepí vaše konečky. Další výhodou je rychlost aplikace clip in vlasů. Vlasy stačí jednoduše připnout a

už se můžete pyšnit dlouhým účesem. Ženy, které mají rády změny, také ocení mnoho variací účesu s clip in vlasy. Jeden večer můžete mít krásné dlouhé rozpuštěné vlasy, další den dlouhý cop a poté se zase ukážete s krátkými vlasy. Nepopiratelnou výhodou této metody prodloužení vlasů je také cenová dostupnost v porovnání s jinými metodami.

Jaké jsou druhy clip in vlasů

Ptáte se, podle čeho vybírat clip in vlasy. Nejdříve se budete rozhodovat podle barvy vlasů. Samozřejmě, že clip in vlasy budou vypadat nejpřirozeněji, když budou odpovídat vaší barvě vlasů. Rozhodnout se můžete pro následující odstíny: beach blond, platinová blond, šampaňská blond, tmavě hnědé vlasy, čokoládově hnědé vlasy, přírodně hnědé vlasy, černé vlasy, přírodně černé vlasy, zlato hnědá barva nebo melíry v různých odstínech. K oživení vašeho účesu můžete také použít clip in vlasy ve výrazných pastelových barvách.

Dále je důležité vybrat správnou délku vlasů tak, abyste byla spokojena a výsledný efekt působil přirozeně. Clip in vlasy můžete zakoupit v následujících délkách: 46 cm, 55 cm, 60 cm a 68 cm. Rozměry se mohou u jednotlivých prodejců lišit. Vlasy se také vybírají na základě hmotnosti.

Clip in vlasy se také liší svou kvalitou. Za nejkvalitnější se považují vlasy evropského původu. Tyto vlasy jsou však také nejdražší. Zakoupit si můžete také clip in vlasy původem z Asie.

Clip in ofiny

Mnoho žen může také ocenit možnost nošení clip in ofiny. Díky clip in ofině bude váš účes vždy originální a především každý den jiný. Clip in ofina je skvělým způsobem jak radikálně změnit vzhled, ale nemuset se nechat skutečně ostříhat. Když vás ofina přestane bavit jednoduše ji sundáte.

Kvalitní Clip in vlasy levné - druhy, výběr zde. www.clip-in-levne.cz

Clip in vlasy levne

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23188 (zdravotnimagazin.cz#10360)


Diskuze a zkušenosti

ffg | 16.02.2015 01:53
Re: Kvalitní Clip in vlasy levné - druhy, výběr hhg

ffg | 16.02.2015 01:53
Re: Kvalitní Clip in vlasy levné - druhy, výběr hhg


Přidat komentář