Lakování nehtů a jejich zdobení

Nedokonalým lakováním vznikají na nehtech šmouhy, bubliny nebo praskliny. Docílit efektu jednolitého laku není snadné. Navíc, stačí se během schnutí nechtěně nehtů dotknout a veškerá snaha je v tahu. Se samolepícím lakem na nehty tyto potíže nepoznáte.

Vizitka ženy

Pěstěné nehty byly vždy jakousi vizitkou ženy a není vůbec přehnané označit je za symbol ženské krásy. Nejen prstýnky a náramky krášlí ženskou ruku. Dobře provedená manikúra dokáže s dámskou ručkou divy.

Defekt nehtu

Nedokonalým lakováním vznikají na nehtech šmouhy, bubliny nebo praskliny. Docílit efektu jednolitého laku není snadné. Navíc, stačí se během schnutí nechtěně nehtů dotknout a veškerá snaha je v tahu. Se samolepícím lakem na nehty tyto potíže nepoznáte.

Dlouhodobost laku

Samolepící lak na nehty jsou tenké proužky ve velikosti jednotlivých nehtů. Lze jej koupit v různých barevných odstínech. V jedné sadě obdržíte 16 různě širokých proužků. Díky transparentní vrstvě, která chrání lak před negativními vlivy, vydrží lak neobvykle dlouho.

Proces aplikace

Nejdříve se odstraní ochranná fólie, pak si vyberete vhodnou velikost, sloupnete proužek z podkladu, umístíte na nehet, vyhladíte a přebytek laku oddělíte jeho zahnutím přes okraj nehtu.

Umělé nalakované nehta

Toužíte po pěstěných nehtech, ale nechce se vám je neustále lakovat? Další možností jsou již nalakované nehty umělé.

Vytvrzovač laku

Aby lak dlouho vydržel, nalakujte nehty nejdříve průsvitným zpevňovačem, pak lakem požadované barvy a po zaschnutí jej přelakujte vytvrzovačem laku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21934 (zdravotnimagazin.cz#5723)


Přidat komentář