Laserové ošetření - Jihlava

Každá pleť si zaslouží být mladá, pružná, zdravá, bez vrásek, jizev a jiných nerovností. Jestliže je i Vaším snem mít jemnou, hladkou a čistou pokožku, vyzkoušejte ošetření pleti pomocí laseru. Budete se cítit mnohem lépe.

Vrásky se nevyhýbají nikomu. S přibývajícími roky se vrásky násobí, prohlubují a pleť kvůli nim vypadá starší. Nespokojte se s tímto stavem, a pokud vás vaše vrásky nebo nezdravá pleť či jizvy v obličeji trápí, a vy se kvůli tomu necítíte dobře, udělejte za tímto stavem radikální čáru a svěřte se do rukou odborníků.

Frakční CO2 laser

Frakční CO2 laser je tu proto, aby vám vrátil mladou pokožku. Pokud máte problémy s pletí, máte rozšířené póry, jizvy, vrásky, apod., frakční laser dokáže pleť zjemnit, stáhnout póry, barevně sjednotit povrch i snížit pigmentaci. Díky použití CO2 laseru bude vaše pokožka vypnutá a bude vypadat mladě. Zákrok s použitím tohoto zázračného laseru je možné provést na celém obličeji. Záleží na vás, kde vás jaká nesrovnalost trápí. Můžete jej nechat použít na oblast v okolí rtů, kde zvláště kuřáci mívají drobné, ale zato četné vrásky, v okolí očí, vynikající efekt zajistí laser také v dekoltu. Jde o novou technologii, která zajišťuje velmi intenzivní a efektní zákrok a i přesto je doba hojení po tomto zákroku podstatně zkrácena.

Frakční CO2 laser

Na jaké části lidského těla lze CO2 laser použít?

Zákrok s použitím CO2 laseru je možné provést na celém obličeji, nebo pouze na vybraných partiích obličeje, jako např. kolem očí nebo v oblasti rtů. Laser je ale také vysoce efektivní např. na hřbetech rukou, nebo pokud je vaše pleť hyzděna jizvičkami po akné. Je kůže na vašem dekoltu povadlá, vrásčitá a nevypadá zdravě, mladě a pružně? I na tuto část těla je možné CO2 laser použít.

Je zákrok s použitím CO2 laseru bolestivý?

V naprosté většině případů pacienti vnímají celý zákrok jako** jemné pálení**, které se dá srovnat se stavem, kdy se spálíte sluncem. Pálení závisí na prahu citlivosti. Pokud máte obavy, že by vás pokožka mohla pálit, je možné před samotným zákrokem aplikovat lokální anestetický krém, abyste měli zaručen maximální komfort celkového ošetření.

**Výsledky laserového ošetření
**

Jak dlouho po zákroku se pokožka hojí?

Nemusíte se bát, že byste byli svým vzhledem po zákroku dlouho omezeni, že byste se cítili pod psa, a že byste museli ležet doma v bolestech. Nic z toho se nestane. Po zákroku tímto jedinečným a revolučním laserem může být vaše pokožka 2-5 dní červená, vše se odvíjí od intenzity zákroku. Drobná zranění, která můžou laserováním nastat, přejdou do malých stroupků, které do týdne opadnou. Ošetřující lékař vás samozřejmě poučí o tom, jak se o pokožku po zákroku starat, že je potřeba ji promazávat, neboť bude po aplikaci laseru suchá. Efekt po použití laseru je patrný bezprostředně poté, co dojde k opadnutí jemných stroupků, tedy během několika pár dnů po provedení zákroku. Před sluncem musíte pokožku chránit faktorem +50. K nežádoucím účinkům by mohlo dojít, pokud byste pokyny lékaře nedodržovali. Před každým zákrokem dochází k pečlivé konzultaci s lékařem, který má s daným typem ošetření bohaté zkušenosti, a který vám zákrok provede. Jak intenzivní bude výsledný efekt, bude záležet na kvalitě vašeho životního stylu. Pokud pacient vystavuje svou pokožku přímému slunečnímu záření nadměrně dlouho, pokud nedodržuje pravidelný a dostatečný spánek, nadměrně kouří, apod., u takového pacienta bude výsledek zřejmě ne tak efektivní jako u člověka, který o své zdraví dbá.

Výsledky laserového ošetření

Co vše medicinský frakční CO2 laser dokáže?

Frakční CO2 laser slouží k odstranění vrásek, jizev, strií, bradavic, k odstranění velkých pórů, pigmentů, k ablativní i neablativní léčbě, ke koagulaci. Jde o vysoce účinný laser, který vám dokáže opět, bez bolesti, a velmi rychle, zdvihnout vaše sebevědomí. Laser, který vás omladí o pěknou řádku let, bez ohledu na to, zda jste žena nebo muž. Účinky laseru stále ještě častěji vyhledávají a oceňují ženy, ovšem i muži si do ordinací nacházejí cesty, protože i jim záleží na tom, jak vypadají, a pokud jejich pleť neodpovídá jejich věku, nebo odpovídá, ale rádi by vypadali mladší, mají příležitost se svým stavem něco udělat.

Jaké jsou výhody CO2 laseru?

Laser pro ošetření pokožky, ozdravení pleti a zbavení pigmentových skvrn, vrásek, jizev a dalšího, je plně bezpečný a komfortní. Tento laser je ovládán s pomocí integrovaného počítače s předinstalovanými parametry. Charakteristické pro vzhled CO2 laseru je velký dotykový displej. Tento laser je rychlý a flexibilní, je možné jej využít všestranně,  CO2 laser je navíc jak invazivní, tak i neinvazivní, má 3 snadno vyměnitelné hlavice. Výsledný efekt je ihned viditelný a mezi velké výhody použití CO2 laseru patří rychlé zahojení.

Žádné vrásky

CO2 laser – unikát v oblasti laserů

Tento druh laseru je možné označit jako zlatý standart pro laserové obnovení. Jeho fungování je založeno na principu frakčního tepelného efektu. Jedná s o novou metodu ošetření laserem, který má za cíl vytvořit četné mikroskopické poškození tepelné zóny. Kůže zůstává mezi místy poranění zdravá a umožňuje rychlou opravu laserem indukovaným tepelným poškozením. V případě, že by se ošetření pomocí CO2 laseru provádělo častěji, bylo by dosaženo lepších výsledků, menších bolestí, a menších časových ztrát.

Laserové kosmetické zákroky

Poprvé byl laserový paprsek použit v medicíně v roce 1962. Do dnešní doby se laserové technologie rozvinuly do tak velkých rozměrů, že jsou v dnešní moderní době nedílnou, podstatnou a nutnou součástí dermatologické terapie. Laser může používat pouze odborník, který zná mechanismus působení konkrétního druhu laserového přístroje, který zná limity efektu i možné komplikace. Laserový paprsek může působit ve tkáni různě, co závisí na vlnové délce, hustotě a absorpci ve tkáni. Pokud oslovíte opravdového profesionála, nemusíte se obávat neodborně provedeného ošetření pokožky. Navíc budete dokonale a dopodrobna poučeni o všem, co souvisí s péčí vaše** ošetření pleti**, aby byl výsledek opravdu dobrý.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23162 (zdravotnimagazin.cz#10334)


Diskuze a zkušenosti

MILADA TYMROVÁ | 13.08.2012 12:46
Re: Laserové ošetření - Jihlava DOBRÝ DEN,ZÁKROK SE DĚLÁ AMBULANTNĚ

Dora | 26.09.2012 20:17
Re: Laserové ošetření - Jihlava Měla bych zájem o laserové ošetření obličeje. Kolik mě to bude stát? A jak efektivní je zákrok Je mi 39 let.


Přidat komentář