Laserové ošetření - Ostrava

Zbavit se tukových polštářků již nemusíte pouze klasickou liposukcí. V současnosti se také nabízí neinvazivní způsoby boje s tukem v problematických oblastech, jako je např. kryolipolýza a kavitace.

Která žena netouží po dokonalé postavě a krásném obličeji? S věkem se však začínají objevovat projevy stárnutí a boj s nadbytečnými kily a přibývajícími vráskami pro nás může být stresující. Studia estetické kosmetiky nám však nabízí řešení v podobě moderních a velmi účinných metod, jako je kryolipolýza, kavitace nebo lifting obličeje.

Lifting obličeje

 

Co je to kryolipolýza

Kryolipolýza (liposukce zmražením) je metoda, pomocí které můžete bojovat s problematickými partiemi těla. Tato metoda se řadí mezi nechirurgické nebo také neinvazivní. Nemusíte se tady bát bolestivého chirurgického zákroku. Kryolipolýza vám může pomoci zbavit se přebytečného tuku a zmírnit projevy celulitidy. Záleží jen na vás, na jaké části těla budete chtít tuto metodu aplikovat. Kryolipolýza vám může pomoci zredukovat tuk na bříšku, bocích, zádech, zadečku, nohách, rukách a kolenech. Během jedné aplikace se odbourá 25 – 30 % tuku. Celý zákrok je naprosto bezbolestný a vy můžete těšit na úbytek tuku. Účinnost této metody se může srovnat s klasickou liposukcí, ale tento zákrok je pro pacienty mnohem lépe snesitelnější. Kryolipolýza je metoda, ze které nemá klient žádné modřiny, necítí při ní bolest a nedochází zde k porušení celistvosti pokožky.

V kosmetických studiích se ke kryolipolýze může použít např. přístroj CooLipo Twin. Tento přístroj je díky spojení kryo-elektroforézy a kryo-lipolýzy jednou z nejefektivnějších a nejšetrnějších technologií k redukci podkožního tuku a ošetření pleti. Díky hloubkovému působení tohoto přístroje se dosáhne lepších výsledků než u jiných technologií. Technologie CooLipo Twin umožňuje nejen odstranění tukových buněk, ale také ošetření a omlazení pleti v obličeji.

Kryolipolýza

Jak funguje kryolipolýza

Kryolipolýza je založena na ochlazení tukových buněk. Ochlazené způsobí krystalizaci tukových buněk a jejich odumření. Bílé krvinky poté zajistí odstranění odumřelých tukových buněk z těla. Samotný proces kryolipolýzy začíná tak, že aplikátor ochladí co největší množství tukové tkáně. Nemusíte se bát o svou pokožku. Přístroje, které se využívají ke kryolypolýze chrání pokožku před podchlazením. Během ošetření může klient pociťovat chlad, tento pocit po několika okamžicích přejde. Jedna tělesná partie je ošetřována přibližně po dobu 50 minut.

Pro koho není kryolipolýza vhodná

Tato metoda není však vhodná pro každého. Zákrok není vhodný pro osoby trpící alergiemi na chlad, epilepsií, srdečním onemocněním, hypertenzí, hemofilií nebo trombózou. Dále se zákrok nedoporučuje ženám v době těhotenství a menstruace. Nepodstupujte kryolipolýzu v případě, že máte kovové implantáty, kardiostimulátor, nádorová onemocnění, vysoký cholesterol, diabetes nebo kožní onemocnění.

Kavitace

Alternativním řešením ke klasické liposukci se může stát kavitace. Kavitace je bezbolestná a vysoce účinná metoda, jak se zbavit podkožního tuku. Princip kavitace je založen na narušení membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah tukových buněk se poté uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru, a poté je odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla. Tento neinvazivní způsob liposukce je velmi bezpečný. Kavitace vám může pomoci odstranit tukové polštářky z míst, které jdou odstranit jen těžko pomocí diet nebo cvičení. Pomocí kavitace se můžete zbavit celulitidy a vyformovat vaši postavu. Výsledky jsou viditelní ihned po prvním ošetření.

Tuto bezbolestnou metodu mohou podstoupit ženy i muži všech věkových kategorií. Ve Studiu estetické medicíny v Ostravě využívají ke kavitaci radiofrekvenční přístroj*** ** ***RFJETT2. Tento radiofrekvenční přístroj slouží k odstranění** ** tukových polštářků,** ** redukci celulitidy, vypnutí a zpevnění pokožky a k celkovému tvarování problematických partií. Tato technologie představuje pro klienty velmi rychlou, efektivní a pohodlnou pomoc s problémovými partiemi.

Kavitace

Jak probíhá kavitace

Před ošetřením se doporučuje nízkokalorická dieta a vyvážená strava. Dále je nutné dodržet pitný režim. V den ošetření je nutné vypít minimálně 2 litry vody.

Během samotného ošetření masérka označí a přeměří ošetřovanou partii těla. Poté se aplikuje na ošetřovanou oblast gel a pohyby ultrazvukové hlavice se provede samotná kavitace. Během kavitace může klient cítit mravenčení, ne však bolest. Po kavitaci přichází na řadu vakuová masáž, která slouží k lepšímu uvolnění a rozpuštění tukových buněk.

Pro koho není kavitace vhodná

Kavitace se nedoporučuje osobám s vážnými srdečními onemocněními, s kovovými náhradami v ošetřované oblasti, onemocněním jater a ledvin. Dále není kavitace vhodná pro ženy v době těhotenství a u osob s poruchami metabolismu.

Expresní face lifting

Každá žena touží po mladistvém vzhledu a vede boj s projevy stárnutí. Zatímco v minulosti se ženy mohly spoléhat pouze na účinky přírody, dnes mohou ženy svůj vzhled ovlivnit s pomocí moderních technologií jako je např. lifting obličeje.** Lifting obličeje** slouží ke zpevnění pleti, odstranění vrásek nebo jiných známek stárnutí. Lifting obličeje také omezuje přebytečný maz a působí i na jiné potíže problémy, které vaše pleť může mít. Tento způsob ošetření pleti je v současnosti velmi oblíbený a zkouší jej stále více žen.

Expresní face lifting

Jak funguje Expresní face lifting - termage

Expresní face lifting funguje na základě použití radiofrekvenčního proudu. Radiofrekvenční energie se dostává do hlubších vrstev tkáně a zde dochází k reorganizaci buněčného prostředí. Buňky jsou stimulovány a dochází k tvorbě nového kolagenu. Kolagen je bílkovina, která způsobuje větší elasticitu pokožky. S věkem kolagen ubývá. Pokožka se po aplikaci této metody stává mladší a to vše bez skalpelu a injekcí. Po této metodě nejsou na obličeji žádné jizvy a také není potřebná rekonvalescence.

Klienti mohou po expresním face liftingu pozorovat výrazné změny na své pokožce. Kůže se stává pevnější, dochází k zvednutí horních víček a prozáření očí. Dále je viditelné zpevnění a zvednutí kontru obličeje, okamžitá hydratace a odstranění šupinatosti suché pleti. Expresní face lifting zlepšuje problémy s akné, redukuje tvorbu mazu, pročišťuje pleť a uzavírá rozšířené póry. Pomocí této metody dále dochází k sjednocení barvy pleti a zlepšení lokálního metabolismu. Expresní face lifting podněcuje hojení vláken tkáně. Díky této metodě jsou viditelné změny na pleti již po prvním použití.

Expresní face lifting s pomocí ultrazvuku je bezbolestná metoda, neinvazivní, pacienti ji pociťují jako příjemnou relaxaci. Výsledky jsou zvýrazněny po každé aplikaci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23164 (zdravotnimagazin.cz#10336)


Přidat komentář