Lupénka v pohodě

Lupénka je nemoc, která sice není život ohrožující, ale je dost nevzhledná a na okolí působí odpudivě. Není divu, že nemocní ztrácí sebevědomí a vyhýbají se společnosti. Dnes ale mají šanci na účinnou léčbu.

Nešťastní lidé s lupénkou nechtějí žít

Chronická nemoc s názvem lupénka je velice nepříjemné a omezující onemocnění. Je to velice smutné, pro zdravé jedince nepochopitelné, ale stopy na kůži, které jsou tak nevzhledné, že mnoho lidí raději odvrátí zrak, mluví za vše. Pro zdravé jedince zkrátka nepochopitelné, ale je pravdou, že mnoho nemocných prostě nesnese pohled na své tělo, stejně jako ostatní a navíc se za něj stydí, připadá si méněcenný, často se to pak projevuje i nejen na psychice, ale hodně i na dalších problémech, objevují se další nemoci a zdravotní potíže.

Co je to lupénka

O lupénce už mnozí slyšeli a je tak všeobecně známá, ale málokdo ví, co lupénka skutečně je. Všeobecně se ví, že jde o nějaký problém na kůži, ale jaký, to už mnoha lidem uniká. Lupénka je kožní onemocnění, které se projevuje nadměrným, ale nedostatečným dozráváním kožních buněk, respektive je omezuje zánět kůže. Ten nedovoluje zralým kožním buňkám, aby se dostaly na povrch, jako u zdravého jedince za dvacet osm dní, ale právě že se na povrch dostanou už za pár dnů. Nedozrávají a naopak se kupí, což způsobuje právě nehezký vzhled a jakoby šupinatý povrch, který kůži jednoduše hyzdí.

Není nakažlivá

Lidé se domnívají, že podáním ruky s nemocným s lupénkou, nebo i bližším kontaktem se mohou nepříjemnou nemocí nakazit. Jenže to není pravda, v žádném případě se nemůže nemoc přenést z člověka na člověka, a to ani při úplně tom nejintimnějším kontaktu. Nepříjemné na ni je to, že vyvolává únavu, stejně jako mnoho jiných zánětů, také bolesti a otoky kloubů, společně s jejich ztuhlostí.

Dá se s ní bojovat

Často se setkáváme s názory, že lupénka se nedá léčit. Nenechte se obalamutit touto fámou. Vše se dá řešit, a i přesto, že se nejspíš nepodaří zcela odstranit, pak se dá dost výrazně omezit tím, že se používají správné produkty.Jenže se musí jednat o skutečně cílené produkty, které jsou mnohem účinnější.

TianDe kosmetika jako lék

Kosmetika značky tianDe je čistě přírodní, a velice účinná. Zakládá se na poznatcích tradiční čínské medicíny, která se prokázala jako velice účinná v boji i se zákeřnými nemocemi a neduhy zdraví. Obecně je čínská tradiční medicína šetrnou a cílenou pomocí, stejně tak se o její poznatky opírá výroba účinné kosmetiky tianDe.

Při výrobě produktů firmy TianDe se využívají pouze vysoce kvalitní suroviny - Rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu, a jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. I voda používaná v kosmetice, se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.

Každý výrobek TianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos, laminaria...), éterické oleje ( z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí...), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen...), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík...).

Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou.

Produkty značky TianDe - Význam a zkušenosti odborníka

Více-funkční krém na obličej s mucinem hlemýžďů působí na pleť tím, že podporuje obnovu kožních buněk pleti, tím také zpomaluje proces stárnutí. Působí jako ochrana proti poškození a podráždění pleti, vyhlazuje i strukturu pleti. Hodně redukuje vrásky, takže je používají úspěšně i lidé, zejména ženy právě proti těmto nepříjemným projevům stárnutí pleti.

Navíc je dokonalým spojencem proti úspěšnému boji s nenáviděnou lupénkou. Sekret z hlemýžďů v obsahu krému totiž nejenže je skvělý právě na ohyzdnou lupénku, ale také na atopický ekzém, obyčejné, nebo nadměrné svědění, poškození kůže a tak dále. Krém uvolňuje lymfu, stará se tak o detoxikaci organismu, proudění zdraví v těle, a také proti nepříjemným projevům kůže, jako je třeba celulitida. Jedná se o opravdu Více - funkční krém a jeho použití nejenže je jednoduché, dá se mazat skutečně kdekoli na těle, ale především je hodně šetrný a na použití nemocné kůže příjemný.

Bojovat cíleně

Onemocnění lupénky není konečná cesta a záležitost, která se nedá řešit. Naopak, je potřeba proto něco udělat, a pokud je v dnešní době šetrná a účinná možnost, proč ji nevyužít. I přes to, že je léčba nákladná, je skvělá v tom, že nemocnému vrátí opět ztracené sebevědomí, klid a mnoho dalších požitků. Najednou může opět žít a radovat se ze všeho, co jej obklopuje. Pro zdravé je to často nepochopitelné, ale nemocní hledají rady, zde je konečně mají a tak i šanci, jak boj s nemocí vyhrát.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23315 (zdravotnimagazin.cz#10488)


Přidat komentář