Mobilní pedikúra Zlín a okolí

Moderní doba si žádá i moderní způsob poskytování služeb, což je například také mobilní pedikúra. Znamená to, že běžnou pedikúru můžete využít doma, ve svém prostředí. Což je jistě skvělé.

Nohy jsou velice důležitá část těla. O nohy je potřeba pečovat podobně, jako o jiné části těla. Pakliže budou nohy zanedbávané, pak se snadno může stát, že budou příčinou vážných zdravotních komplikací. Proto je potřeba péči o nohy, chodidla brát opravdu vážně a věnovat jim dostatečnou pozornost. Na pedikúru docházejí jak ženy, tak i muži a dokonce není v dnešní době ani potřeba docházet, postačí si zavolat a objednat mobilní pedikúru přímo do svého domu, bytu.

Mobilní pedikúra Zlín a okolí

Mobilní pedikúra je moderní možnost, jak si nechat opečovávat svá chodidla přímo v pohodlí domova. Je to často lepší varianta, než se objednat a přicházet někam daleko od domova. Ve vašem prostředí si necháte provést péči o svá chodidla a pak budete mít možnost v klidu a ve svém prostředí pohodlně relaxovat. Často také mobilní pedikúru využívají lidé, kteří nemohou moc chodit, mají problémy s chůzí, a tak dále. Možností je několik, také si mobilní pedikúru, tedy službu prováděnou u něj doma mohou objednat přímo lidé jen tak, protože prostě tuto možnost využít chtějí. Vhodné je také si objednat mobilní pedikúru hned pro několik příslušníků doma, jako jsou veškeré rodinné příslušenstvo, případně i sousedky a tak dále. Záleží na vás, zda se o službu podělíte, nebo bude pouze pro vás. Mobilní pedikúra je však moderní, novodobá a také perfektní služba.

Přístrojová pedikúra

Klasická pedikúra se dělí podle způsobu odstranění přebytečné a odumřelé části kůže. Buď se provádí klasická – skalpelem, nebo pak i moderní způsob, většinou pro ty, co z nějakého důvodu odmítají skalpel a to přístrojová pedikúra, kdy je k odstranění zrohovatělé kůže použit přístroj, taková jemná a velice šetrná bruska, jež jemným pohybem a velice příjemným hmatem postupně brousí zrohovatělou kůži a kompletně ji odstraňuje. Není nutno se obávat nějakého úrazu. Přístroj je plně vyvinut k tomu, aby právě pouze odstraňoval tu nadbytečnou a nepotřebnou kůži, kožní buňky, které jsou již nepotřebné, jsou odumřelé. Výhodou přístrojové pedikúry je to, že je ji možno provádět nasucho, bez potřebného odmočení kůže. vždy je zachován hygienický postup, takže nemůže dojít k nějaké nemoci z tohoto postupu.

Spa-pedikúra

Speciální procedura, která je hýčkáním pro chodidla každého jedince, je Spa-pedikúra, což je celý soubor několika po sobě jdoucích technik a procedur, které vedou k jednomu cíli a to dokonalý relax pro chodidla i nohy spolu s dokonalým ošetřením. Spa-pedikúra obsahuje nejen klasickou úvodní desinfekci nohou, ale samozřejmě i potřebnou prohlídku nohou, celkovou analýzu toho, co se konkrétně provádět bude a co se provádět musí. Dále je to ošetření chodidel obvykle suchou pedikúrou, tedy odstranění nadbytečné a zrohovatělé části kůže. Dále je součástí relaxační koupel nohou, nanesení hydratačních krémů a pěny, také je prováděna masáž chodidel, peeling nohou, různé masky, zábaly, také ošetření nehtů, nehtového lůžka a mnoho dalšího. Spa-pedikúra je perfektní nejen pro ošetření, ale celkový relax, rozhodně se jedná o naprosto senzační a dokonalou proceduru.

Klasická pedikúra

Na klasickou pedikúru nohou dochází mnoho lidí, jak žen, tak mužů. Jde o to, že chodidla jsou pro většinu z nás obvykle v uzavřené botě, často nedýchají, potí se. Bota nemusí vyhovovat, může tlačit, být nepohodlná, obzvlášť pak po celém dni. Taková chodidla si zaslouží pořádnou péči, kterou zahrnuje klasická pedikúra. I když se někteří muži této techniky zdráhají, není na tom nic podivného, naopak, nebudou trpět plísněmi a jinými nemocemi nohou.

Koupele nohou

Úžasné jsou i samotné koupele nohou, jež jsou doplněny vonnými oleji, které zrelaxují celkovou mysl. Koupele nohou jsou důležitou částí spa-pedikúry, ale i jiných, třeba klasické pedikúry, kdy se zrohovatělá kůže odstraňuje skalpelem. Koupele nohou jsou samy o sobě pro nohy prospěšné, zvláště po těžkém dnu a uzavření nohou v nepohodlné obuvi.

Zábaly

Zábaly jsou skvělé pro ošetření nemocné kůže, ale i jako vhodná prevence. Zábal pomůže chodidlům znovu načerpat potřebnou sílu, ale také vyživí nohy, jejich kůži a tak dále. Je to perfektní možnost, jak ulevit svým chodidlům a dodat jim nejen potřebnou hydrataci, ale také výživu, kterou si zaslouží. Aniž si to často uvědomujeme, svá chodidla vyčerpáváme mnohem více, než se nám může zdát a tak je potřeba jim pravidelně dopřát milé a potřebné rozptýlení, které si zaslouží

Masky

Podobné je to s maskami na chodidla. Obdobně, jako si klademe masky na obličeje, nebo třeba vlasy, je nutno občas myslet i na svá chodidla a jim dopřát to, co potřebují, co si zaslouží. Masky na chodidla opět dokonale vyživují kůži na nohou, dostatečně hydratují pokožku a jsou součástí skvělé procedury, kterou je Spa-pedikúra. Naprosto senzační a účelné, nejen pro chodidla, ale i celkově odpočinek a relax.

Parafín

S parafínovým zábalem se obvykle setkáváme v souvislosti s péči o ruce, nicméně je parafínový zábal velice účinný na chodidla. Vhodný je především pro popraskané a příliš suché nohy, zvláště v létě se tento proces jako součást pedikúry hodí. Parafínový zábal je opravdu něco, co suchá a příliš tvrdá chodidla potřebují. Kdo namáhá své nohy možná i více, než je zdrávo, měl by jim dopřát tuto skvělou techniku, která se postará o jejich perfektní vzhled a zdraví.

Peeling

Důležitou součástí péče o nohy nejen při pedikúře, ale i běžné domácí péče, je peeling, který jemně a šetrně odstraní odumřelé části kůže, které jsou již zbytečné a nadbytečné. Nohám pak peeling přinese svěží a lehký pocit, kůže bude velice jemná a citlivá, nejlepší pro aplikaci dobrého krému, předtím i léčivého zábalu a tak podobně.

Skvělá pedikúra přímo u vás doma

Přemýšleli jste několikrát, jaké je to, mít skvělou službu přímo u vás doma? Pak ji můžete jednoduše vyzkoušet, pokud si objednáte mobilní pedikúru přímo do domu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23313 (zdravotnimagazin.cz#10486)


Přidat komentář