Odstranění žilek a jizev Mladá Boleslav

Ne ke každému je zub času milosrdný a nepodepíše se svým způsobem na tváři a postavě. Nejen mládí však může mít tu devizu v podobě hladké tvářičky bez stop vrásek, skvrn, žilek, akné, či postavy bez přebytečného tuku.

 

I ženy, kterým již není – náct, si mohou užívat života, aniž by se musely trápit při každodenním pohledu do zrcadla. Díky současné moderní estetické medicíně, odbornosti a zkušenosti je možné „stopy času" ve významné míře zredukovat. I x letá žena se tak zase může cítit krásná, a nejen to, ona tak bude vypadat. I když je vzhled do jisté míry „jen pozlátkem“, ve velké míře ovlivňuje naše spokojené žití a často se promítá i do pracovního života. A když je ta možnost být hezčí, atraktivnější a tím pádem i spokojenější, proč této příležitosti nevyužít, či se jí snad bránit. Ostatně, která žena by se nechtěla líbit? Která žena by nechtěla, aby právě za ní se charismatičtí a hezcí muži otočili?

Liposukce zmražením tukových buněk - kryolipolýza

Liposukce, jako taková, se stává čím dál žádanější metodou pro odstranění nadbytečných tukových buněk. Liposukci je pak možné v základní úrovni rozdělit na invazní a neinvazní. Kdy neinvazní liposukce představují prakticky bezbolestnou metodu, která navíc nijak nenarušuje vzhled kůže, tj. bez nutnosti chirurgického zásahu, následné hospitalizace a rekonvalescence. K neinvazním liposukcím se řadí kryolipolýza, která je v současnosti nejefektivnější neinvazní metodou pro odbourání podkožního tuku.

Výhody a účinky kryolipolýzy

Výhodou kryolipolýzy, kromě již uvedeného, je úbytek tukové tkáně minimálně o 25%, a to s trvalým efektem. Kryolipolýza je navíc velmi bezpečnou metodou, která nijak nepoškozuje kůži, nervy, cévy či vnitřní orgány. Kryolipolýzou je možné se zbavit nadbytečných tukových polštářků v problematických partiích, tj. partií, u kterých nedochází k redukci tukových buněk ani úpravou stravy, ani cvičením. Jedná se především o oblast bříška, boků, vnitřních a vnějších stehen, vnitřní části paží aj.

Neinvazní liposukce EXILIS

Další účinnou metodou, která umožňuje tvarovat všechny typy postav a redukovat tukové polštářky, je neinvazní liposukce EXILIS. Jedná se o revoluční technologii, která využívá kombinaci ultrazvuku a vysokofrekvenční energii. Exilis má však účinek nejen na tukové polštářky, formování těla, ale také se využívá pro odstranění celulitidy, zlepšení elasticity a omlazení pokožky. Navíc, pokud jste podstoupila nějaký chirurgický zákrok, po němž Vaše pokožka vykazuje jisté nerovnosti, pomůže Vám EXILIS s vyhlazením nerovností. I v případě ošetření EXILIS se jedná o bezpečnou a naprosto bezbolestnou proceduru, která nevyžaduje žádnou hospitalizaci, či rekonvalescenci.

Vyhlazení celulitidy X-WAVE

Bohužel celulitida neboli pomerančová kůže se nevyhýbá mnohým dívkám i ženám. Dokonce i na vyloženě štíhlých dívkách, ženách, je možné spatřit projevy celulitidy, ať už v začínající fázi, nebo jejím vrcholu. Celulitida však není jen kosmetickým, estetickým problémem, který je možné „zamaskovat“ dlouhými kalhotami, halenou apod. Ve své vrcholné fázi jsou projevy celulitidy i poměrně bolestivé a znepříjemňují tak běžný život. S celulitidou se však nemusíte smiřovat, je možné ji vyhladit, a to například jedinečnou, patentovanou technologií X-WAVE, kdy se používá akustická rázová vlna.

Výhody a účinky vyhlazení celulitidy X-WAVE

Při ošetření dochází k odbourávání tukových buněk, uvolnění zatvrdlých vazivových tkání, zvýšení cirkulace krve i lymfy, tvorbě kolagenu. Po doporučeném množství ošetření zaznamenáte zpevněnou kůži a podkoží, výrazné zlepšení vzhledu strií, jizev, zmenšení obvodu u partií, u kterých došlo k ošetření. Také Váš lymfatický systém bude stimulován. Je-li lymfatický zpomalený, zadržuje se v něm voda a nečistoty, dochází právě, mimo jiné, ke vzniku celulitidy. Výsledek aktivace lymfatického systému má pozitivní vliv na řadu orgánů a tkání. Kupříkladu se jedná o slezinu, uzlinu, mandle, brzlík, apendix aj. Za zmínku také stojí, že je lymfatický systém neoddělitelnou součástí našeho imunitního systému. A netřeba dodávat, je-li imunitní systém oslaben, jsme náchylní k nemocem aj.

Redukce jizev a strií

Stejně jako celulitida, ani strie se nevyhýbají řadě žen. Ke vzniku strií dochází při rychlém přibrání, v těhotenství. Viníkem je však nejen samotný nárůst hmotnosti, ale spíše menší elasticita pokožky, která si neporadí právě s váhovým přírůstkem, jehož součástí je „zvětšování“ objemu. Čerstvé strie jsou výrazné do fialové barvy, kdy časem blednou a stávají se z nich stříbrná místečka. Přesto jsou však patrná a je možné je spatřit především v oblasti bříška, boků, zadečku, stehen. Strie jsou kosmetickou záležitostí, dokážou však dívkám, ženám značně ztížit žití z hlediska sebevědomí. Taková dívka, žena, která má „popraskané“ bříško, či boky se halí do dlouhých trik a v letním období volí spíše plavky jednodílné.

Estetická rázová vlna řešící jizvy a strie

Díky tzv. estetické rázové vlně je však možné způsobené povrchové nerovnosti a nepravidelnosti vyplnit. Efekty léčby sahají mnohem dál, kdy dojde k obnově kolagenových a elastických vláken, podpoře buněčné migrace, zlepšení textury kůže. I zde můžeme hovořit o nebolestivém ošetření. Samotné zlepšení pokožky je znatelné nejen po ošetření, ale také po ukončení terapie, a to až do 6 měsíců.

Bodylifting

Kdo z nás má čas na to, aby chodil do posilovny několikrát za týden? Zvláště, s nástupem do pracovního procesu, příchodem rodiny se náš volný čas úměrně zkracuje. Vzniklou volnou chvilku pak buď věnujeme dětem, úklidu, relaxaci, procházkám apod. Často by dokonce i byla chuť si jít zacvičit, ale energie chybí, díky vyčerpávajícímu způsobu života. Není pak divu, že se „jednoho dne probudíme“ s tím zaznamenáním, že naše pokožka, co do pevnosti a pružnosti již není taková, jako tomu bylo dříve. Máte pocit, že se na Vás všechno „třese“. Připočteme-li k tomu opět „stopy času“, případně i těhotenství a s ním spojený porod, pak je celkem logické, že naše pokožka není jako ve dvaceti. Navrácení pevnosti i vypnutí povadlé kůže je však možné dosáhnout, a to díky bezpečné, neinvazní metodě zvané Bodylifting. Výsledkem ošetření je přirozené hojení i vznik nových kolagenových vláken.

Permanentní epilace

V současné době je možné se zbavovat chloupků různými způsoby. A dle zvolené metody se pak můžeme těšit z kratšího, či delšího časového úseku, kdy je naše pokožka hladká bez chloupků. Chcete-li se však chloupků zbavit natrvalo, kdy Vám pak odpadne holení jednou za dva dny, týdny, či měsíc, pak pro Vás může být zajímavá trvalá depilace metodou fototermolýzy. Při této metodě se využívá pulzního světla a hovoříme o IPL metodě. IPL metoda je bezbolestná, na rozdíl od řady jiných epilačních metod. Při IPL metodě dochází k postupnému a následně i trvalému odstranění ochlupení, díky převodu intenzivního světla na tepelnou energii. Výsledkem principu je zničení vlasového folikulu, ovšem bez porušení okolní tkáně. Pro dosáhnutí maximálního efektu je vhodné ošetření opakovat, kdy se nejčastěji jedná o 4-6 sezení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23249 (zdravotnimagazin.cz#10422)


Přidat komentář