Ošetření pleti laserem - Opava

Máte problémy s přibývajícími vráskami nebo nečistotou pleti? Je vaše pokožka povadlá a zašedlá? Pak si nechte ošetřit pleť speciálním laserem, který vám vrátí svěžest a vitalitu.

V dnešní době nabízí i kosmetické salony (sem nezahrnujeme ryze chirurgická pracoviště) takové metody, které dokáží výrazně zlepšit a vyřešit vaše problémy, které se týkají pokožky, aniž by bylo použito invazivního zásahu, tedy řezu do pokožky. Pomocí různých metod se můžete** zbavit prvních vrásek**, zlepší se vám vleklé problémy s akné nebo se odstraní defekty kůže. Kosmetické služby vám pomohou nejen v případě, kdy budete chtít odstranit daný problém, ale rovněž vás zbaví i pocitu únavy a stresu. Když o vás totiž pečuje někdo jiný a vy jen spokojeně sedíte nebo ležíte, tak načerpáváte novou energii, kterou využijete ve své další práci.

Ošetření pleti laserem

Laser je jednou z hojně využívaných metod, které jsou velmi oblíbené pro své účinky.** Laser** má široké využití, které si přiblížíme níže a jeho výsledky jsou znatelné. Ať se můžeme snažit sebevíce, tak pěstící péče pomocí krémů, masáží a čištění sice udržuje naši pleť i ve velmi dobrém stavu, ovšem toku času nelze donekonečna vzdorovat. Zde se tedy nabízejí hlubší metody jako jsou liftingy a podobné zásahy, které pro svou invazivnost nejsou pro spousty lidí přijatelné, protože se buď zásahu skalpelem bojí anebo se jim to zdá až příliš. Zejména z tohoto důvodu jsou vynalézány metody, které** nejsou invazivní**, ale i tak dokáží působit do hloubky, kdy stimulují a znovu aktivují příslušné buňky, jež pleti navrací svěžest a mládí. Jedná se tak o stupeň mezi klasickou kosmetikou a invazivním zásahem. Výhodou ale je, že to není pro pleť tak překotná změna, tudíž se s ní lépe sžije a nedochází k deformaci kůže. Co se týká laseru, tak ten má navíc široké využití, což uvítají jak mladší, tak i starší ročníky. Když totiž aplikujete laser třeba na chloupky a zjistíte, že vám pomůže, pak s radostí využijete i další služby, která vám pomůže třeba od vrásek.

Co je laser?

Laser sám o sobě vnímáme jako paprsek, který dokáže zářit po určité linii. Před pár lety nastal boom tzv. laserových ukazovátek, se kterými si hrály děti a využívaly je i dospělí. Tehdy odborníci ale varovali před tím, že se nemáte do paprsku dívat, protože by mohl být ohrožen váš zrak. Laser může mít skutečně i deformační účinky, záleží na jeho intenzitě. Pokud zůstaneme u oblasti péče o tělo, tedy** kosmetické a chirurgické**. Jistě jste totiž slyšeli, že lasery používají lékaři i kosmetičky, jejich charakter se ale liší.

Co se týká lékařského prostředí, tak zde se také pracuje i lasery, které mají vysoký výkon. Jejich princip spočívá v tom, že dokáží i řezat, což je způsobeno oddělením příslušných tkání od sebe, lze je odlupovat nebo tepelně rozložit. Na tyto** typy laserů** je třeba odborné školení, které přísluší pouze lékařům. Pak tu máme oblast kosmetických laserů, které jsou měkčí. Obecně platí, že se jedná o přístroje, jež vysílají laserové paprsky o výkonu nižším než 1000 mW. Pokud bychom měli srovnat tento typ s předchozím, tak zde nedochází k přímému zásahu do tkáně, ale jen se aktivují dané buňky. Jejich využití je aplikovatelné na více oblastí, z nichž si ty časté přiblížíme.

Kosmetický laser – využití

Jak bylo řečeno, kosmetický laser dokáže aktivovat dané buňky, takže se dokáže řešit problém ve více oblastech. Pokud buňky pracují správně, tak dostávají pleť do normálního stavu (tedy i vzhledu). Jakmile jsou ale unavené, tak pleť uvadá, dělají se vrásky a projevují se příznaky stárnutí. V případě, že je pleť zatížena jiným problémem (akné, růžovka apod.), zase buňky nestačí korigovat danou obtíž a rovněž potřebují pomoc.** Laser** dokáže ale rozpoznat daný problém (z této pozice se také volí daná aplikace) a cíleně na něj působí.

Laser - omlazení pleti

Zde hraje významnou roli aktivace působení buněk. Díky tomu, že se aktivují k opětovné činnosti, dochází k regeneraci struktur a tím pádem se pleť vyhlazuje. Díky tomu se zabraňuje vzniku nových vrásek a zároveň se vyhlazují i ty vzniklé. Navíc zde existuje možnost, že některé lasery dokáží jemně obrousit dané struktury, což rovněž vyhladí pleť. K tomuto vypnutí napomáhá i** odstranění starých struktur**. Tím, že se pokožka takto aktivuje, je pak schopna si to zapamatovat a takto fungovat i po další období a bude tedy pružnější a pevnější i bez** působení laseru**.

Laser – akné

Akné je kožní problém, které postihuje mladé lidi, ale může trvat až do dospělosti. Laser napomáhá vnitřním strukturám poprat se s nerovnováhou pleti a dokáže působit protizánětlivě na danou oblast. Díky tomu se daná místa lépe hojí, tudíž se docílí zdravějšího vzhledu.

Laser – jizvy

Pokud máte jizvy, ať už se to týká poúrazových stavů nebo třeba** strií**, což jsou drobnější trhlinky v kůži jež vznikají rychlým nabráním hmotnosti (těhotenství, přibírání na váze apod.), tak lez tyto jevy eliminovat. Zejména v oblasti strií hledají především ženy určité odstranění. Laser je velmi účinnou metodu, protože dokáže hrany jizvičky obrousit a tím pádem lépe vyhladit.** Viditelnost jizvy se tak zmenší a je méně patrná**.

Laser – depilace

Velmi využívaný je laser v oblasti** trvalého odstranění chloupků** a to jak v obličeji, tak i jinde na těle. Když se ozáří pigmentová zárodečná část chlupu, tak se trvale zničí a již nevyroste nový, což se v případě trhání chlupů neděje. Je třeba brát v potaz, že chloupky mají více růstových stádií, proto najednou nelze odstranit všechny a musíte jít na zákrok opakovaně. I tak se ale prostoje mezi jednotlivými návštěvami prodlužují než v případě i toho vytrhávání chloupků.

Kosmetické služby

Kosmetika sama o sobě je vhodná pro** pěstění pleti**, i když podstupujete razantnější zákroky jako je třeba aplikace laseru. Pravidelné čištění, masáže kůže nebo aplikace různých přípravků mají oproti domácí péči více výhod. Jednak vám zkušená kosmetička dopřeje takovou péči, kterou sami neuděláte, protože se k vaší pleti dostane z dobrého úhlu. Pak všeobecně platí, že péče v salonu, a to jak kosmetického, tak i kadeřnického, je kvalitnější, protože se zde používají lepší výrobky, které mají hlubší efekt než kosmetika z drogerie.

Manikúra Jessica

Nejedná se o klasickou manikúru, která se běžně nabízí. Díky této metodě se totiž nejdříve speciálně analyzuje stav a charakter vašich nehtů, tudíž máte možnost mít péči přímo na míru vašim rukám a dle výsledků analýzy se pak aplikuje příslušná péče. Díky této manikúře se tak nejen zkrášlí vaše ruce v dekorativní oblasti, ale také se vyřeší problémy, které máte s nehty dlouhodobě.

Prodej kosmetiky

Pokud si kupujete kosmetiku v salonu samotném, tak to má v sobě několik výhod. Jednak máte kosmetiku, kterou používá většinou i kosmetička a tudíž zde panuje souhra mezi tím, čím vás ošetří profesionál a tím, co budete používat doma. Pak je zde fakt, že rovněž máte zajištěnu kvalitu salonních produktů, které drogerijní produkty většinou nemají. Nechte si tedy doporučit dané výrobky, které budou určeny na míru vám.

Péče kosmetického salonu dnes nabízí mnoho služeb, které nabídnou jak jemnou péči, tak i hlubší, jež vám pomůže vyřešit vleklé problémy. Informujte se, co vám může být poskytnuto a nechte se hýčkat dostupnostmi dnešních technologií.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23012 (zdravotnimagazin.cz#10031)


Přidat komentář