Ošetření pleti laserem - Praha

Máte potíže s mastnou pletí, akné nebo jinými kosmetickými nedostatky? Vašemu trápení právě odzvonilo. Nechejte se hýčkat v kosmetickém salonu, kde Vám pomůžou znovu nabýt Vaši přirozenou krásu a šarm.

Jakékoliv problémy s pletí Vám pomůže vyřešit návštěva profesionálního kosmetického studia, kde Vám kvalifikovaní pracovníci poradí, jak při potížích a nežádoucích nedostatcích na kůži postupovat. Nejen že máte zaručen úspěch ošetření, ale také Vás to motivuje k lepší péči o Vaši pleť, která si již odtrpěla dost. Neváhejte proto navštívit odborníky a nechat se ošetřit pomocí nejnovější technologie, jejíž výsledky jen podtrhnou Váš půvab a krásu.

Laser a jeho využití

Laser patří k dnes už nezbytným pomocníkům téměř ve všech odvětvích vědy a techniky. Zejména pak v medicíně, kde se díky němu dají provádět složité zákroky s minimálními následky. V lékařství a estetické medicíně se používá několik typů laserů: pevnolátkové, barvivové, plynové-Iontové, plynové-molekulární i polovodičové. Některé jsou specializované na stomatologii, některé slouží v chirurgii nebo dermatologii. Hojně bývají využívány také v optice, kde se díky nim dá do velké míry zlepšit zrak a provádět díky němu složité operace očí, které vyžadují precizní přesnost. Velké uplatnění a vděk našel laser také v oblasti estetické medicíny. K nejčastějším způsobům jeho uplatnění patří: epilace laserem, ošetření znamének a viditelných cévek na kůži, laserová terapie akné, vyhlazení vrásek na obličeji, odstranění hemangiomů – malých nezhoubných nádorů krevních cév, laserová gelová maska,** hojení jizev a oparů** a další. Možnými nežádoucími účinky doprovázející laserové metody mohou, ale nemusí být otoky, zarudnutí a bolest. Tyto příznaky však zřídkakdy bývají trvalejší. Spíše se jedná o krátkodobé nepříjemnosti.

Účinky laseru

Laser má bezpochyby celou řadu pozitivních účinků. Velmi ale také záleží na druhu pleti a individuálnímu problému, který chceme díky laseru odstranit. Zvláště u větších jizev ale nastává problém, že je někdy nelze odstranit úplně. Laser má** za úkol stimulovat biologické buněčné procesy** a regenerovat tak pokožku a urychlit její zhojení. Zde ovšem záleží i na celkovém stavu člověka a také jeho schopnosti vytvářet buňky nové. Je tedy na místě zvážit všechny možné následky. Další velkou výhodou laserového ošetření je, že tlumí záněty, otoky a bolesti.

Kvalitní laserová epilace

Unavuje Vás neustálé kupování žiletek a věčné dlouhé holení, na kterém strávíte drahocenný čas? Vyřešte tuto nepříjemnost jednou provždy díky trvalé epilaci. Trend depilování a epilování už se dneska stává pomalu součástí hygieny každého člověka. Nejen že kůže je napohled pěkná, ale je i hladká a velice příjemná na dotek. Nehledě pak na to, že krásně oholené nohy v plavkách vypadají velice přitažlivě.** Epilace** už zdaleka není jen výsadou žen. I mnoho mužů ji vyhledává, hlavně pak mezi sportovci, kde je velice žádaná. Odstraňování ochlupení pomocí laseru má tu výhodu, že patří mezi nejšetrnější, nejtrvalejší a zároveň také nejúčinnější metodu. Laserový paprsek při procesu aplikace ničí zárodečné lůžko chloupku, takže se pak již neobjeví. Některé chloupky jsou ovšem dost silné, a tak je třeba proces několikrát zopakovat. Doba na podstoupení epilace je beze všeho zima a jaro, kdy se pokožka zklidňuje, odpočívá a regeneruje. Zákrok bývá prakticky bezbolestný a doprovází ho jen mírné zarudnutí bezprostředně po něm. Po ošetření se mohou objevit také krátkodobě otoky či svědění ošetřovaného místa.

Na akné pomocí laseru

Akné a vůbec jakýkoliv nežádoucí defekt obličeje, znamená pro každou ženu nepříjemnost. Znáte jistě pocit, kdy Vám připadá, že se na Vás, i díky jednomu pupínku na obličeji, všichni dívají. I tento problém lze ale hravě vyřešit díky laserovému ošetření. Díky redukci podkožního mazu laserem se docílí minimální tvorby nepříjemného akné. Výsledky v této oblasti jsou markantní a spokojenost zákazníků je určitě na místě. Zlepšení lze vidět již hned po první fázi léčení, ale proces je samozřejmě dobré několikrát opakovat. Díky účinku laseru je pleť hladší, méně mastná a bez sebemenší předchozí stopy po akné. Díky bezpečnosti této terapie se tak zbytečně vyhnete léčení akné skrze antibiotika a jiné medikamenty, které jen zbytečně zatěžují Vás organizmus. Na očištění pleti a mastnoty, můžete také použít laserovou gelovou masku. Jedná se o gel obsahující důležité účinné látky a používá se zároveň s terapií biostimulačním laserem. Díky tomu je pokožka okysličená, zbavená vlastnosti přílišného tvoření kožního mazu a připravená tak na jemnou a citlivou péči, kterou si zaslouží.

Vyhlazení vrásek

Kdo by nechtěl vypadat výborně i ve starším věku? Vyhlazení vrásek, neboli metoda zvaná „resurfacing“, patří k oblíbeným terapiím s využitím laserové techniky v estetické medicíně. Jedná se o vyhlazení a odstranění vrásek a jizviček. Vrásky by samozřejmě neměly být příliš hluboké, protože se pak nezaručuje úplná účinnost procesu. Již po několika ošetřeních jsou patrné viditelné výsledky, které Vám uberou na vzhledu o pět až deset let. Vrásky ovšem nemusí budit jen špatný estetický vjem. Právě naopak. Pokud jsou v oblastech signalizujících častý smích člověka, což jsou oči a ústa, pak působí velice příjemně a důvěryhodně. Naopak je tomu u čela, kde signalizují častou zamračenost, zamyšlenost a nespokojenost.

Z historie laseru

Předchůdce laseru, sestrojen Američanem a nositelem Nobelovy ceny za fyziku, Charlesem Townsem, se nazýval maser, přístroj, který generoval mikrovlnné záření. Ten ale nebyl ještě díky svým nedokonalostem plně funkční. Zásluhy za vynález prvního funkčního laseru z roku 1960 pak můžeme připsat Američanovi Theodorovi H. Maimanovi.

Estetická medicína a laserové metody se neustále vyvíjí, a to obrovskou rychlostí. Jsou vymýšleny stále nové a nové způsoby, jak aplikace laseru ještě více zdokonalit a zpřístupnit co největšímu počtu lidí, jelikož ošetření laserem není zrovna dvakrát levnou záležitostí. Nechejte se přesto inspirovat těmito metodami a vyřešte malicherné problémy, které Vám berou životní energii a elán. Buďte krásní a sví díky neinvazivním laserovým metodám.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23017 (zdravotnimagazin.cz#10040)


Přidat komentář