Péče o pleť - Moravskoslezský kraj

Chcete perfektně ošetřenou pleť? Trápí Vás problémy s nadváhou? Vyzkoušeli jste již řadu diet, ale jsou neúčinné? Potřebujete pomoc, ale nevíte kde ji hledat? Máme pro Vás tip.

Nadváha, špatná životospráva a z ní vyplývající zdravotní potíže. To jsou jen malé příklady toho, jak si lidé v dnešní době škodí. Bohužel situace spojené se stresem a nedostatek času nám nedovolují stravovat se pravidelně, chodit cvičit nebo se dostatečně starat o své tělo.

Kdo z nás by nechtěl své tělo rozmazlovat masážemi a koupelemi, na oběd chodit do restaurace, kde dobře a kvalitně vaří, nemuset se hnát zpátky do kanceláře do 30 minut, chodit pravidelně do posilovny nebo fitness centra? Ale takový luxus vyžaduje peníze a hlavně čas. Ale když už máte čas, tak nemáte peníze, a když peníze máte, čas Vám nezbyl žádný.

Jídelníček mnoha z nás ani zdaleka neobsahuje to, co naše tělo opravdu potřebuje. A jídlo nekonzumuje tak, jak by se mělo. Zamyslete se, zahrnuje Váš jídelníček pět kusů ovoce a zeleniny denně? Pijete dostatek tekutin? Máte alespoň jedno teplé jídlo za den? Jíte ve spěchu nebo si k němu sednete? Stravujete se pravidelně? Dopřáváte si pravidelně jídlo z fast foodů? Kdy jste si naposledy zacvičili?

Ve zdravém těle je přece zdravý duch. A zdravé tělo vydrží mnohem více než tělo zanedbané.

Na co se připravit ve výživové poradně

K dispozici je Vám hned několik výživových poradců, kteří jsou kvalifikovaní a rádi Vám pomohou. Váš poradce pak nejprve zjistí Vaši váhu a výšku, poté změří tuk v těle a identifikuje, v kterých partiích tuk převyšuje svou normu. Dozvíte se také, jakou hmotnost mají Vaše kosti, kolik vody máte v těle, jaký je poměr svaloviny ve Vašem těle, jaký je Váš metabolický věk. Veškeré informace se porovnají s doporučenými hodnotami, odpovídajícími Vašemu věku a pohlaví, a následně s Vámi poradce celou situace probere a zhodnotí. Sestaví Vám jídelníček, který by měl odpovídat potřebám Vašeho těla, ale nebude mu škodit. Můžete se také domluvit na individuálním cvičení, které cviky by byly vhodné a v jaké míře.

Máte-li zdravotní potíže, nemusíte se bát. Poradce je vezme v úvahu a podle toho Vám určí, co a jak máte dělat.

Nezůstanete sami

Váš odborník na výživu Vás samozřejmě neopustí a bude Vám k dispozici. Kdykoli se můžete na cokoli zeptat. Jednou za měsíc se vždy sejdete a proberete všechno, co se událo od Vaší poslední návštěvy. Popovídáte si o Vašich radostech, popř. starostech, které Vás trápí. Taková přátelská návštěva. Bavit se budete samozřejmě i o Vašem postoji k jídelníčku, jak Vám svědčí, zda se vůbec osvědčil. Podstoupíte přeměření a převážení a dozvíte se, jak jste na tom. Jsou-li změny k lepšímu, jistě budete potěšeni a Vaše úsilí ještě vzroste. V případě potřeby či neefektivity můžete, po dohodě, upravit jídelníček.

Váš poradce s Vámi bude až do doby, kdy dosáhnete požadované hmotnosti, a bude se Vás snažit motivovat, aby jste si ji udrželi. Přece jen, pokud shodíte nějaké to "kilečko" navíc a vejdete se do oblečení o číslo či dvě menší, je to povzbudivé a velmi příjemné.

Péče o pleť

Pleť je velmi citlivá oblast našeho těla, a je proto důležité věnovat jí dostatečnou péči. V obličeji můžeme vidět radost i smutek, odráží naše momentální nálady. Proto bychom se o svou pleť měli starat, aby byla krásná a spokojená.

Na obličeji je nejcitlivější oblast kolem očí a oční víčka. O tyto partie bychom měli pečovat především pomocí očního krému či gelu. K další minimální péči o pleť patří používání odličovacích a čisticích přípravků, pleťové masky, denního a nočního krému. To je základ.

Co očekávat od ošetření pleti

 

Poradce se Vás zeptá na informace týkající se Vaší péče o pleť, jaké přípravky používáte, zda chodíte na kosmetiku. Poté Vám řekne, jaký typ pleti máte, zda se u Vás jedná o normální, mastnou, citlivou, suchou či smíšenou pleť. Prozradí Vám, jak byste se měla o pleť starat, a které přípravky jsou pro ni vhodné. Váš obličej bude zanalyzován pomocí přístroje SAM (Skin Analyzer Magnifier Machine), který pracuje na bázi modročerného fluorescentního světla. Tento přístroj dokáže prozkoumat i nejhlubší vrstvy pleti a ukáže Vám pohled, který pouhým okem nelze vidět. Je trhákem ve světě kosmetiky.

Kosmetička Vaši pleť odborně ošetří a poskytne jí požadovanou péči. Zodpoví Vaše dotazy a poradí Vám, jak se co nejlépe o pleť starat. Následně budete i perfektně nalíčena pomocí** pěstící a dekorativní kosmetiky**. Nalíčení bude uzpůsobeno typu Vaší pleti a tvaru obličeje tak, abyste vypadala dokonale a mohla vyrazit do společnosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23160 (zdravotnimagazin.cz#10332)


Přidat komentář