Peeling - regenerace a obnova pleti

Peeling je kašovitá směs s prvky hrubších částic, která dokáže víc, než jen odstranit staré kožní buňky. Má za úkol podporu a urychlení procesu tvorby nových buněk, dokáže pleť důkladně vyčistit.

Peeling

Naše pleť se po nějakém čase sama od sebe obnovuje, což znamená že neustále produkuje nové buňky, které prostupují všemi jejími vrstvami na povrch a tam rohovatí. Pleť pak vypadá mdle a unaveně. V tomto případě je účinným pomocníkem peeling, díky jehož pravidelnému používání bude pleť hladká a svěží.

Zlepšení a prokrvení pleti

Peeling je kašovitá směs s prvky hrubších částic, která dokáže víc, než jen odstranit staré kožní buňky. Má za úkol podporu a urychlení procesu tvorby nových buněk, dokáže pleť důkladně vyčistit, zlepšuje její prokrvování a dokonale pleť připraví na další péči.

Druhy peelingů

 • Mechanický peeling

  Mechanický peeling pracuje pomocí malých brusných částic, které se přidávají do krémů nebo speciálních čistících gelů. Ty kromě odstranění starých buněk dokáží pokožku hloubkově vyčistit. Používat jej mohou i muži.

 • Chemický peeling

  U chemických peelingů jsou hlavní složkou ovocné kyseliny pronikající do vrchní vrstvy kůže, čímž rychleji uvolňují tkáň odumřelých buněk, a tím podporují jejich rychlejší odstranění.

 • Biologický peeling

  Jedná se o kúru, která se aplikuje v podobě masky v silnější vrstvě. Biologický peeling obsahuje dvě složky – peeling, který pracuje s enzymy a tuky, a slupující preparáty.

   

Jemné promasírování pleti

 • Peeling používejte 3 – 5krát měsíčně, podle typu vaší pleti.
 • Po provedení peelingu vaší pleť zbytečně nezatěžujte.
 • Peeling je výborným spolupracovníkem v případě, že používáte samoopalovací krém.
 • Při peelingu není nutné silné masírování, protože jemné částice dosáhnou svého účinku i při jemném tlaku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22001 (zdravotnimagazin.cz#5894)


Přidat komentář