Příčesky a paruky eshop - doplňky pro onkologické pacienty

Příčesky a paruky mohou velmi rychle změnit váš vzhled stejně jako pomoci při ztrátě vlasů. A to dočasné i trvalé. Nabídka je velká. Stačí si jen vybrat tu, která vám padne na míru a bude vám slušet.

Vlasy jsou ozdobou každého člověka. Mnoho žen si zakládá na krásném sestřihu, složitém účesu, na perfektní barvě či melíru. Za nový účes jsou ochotné dát velkou sumu peněz. I muži dnes mají rádi dobře a kvalitně upravené vlasy. Často využívají i kadeřnických úprav, které dříve vyžadovaly zejména ženy. Co však dělat, když vlasy nejsou kvalitní, je jich málo, nebo vinou nemoci vypadaly?

Ztráta vlasů

Některá onemocnění nebo jejich léčba způsobí ztrátu vlasů. Ne vždy jde o ztrátu trvalou. Přesto jde o nepříjemnou situaci, která již tak nepříjemnou nemoc zhoršuje. Některá léčba nádorových onemocnění a rakoviny může způsobit vypadávání vlasů. Jde zejména o léčbu cytostatiky, tedy chemoterapii, a ozařování, tedy radioterapii. Stejně tak může jít o další onemocnění, jako je alopecie, kdy dochází k vypadávání vlasů zásluhou různých faktorů. Může jít o nadbytek mužských hormonů, mechanické zatížení, stres či infekci. Všechny tyto jmenované nemoci a léčby vedou k vypadávání vlasů a jejich ztrátě. To má velký vliv na psychiku člověka. Zejména žen. Muži často vlasy oželí. Dokonce existují muži, kteří se vlasů úmyslně zbavují a holí si hlavu.

Ti, jimž holá hlava vadí, mohou využít paruky, příčesky, šátky, turbany nebo klobouky.

Vlasy a psychická pohoda

U každé léčby je nejdůležitější psychická pohoda pacienta a jeho pozitivní pohled na svět. Dojde-li ke ztrátě vlasů, začnou se pacienti často stranit společnosti a utíkat do soukromí a k samotě. Přitom zde stačí jen malá pomoc v podobě krásné paruky. A věřte, že paruky jsou opravdu krásné a existují v celé řadě barevných tónů a úprav účesů. Dokonale pozvednou sebevědomí každého člověka. Stačí jen správně vybrat tu, ve které se bude cítit dobře.

Jak vybírat paruku?

Nejlépe je prohlédnout si nabídku. Získáte tak jasnější představu o tom, jaký si přejete střih, barvu a délku vlasů. Pak je dobré začít slaďovat vaše představy s vaším typem osobnosti, tvarem obličeje a výrazností jednotlivých částí obličeje. Paruka má působit přirozeně, má zvýraznit krásu nositele a podtrhnout obličej. Má celkově danou osobu rozzářit a dát vyniknout všemu, co je na ní zvláštní a výjimečné. Neměla by být tím, co přitahuje pozornost. To by mohlo nositele znervózňovat. Neměla by být ani zcela nenápadná. Měla by mít hezký střih a slušivou barvu tak, aby korespondovala s osobností nositele. Pak se bude její majitel cítit dobře a přirozeně.

Jak o paruku pečovat?

Velmi podrobné informace, včetně doporučení jednotlivých přípravků a detailních postupů údržby najdete v eshopu. Celkově je však nutné říci, že o paruku je důležité pečovat podle toho, z jakých je vlasů. Umělé vlasy si žádají odlišné přípravky i jiný postup péče než vlasy přírodní. Pokud postupy dodržíte, bude paruka dlouho krásná a přesně podle vašich představ.

Paruky a příčesy

Můžete vybírat asi celkově ze 4 000 paruk a příčesků. Najdete modely pro ženy i muže, v dlouhém, krátkém i polodlouhém provedení. Odstínů je také velmi mnoho. Nechybí ani melírované a různě barevné modely, stejně jako přírodní odstíny od plavé až po černou. Od jednoho modelu můžete vybírat až ze 41 odstínů. Mimoto můžete vybírat z rovných nebo vlnitých vlasů.

Co se týče příčesů, v nabídce najdete klasické i luxusní. Dlouhé, které nahrazují například culík, nebo polodlouhé, krátké či jako drdol. Příčesy se nejčastěji připevňují hřebeny, klipsami nebo cvakačkami v kovovém provedení. I zde je velká řada barevných provedení pro každý model. Najdete přírodní, barevné i melírované odstíny. Také příčesy si můžete vybrat z pravých vlasů nebo z umělých. Vždy však ve vysoké kvalitě. Péče o příčesy je stejná jako o paruky. Výhodou příčesů je, že je můžete použít přesně podle potřeby. Tedy k zahuštění vlasů, k zakrytí lysinky nebo k prodloužení vlasů.

Pokrývky hlavy

Ne vždy je potřebná paruka. V některých případech je vhodnější použít speciální pokrývku hlavy. Zejména při sportu, návštěvě sauny a bazénu, koupeli nebo při sportovní vycházce do přírody.

Turbany

Jsou vynikající pokrývkou prakticky kamkoli. Dají se využít i pro spaní. Přichycují se buď speciální čelenkou, nebo jen nasazením. Každý model má mnoho barevných variant.

Šátky

Jsou moderní, krásné, variabilní a nápadité. Úplně nejlepší variantou je pokrývka hlavy bez šátku. Jde o model, který je z lehkého materiálu a má podobu turbanu či čepice. Do úchytů kolem hlavy se pak může dát jakýkoli šátek, který bude ladit s vaším oblečením. Získáte tak krásný, sladěný a zajímavý outfit.

Čepice

Mohou mít podobu baretu nebo šátku se štítkem, který se dá odejmout. Tak získáte vlastně dva modely v jednom. Opět i zde je mnoho barevných variant a také velikostí, které se vejdou na každou hlavu.

Klobouky

Moderní, stylové, klasické, zajímavé, pro každou ženu i muže. Se šátkem zakryjí více, samostatně dokáží zaujmout. Jsou z vysoce kvalitního materiálu, a můžete je vybírat z celé řady barevných provedení. Hodí se na letní dovolenou, k vodě i do města, stejně jako na zimní období. Záleží, který model si vyberete.

Krásné vlasy

Každý je nemá a tak si může pomoci předešlou nabídkou. Vybírat můžete na internetu nebo v síti kamenných prodejen, jejichž seznam najdete na internetových stránkách firmy. V internetovém i kamenném obchodu je možné využít i zdravotních poukazů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23256 (zdravotnimagazin.cz#10429)


Přidat komentář