Přirozené harmonické ošetření těla a duševní relaxace

V dnešní uspěchané době často zapomínáme na důležitost odpočinku a relaxace. Přitom právě rovnováha mezi pracovním vytížením a odpočinkem rozhoduje o kvalitě našeho života. Kvalitní odpočinek přinese do života pohodu a pocit štěstí.

Každý člověk má svůj způsob odpočinku, metodu, jak uvolnit tělo i mysl. Čím je doba uspěchanější, tím více toužíme po relaxaci. Řešení máme přitom už od nepaměti ve svých rukou. Je to návrat k přírodě, přírodní vůně a přírodní přípravky, doteky, masáže, koupele a přítomnost těch druhých, se kterými je nám dobře. To vše zní naprosto skvěle, ale ne každý ví, o čem předešlá slova jsou. Jde o to, že každý chce mít skvělý život, skvělé rodinné zázemí a také zaměstnání. Umění je to skloubit. V práci podávat dobré výkony, po jejím skončení najít chvilku pro sebe sama na odreagování a později doma si užívat pohodu se svou rodinou.

Zahnat stres, únavu, nepříjemné pocity není pro každého jednoduché. Někomu k navození dobré nálady stačí procházka městem, jiný se potřebuje spíš projít v lese, další se uvolní u šálku voňavé kávy, jiný při setkání s kamarádkou a někdo při energetickém pohybu v posilovně. Jsou však okamžiky, kdy žádný osvědčený prostředek na zahnání splínu a únavy nezabírá. Pomoc můžeme vyhledat v některém z masážních a kosmetických salonů. Pokud si vybereme ten správný salon, budeme opečovávány jeho pracovníky, kteří již vědí jak nám pomoci. K navození klidu a odplavení stresu pomohou bylinky, aromaterapie, koupele, masáže, vůně a krásná hudba. To vše nás uvolní a přinese harmonické rozpoložení mysli.

Proč je kosmetika Dr. Hauschka výjimečná?

Kosmetika Dr. Hauschka je vysoce kvalitní, vyrobená z jakostních bylin a léčivek, které se pěstují biodynamickým způsobem ve vlastních zahradách a na přilehlém ekologickém hospodářství. Rostliny se ručně sbírají a dále šetrně zpracovávají.** Kosmetické výrobky Dr. Hauschka** chrání pokožku před vnějšími vlivy, obnovuje její sílu a posiluje přirozené procesy a rytmy, které jsou pokožce vlastní.

Kosmetické ošetření Dr. Hauschka začíná voňavou koupelí nohou, při které se stres dne uvolní. Ruce kosmetičky se vás citlivě rytmicky dotýkají dlaněmi a jemnými tahy štětců, povzbuzují tak procesy proudění lymfy ve tkáních a tím stimulují regeneraci a ozdravné procesy těla. Odbourávají se nahromaděné škodlivé látky, pomáhají se vylučovat, a tím se posiluje imunitní systém. Součástí tohoto ošetření je čištění a intenzivní péče o pleť za použití přírodních kosmetických přípravků a také detailní poradenství, a to pro ženy i pro muže, kde je jim doporučena nejlepší přírodní péče o pleť. Toto ošetření vede k hlubokému uvolnění a nastolení pocitu lehkosti a vnitřní rovnováhy. Po procedurách vypadá pokožka zdravější a krásnější.

Jak účinkuje zábal z produktů Mrtvého moře?

Produkty z Mrtvého moře poskytují především detoxikaci a zpevnění pleti. Absorbují přebytečný kožní maz a minimalizují viditelnost pórů. Zpevňují a tonizují pleť a zanechávají ji hladkou a zářivou. Zábal se nanáší teplý a tak je vynikající na prohřátí celého těla, uvolnění svalů a odpočinutí od stresu.

Jak účinkují produkty Spa Wellness?

Tyto produkty mají pěstící, léčebné a relaxační účinky. Dopřát si je můžete v podobě koupelí, masáží i zábalů. Pokud zkombinujete všechny tři možnosti, budete opravdu skvěle odpočati, zmizí stres všedního dne a vy pocítíte pocit štěstí a úlevy.

Co dokáží procedury Aromaterapie?

Aromaterapie vás pozve do říše uvolňujících vůní. Zásluhou těchto vůní odbouráte stres, zvedne se vám nálada, zharmonizuje tělo i mysl. Aromaterapie se používá nejen jako příjemná vůně, která osvěží vzduch, ale i jako velice účinná voňavá koupel, masáž a také zábal. Samozřejmě nejúčinnější je opět kombinace všech tří možností. Vůni v** aromaterapii** přinášejí esenciální oleje. Obsahují vysoké koncentrace účinných látek, a proto se používají po kapkách. Nikdy se však neužívají vnitřně. Slouží pouze pro zevní užití. Výběr vůní je velice široký.** Každý si však vybere tu, která mu přinese úlevu.** Vynikající je například koupel i masáž s mandarinkovými esencemi nebo meduňkovými esencemi. Komplexní péči vám poskytne zázvorová koupel, masáž a zábal s popíjením zázvorového čaje. Tato péče vám uleví od bolestí kloubů, poskytne detoxikaci a zároveň pomůže s trávicími problémy.

Co přináší přírodní péče?

Přírodní péče o celou vaši osobu vás nabije energií. Budete příjemně odpočinutí, plni optimismu a všechny problémy budete přijímat s nadhledem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22938 (zdravotnimagazin.cz#9881)


Přidat komentář