Prodlužování řas kapkami - Pardubice

Znáte metody prodlužování řas, ale stále čekáte na zcela přírodní způsob? V tom případě pozor! Nyní je tu metoda, která skutečně dovolí řasám prodloužit se v celé jejich délce, čili jde to přírodním způsobem.

Stačí jen projasnit oko a hned vypadáte lépe. K dokonalému efektu nemusíte použít tuny stínů a linek, ale stačí tzv. otevřít oči pomocí dlouhých řas. Stačí totiž, aby byly delší nebo alespoň výraznější. K tomu vám dopomůže několik metod. Jednak je to klasické líčení řasenkou. Dnes je na trhu spousta produktů, které zvýrazní, prodlouží, zhustí nebo vše dohromady. Má to ale i své nevýhody. Jednak vám to vydrží do odlíčení, což je nevhodné třeba ve chvíli, kdy skočíte do vody. Pak se také kosmetika maže, dráždí a podobně. V takových chvílích ženy volí umělé řasy. Jednak to jsou buď celé řádky řas anebo jejich trsy. Zde je ale problém, že jakmile se začnou odlupovat, zmizí vám velká část řas. Proto výrobci těchto produktů přišli přímo s geniálním výrobkem, který nadšeně uvítaly ženy na celém světě. Lepení řas na řasu. I zde se ale po čase může tento produkt po čase omrzet. Musí se totiž pravidelně doplňovat. Nejlepší by proto bylo, kdyby řasy rázem vyrostly samy. Oční kliniky vám poskytnou speciální kapky, které umožní růst řas. A přitom se jedná o vedlejší efekt jiné procedury. Chcete vědět více?

recepce oční kliniky Oftex

Prodlužování řas kapkami, oční vyšetření – Pardubice

 

Oční klinika OFTEX

 

Pokud hledáte široké služby oční kliniky, obraťte se na Oční kliniku OFTEX (http://www.oftex.cz/). Oční klinika OFTEX nabízí kromě prodlužování řas očními kapkami i operace dioptrických vad (odstranění i více než dvaceti dioptrií), implantace multifokálních nitroočních čoček (trifokální) nebo fakických nitroočních čoček, operace šedého zákalu, léčbu sítnice a sklivce, aplikace nitroočních injekcí a plastické operace víček.

** ** Všechny služby jsou prováděny s maximální profesionalitou a spolehlivostí. Kvalita vám je zaručena a vstřícné jednání vám zpříjemní návštěvu kliniky. Samozřejmě se nabízí i poradenství v jakékoli oblasti, kterou klinika nabízí.

přístroje na oční klinice

Oční klinika OFTEX je k dispozici na adrese Rokycanova 2798 (5. patro Polyfunkčního domu), 530 02 Pardubice.

E-mailové spojení je korda@oftex.cz a telefonní číslo zní +420 608 800 886.

Nyní vás už ale blíže seznámíme s** metodou prodlužování řas kapkami**.

Prodlužování řas kapkami

Představujete si, že se tato nová metoda provádí tak, že se nanesou kapky a s nimi se aplikují řasy? Není tomu tak. Existují skutečně kapky, které vybudí vaše řasy, aby samy vyrostly a zvýraznily se. Přípravek byl původně vyvinut pro léčbu očního onemocnění a prodloužení řas se ukázalo jako jeho vedlejší efekt. Oční kapky ale dokáží vaše řasy skutečně vybudit k růstu, takže se využívají i jako součást nové metody** zvýraznění řas**. Jak tento princip funguje?

Prodlužování řas kapkami – princip

Speciální přípravek obsahuje 0,03% bimatoprostu. Ten dokáže vybudit folikul řas, v němž se začne hromadit pigment a také řasy začnou růst. Jak vypadá celkový efekt? Řasy rostou do délky, tmavnou a mohou růst i nové, takže tím pádem i houstnou. Většinou se udává, že tento efekt vydrží 5 až 10 měsíců. Pak se znovu zajde za lékařem a můžete v proceduře pokračovat.

Prodlužování řas kapkami – postup

U této procedury musí být lékařský dohled, takže minimálně konzultace je nutná. Metodiku provádějí proto na klinikách, kam se můžete objednat. Jak celý proces probíhá? Kapky se nanášejí na čistá a dokonale očištěná oční víčka co nejblíže k řasám. Právě tak se docílí maximálního popsaného účinku.

interiér oční kliniky Oftex

Oční vyšetření

Vyšetření očí je jednou z nejdůležitějších služeb lékařů současnosti. Proč? Právě oči jsou dnes vystavovány tlakům díky různým technologiím. Samozřejmě byste neměli opomínat ani jiné části těla, ale už jen statistiky dnes potvrzují, že lidé trpí různými očními vadami a je jedno, kolik jim je nebo jaké mají rodinné dispozice.  Oči jsou dnes vystavovány různým zátěžím, které vám vytvářejí rozmazané vidění, bolesti hlavy nebo pálení očí. Když nemají tyto zrakové orgány pomůcku, tak se jen více namáhají a tím pádem zatěžují. Proto navštivte odborníka, který vám diagnostikuje vadu a nasadí efektivní řešení. Může to být použití** dioptrických brýlí** nebo operace.

Operace dioptrických vad

Operační refrakční zákroky, prováděné laserem, a nebo implantací nitroočních čoček, odstraní vaše problémy jednou pro vždy. Moderní techniky jsou bezpečné a velice přesné. Vzhledem k dlouhotrvajícímu, popřípadě trvalému efektu (podle metody), se jedná i o významnou finanční úsporu. Operace vás neomezuje v osobním ani pracovním životě. V naprosté většině případů je nutný klidový režim jen den po zákroku.

Šedý a zelený zákal

Co je šedý a zelený zákal? Zaměřme se na obě varianty, začneme šedým zákalem.

Šedý zákal

Tento jev může mít více původců. Nejčastěji se zákal objevuje u starších lidí, v podstatě se jedná o jedinou příčinu, kterou mohou lékaři označit. Rozlišujeme několik typů šedého zákalu, ale nejčastěji je spojen s věkem podmíněnými změnami čočky. Častěji se objevuje u žen, černošské rasy, diabetiků a také kuřáků.

Operace šedého zákalu jsou hrazené ze systému zdravotního pojištění. Provádějí se většinou ambulantním zákrokem v lokální anestezii, který trvá asi 10 minut. Do oka se udělá nářez rohovky a do pouzdra se vloží umělá nitrooční čočka.

Zelený zákal

Toto onemocnění způsobuje při neléčení nevratné poškození nervových vláken sítnice a může tedy vést až ke slepotě. Jaké jsou příčiny? Zvýšený nitrooční tlak nebo změny prokrvení zrakového nervu. Jaké jsou postupy léčby? Zelený zákal se dá léčit a vhodnou terapii doporučí vždy váš ošetřující lékař. První volbou jsou většinou oční kapky, které snižují tvorbu nitrooční tekutiny anebo podpoří její odtok. Další možností terapie je laserový zákrok, který trvá pouze pár minut, popřípadě chirurgický zákrok, jež vyžaduje několikadenní hospitalizaci.

čekárna oční kliniky Oftex

Plastické operace víček a obličeje

Operace očních víček nebo jiných povadlých kontur obličeje patří dnes k běžným lékařským zákrokům. Jedná se o velmi jednoduché operace, které vám pomohou k mladistvému vzhledu. Ale nejen tomu! Třeba taková oční víčka. Ta se stárnutím postupně dostávají přes zrakový orgán a brání dobrému vidění. Spousta lidí si proto nemůže vynachválit odstranění přebytečné kůže, která nejen esteticky, ale i zdravotně velmi pomůže. Pokud tedy máte problém s převislými víčky, tzv. druhou bradou nebo jinak povolenou kůží, nebojte se zajít na dnes už běžný zákrok.

Využijte služeb lékařů, kteří vám pomohou operacemi nejen esteticky, ale i zdravotně. Dnes existuje celá řada postupů, které pomohou zastavit či odstranit onemocnění, jež může vést k velmi závažnému poškození zraku. Přitom zákroky netrvají příliš dlouho. Objednejte se na konzultaci a budete sami překvapeni, jak vám může lékař pomoci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23126 (zdravotnimagazin.cz#10295)


Diskuze a zkušenosti

Bendy | 14.07.2012 10:09
Re: Prodlužování řas kapkami - Pardubice Jsem naprosto spokojená. Výborná práce, personál i přístup.


Přidat komentář