Prodlužování řas kapkami - Praha 10 a okolí

Co si představit pod metodou prodloužení řas pomocí kapek? Je vhodné podstoupit tuto metodu bez lékařského dohledu? A jaké jsou její výhody? V následujícím článku se dozvíte vše podstatné.

Která žena by netoužila po dokonalých řasách? Existuje několik způsobů jak tohoto dosáhnout. Většina žen přistupuje k tomu nejsnadnějšímu, a to je používání řasenky. Další ženy navštěvují kosmetická studia a nechávají si prodloužit řasy pomocí řas umělých. Třetí skupina žen sází na unikátní metodu prodloužení řas pomocí kapek pod lékařským dohledem. Zjistěte více o této metodě v následujícím článku.

Prodloužení řas pomocí kapek vám může nabídnout oční optika A.S.O.P. Optik v Praze.

**logo optika a.s.o.p.
**

Prodlužování řas kapkami - Praha 10 a okolí

Prodloužení řas pomocí kapek vám může nabídnout oční optika A.S.O.P. Optik v Praze.** ** Pobočky A.S.O.P. Optik naleznete zde:

  • Poliklinika Kartouzská (Budova A, 3. Patro, Kartouzská 6, 150 00 Praha 5).
  • Poliklinika Stroupežnického (2. Patro, Stroupežnického 6/529, 150 00 Praha 5).
  • Centrum Černá růže (Na Příkopě 12, 110 00 Praha 1).
  • Poliklinika Malešice (Plaňanská 573/1, 08 00 Praha 10).
  • Poliklinika Michnova (Michnova 1622/4, 149 00 Praha 4).

Navštivte jednu z uvedených poboček A.S.O.P. Optik a vyberte si z velkého množství dioptrických brýlí, slunečních brýlí, kontaktních čoček, doplňků (brýlová pouzdra, čistící spreje, mikrovláknové utěrky, řetízky a šňůrky na brýle) a dalšího zboží. Všechny provozovny A.S.O.P. Optik jsou vybaveny nejmodernějšími optickými přístroji pro měření zraku a dílenským vybavením pro úpravu brýlí. Kromě měření zraku, servisu brýlí a široké nabídky zboží Vám zde mohou nabídnout také již zmíněné** prodlužování řas kapkami pod lékařským dohledem, zhotovení a úpravu brýlí**.

prodlužování řas kapkami

Chcete-li o oční optice A.S.O.P. spol. s r.o. zjistit více navštivte internetové stránky: http://www.asop-optik.cz. Další informace můžete získat na telefonním čísle: 605 650 870 nebo e-mailové adrese: optika-chodov@seznam.cz. V každé z poboček optiky** A.S.O.P. spol. s r.o.** se setkáte se zkušenými lékaři a optometristy, kteří Vám nabídnou jen ty nejlepší služby.

Prodlužování řas

Mnoho žen si zakládá na dokonalém líčení očí. Dokonce i ženy, které používají make-up minimálně, si aplikují řasenku. Zvýraznění očí je pro každou ženu velmi důležité. Bohužel každá z nás nemá od přírody dokonale dlouhé a husté řasy. Kosmetické salony nabízí řešení v podobě umělých řas. K tomu, abyste měla úchvatný pohled, však nemusíte navštívit kosmetický salón. Vyzkoušejte současnou revoluční metodu prodlužování řas pomocí očních kapek.

Na čem je tato metoda založena? Kde si můžeme nechat takto prodloužit řasy? A jaké jsou výhody prodloužení řas kapkami? Čtěte dále a dozvíte se odpověď.

Prodlužování řas kapkami

Lidské řasy mají tu vlastnost, že rostou jen do určité délky a hustoty. Pokud vás trápí krátké, nekvalitní a nevýrazné řasy, existuje pro vás řešení. Spousta žen může mít delší a krásnější řasy pomocí unikátní metody prodloužení řas kapkami. V USA se tato metoda stala doslova hitem. Díky tomuto prodloužení řas již nebudete muset navštěvovat kosmetické salóny a nechávat si lepit řasy umělé. K prodloužení řas touto unikátní metodou se používají látky podobné těm, které se přirozeně vyskytují v těle v mnohem nižších koncentracích. Jedním z účinků těchto látek je také** povzbuzení růstu řas**.

prodloužené řasy

Při léčbě očního tlaku bylo zjištěno, že vedlejším účinkem látky bimatoprost je prodlužování řas pacientek. V kapkách je obsaženo 0,03% bimatoprostu. Tato látka stimuluje folikuly řasy a navyšuje hromadění pigmentu. Roztok se natírá na kůži víčka a ke kořínkům řas. Řasy se takto prodlouží, ztmavnou, zvětší se jejich objem a stanou se silnějšími. Ukazuje se, že používáním kapek dojde k prodloužení řas o tři až pět milimetrů. Dlouhé řasy vám vydrží tak dlouho, než vypadnou a jsou nahrazeny novými. U každého probíhá výměna řas v jiném časovém rozmezí (přibližně je to dva až osm měsíců, s průměrem okolo pátého měsíce).

Co vědět o prodloužení řas kapkami

Před aplikací této unikátní metody prodloužení řas je nutné podstoupit lékařské vyšetření. Prodloužení řas totiž není vhodné pro každého. Této metodě prodloužení by se měly vyhnout osoby s očními chorobami nebo alergiemi. A tak o vhodnosti aplikace očních kapek rozhoduje lékař. Prodlužování řas pod lékařským dohledem je bezpečná metoda, pro kterou se může rozhodnout každý, kdo si nechce nechat u kosmetičky lepit řasy umělé. Rozhodně není rozumné prodlužovat si řasy pomocí kapek bez lékařského dohledu. Prodlužování řas kapkami se neprovádí v těhotenství a v době kojení.

Jaké jsou výhody prodloužení řas kapkami

Prodloužení řas pomocí kapek vám zajistí velmi přirozený vzhled prodloužených řas. Tato metoda v žádném případě nepoškozuje vaše řasy. Efekt prodloužení řas byl dokázán mnoha studiemi. Nemusíte se obávat žádných rizik v případě, že před zahájením prodloužení řas podstoupíte vstupní vyšetření. Tuto metodu prodloužení řas ocení ženy, které často sportují. Prodloužené řasy jsou velmi výrazné a nebudete muset používat řasenku. Toto prodloužení řas je výhodné také pro ženy, které nechtějí trávit příliš mnoho času líčením. S takto prodlouženými řasami budete mít dokonalý pohled i po ránu.

Vyšetření očí

Péče o naše zdraví je velmi důležitá. Myslete na prevenci a nechte si pravidelně vyšetřit oči a změřit zrak. Odborné vyšetření očí se doporučuje absolvovat minimálně jednou za dva roky. A toto neplatí pouze pro osoby, které již mají diagnostikovanou oční vadu. Pravidelné měření zraku je také vhodné pro osoby se zdravým zrakem. Měření zraku vám může provést oční lékař nebo optometrista. Optometrista je zdravotnický pracovník, který se specializuje na vyšetření zraku a aplikaci kontaktních čoček. Optometristu najdete v očních optikách a zdravotnických zařízeních.

Servis brýlí

V očních optikách vám kromě brýlí, kontaktních čoček a dalších doplňků mohou nabídnout také měření zraku optometristou a servis brýlí. Oční optiky nabízí základní opravy brýlí, jako je utažení šroubků, matiček, výměna silikonových sedel, koncovek a jiných částí brýlí. Dále se může provést čištění brýlí pomocí ultrazvuku nebo také zabroušení skel brýlí.

Optiky jsou zde především proto, aby vám odborně doporučily vhodnou korekční pomůcku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23161 (zdravotnimagazin.cz#10333)


Přidat komentář