Profesionální masáže a pedikúra Mělník

Péče o své vlastní tělo by měla být jednou z důležitých aktivit v životě každého člověka. Dobře opečovávané tělo Vám to časem spolehlivě vrátí, a naopak to, které bylo zanedbáno se také dostatečně projeví.

Každý z nás touží v této uspěchané době čas od času po odpočinku. A není se čemu divit, dnešní svět je opravdu velmi rychlý a také stresující, a proto se často cítíme unavení a bez energie. Zasloužíte si odpočinek.

Po náročném týdnu je důležité, aby se Vaše tělo zregenerovalo. Pomoci Vám může kvalitní masáž. Navštívíte-li profesionálního maséra, zajisté zažijete nespoutaný a relaxační zážitek nejen pro Vaše tělo, ale i mysl. Odplaví se tak veškerý stres, načerpáte nové síly a v případě, že Vás trápí bolestí páteře či kloubů, zbavíte se i těchto těžkostí a budete připravení zvládnout další pracovní týden.

Péči si samozřejmě zaslouží celé Vaše tělo, takže nesmíme zapomenout se za věnovat i naším nohám, které vyžadují stejnou péči. Zvláště proto, že jsou nejvíce zatěžovány, na což jsou sice zvyklé, ale je potřeba je někdy odlehčit, dopřát relax a pokud možno i profesionální péči.

Chcete si odpočinout, získat novou energii a nechat se hýčkat? Svěřte se pouze do rukou profesionála. Nevíte-li však? V oblasti Mělníka a okolí Vám můžeme doporučit profesionální masérské a pedikérské studio, které Vám zaručeně poskytne ten nejlepší relaxační zážitek, který Vás uvolní a zároveň Vám může pomoci zregenerovat a zkrášlit Vaše nožky.

Masáže a celkové účinky

Masáž celé tělo harmonizuje a významně ovlivňuje jeho fyzickou i psychickou pohodu. Mají velice silný regenerační účinek, kdy zbavují člověka napětí, stresu, bolestí, aktivují pohybový aparát, zpomalují stárnutí, pozitivně ovlivňují i nervovou soustavu, zvyšují látkovou výměnu, snižují únavu, uklidňují, osvěžují, zlepšují celkový vzhled, podílí se na vyplavení endorfinů a připravují člověka na fyzicky a psychicky náročnou práci. Masáže až padesátinásobně prokrví masírovaní tkáně, což zlepší nejen metabolismus, ale i vylučování různých hormonů. Masáže jsou vhodné aplikovat i jako prevenci všude tam, kde se chceme vyvarovat zdravotních problémů.

Nyní Vám představujeme nejúčinnější, a proto také nejžádanější masáže v profesionálním masérském a pedikérskem salónu.

Klasická

Z nabídky masáží je nejvíce vyhledávaná klasická masáž. Je skvělá pro odpočinek, ale také léčbu blokace určité pohybové části těla. Klasická masáž musí být příjemná, i když může mít masírovaný citlivější místa, v celkovém důsledku by měl být z masáže odpočatý a uklidněný. Pokud jako masírovaný u masáže usnete, nemusíte si z toho dělat hlavu. Ba právě naopak, to je prakticky účelem klasické masáže – uvolnit smysly i mysl.

Sportovní

Pro osoby, které tráví volný čas pohybem, anebo se věnují sportu profesionálně, by neměla chybět sportovní masáž. Ta stimuluje pohybovou soustavu a připraví závodníka, sportovce na výkon. Díky tomu bude mít lepší výkon, svaly budou perfektně zahřáté a nepoleví.

Čokoládová

A zde něco pro opravdové gurmány. Jak je sladká, tak je skvělá pro celé tělo – čokoládová masáž je něco luxusního, co musíte alespoň jednou za život vyzkoušet. Lidé mají většinou z čokoládové masáže strach, mají pocit, že se budou jen válet v rozpuštěné čokoládě a pak je budou zdlouhavě smívat ze svého těla. Na čokoládovou masáž se však nepoužívá jen klasická čokoláda, ale čokoládová hmota, s vysokým obsahem kakaa, tedy velice kvalitní, které je také účinné na pokožku těla a pleť. Čokoládová masáž je tou nejlepší relaxační technikou pro naprostý odpočinek.

Medová

A medová masáž, to je zase technika masérská pro detoxikaci organismu a očistu těla. Med je odedávna dokonalým přírodním detoxikantem, který funguje jak vnitřně, tak na pokožce. Obsahuje obrovské množství nejen vitamínů, ale i dalších, zdraví prospěšných látek, které šetrně a účinně čistí pokožku a navrací ji pružnost, jemnost a sametovou hebkost. Medová masáž je ideální pro ty, co mají problémy s pletí.

Pedikúra

Chcete mít perfektní chodila spolu s krásně upravený nehty a naopak nechcete trpět bolesti pat či celé plosky nohou. Pak je nutné dopřávat zhruba alespoň jednou za měsíc, až 6 týdnů, abychom našim chodidlům dopřáli profesionální péči.

Pedikúra – mokrá pro dámy a pány

O svá chodidla je nutné se pečlivě starat a dopřávat jim potřebnou péči. A nezáleží přitom na pohlaví – jak ženy, tak muži se musí o své nohy, které denně namáhají, starat. Ženy většinou strkají chodidla do nepohodlných lodiček, muži zase do většinou uzavřených bot a pak vznikají plísně, otoky, pokožka svědí, nohy zapáchají a mnoho dalších a dalších nepříjemností. Mokrá pedikúra je pro nohy šetrná a povzbuzující. Po koupeli, odstranění zrohovatělé kůže, zastřižení nehtů, peelingu a příjemné masáži chodidel, jsou nohy jako znovuzrozené. Máte pocit lehkých, svěžích nohou a při chůzi, jako byste chodili po vatě. Na pedikúru chodí ženy i muži běžně, není zač se stydět, právě naopak.

Základní, speciální a SPA pedikúra

Základní pedikúra je procedura, která obsahuje klasické odstranění ztvrdlé kůže, ošetření nehtového lůžka a masáž spolu s vmasírováním hydratačního krému. Speciální pedikúra je pak navíc ještě obohacena o peeling a výživnou masku na nohy, což chodidla ještě více osvěží, omladí a uvolní. Pokud tedy na pedikúru, tak pak rovnou na speciální kúru. Poslední možností je pak také použití solné lázně pro odstranění zrohovatělé kůže na nohou s ošetřením nohou tonika z mořských řas a jako bonus tomu všemu je i bahenní maska na nohy, konec je pak završen speciálním krémem na chodidla. SPA pedikúra je vhodná pro starší, vysušenou kůži. To vše můžete nalézt pouze u profesionální pedikérky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23299 (zdravotnimagazin.cz#10472)


Přidat komentář