Proměna vizáže

Každá pozitivní proměna vzhledu je přínosem pro vaše sebevědomí. Ať už chcete zapůsobit při vstupním pohovoru do zaměstnání, chcete být dokonalá ve svatební den anebo chcete zaujmout svého muže po několika letech partnerství, potřebujete pomoc vizážisty.

Za vším stojí rozhodnutí

Návštěva vizážisty je správnou volbou, jestliže se chcete vyvarovat kosmetických a stylistických omylů. Každá událost totiž vyžaduje nejen určité oblečení, ale i určitý typ nalíčení. Existují lidé, kteří mají pro tuto problematiku cit, ale větší část lidí potřebuje poradit. A právě pro ně jsou zde k dispozici vizážistky. Před výběrem salonu je důležité vnitřně se rozhodnout pro změnu. Pak už zbývá jen se trochu okolo porozhlédnout, přeptat se třeba známých, zda by vám případně nějakého vizážistu nedoporučili. Podívat se také můžete třeba na internet, kde si všímejte referencí a fotogalerií již provedených proměn.

Proměna vizáže v Ostravě

Každá žena chce být krásná, každá se chce líbit a ne každá žena je spokojena se svým zevnějškem. Proto jsou tady odborníci, kteří vám navrhnou nejvhodnější změny, jež vás nejen omladí, ale také zvýrazní vaší osobnost. Vyzdvihnou vaše klady a potlačí případné nedostatky.

Změna vizáže, Vám dokáže dodat zdravé sebevědomí

Proměna je komplexní služba. Začíná rozsáhlým** poradenstvím**, kde s vámi odborník probere proč proměna, co s tím chceme docílit, zda nové zaměstnání, či jiné změny v životě, nebo jednoduše nespokojenost s dosavadní vizáží. Pak následuje návrh kreativní barvy, která nejvíce podtrhne vaši osobnost, zvýrazní vaše klady a potlačí případné nedostatky. To vše doplňuje kvalitní střih vlasů, vše dokresluje, podpoří kreativní barvu a kvalitu vlasů, ať jsou jemné, či husté. To vše dobře zvolený kvalitní střih umí.

Dále následuje samotné provedení práce na barvení vlasů, kde se může pracovat s různými odstíny, které zvýrazní a podpoří barvu pleti. Po umytí a použití vhodné kosmetiky dle kvality vlasů a právě provedenému barvení následuje vytvoření kreativního střihu po předchozí konzultaci. To vše s ohledem na typ a kvalitu vlasu. Správně zvolený střih podporuje hustotu a kvalitu vlasu. Napomáhá zákaznici si lépe navržený účes vytvořit sama doma. Po dokončení střihu dotvoříme tvar závěrečnou úpravou foukání atd., kde použijeme nejvhodnější závěrečný styling. Co použít vám odborník poradí.

před proměnou

po proměně

V poslední fázi přistoupíme k líčení, kde vám vizážistka vysvětlí, co váš obličej skýtá. Jedná se o poradenství, kde se vám dostane informací, jak jednoduše podpořit vaši vizáž. Krok za krokem je vám vysvětlen celý postup líčení, abyste mohla vše doma zopakovat bez malých potíží. Stačí jen malé změny, které často v proměně hodně znamenají.

Ukázky proměn vizáže v Salónu Hanka v Ostravě, provedené paní Horváthovou

před proměnou

po proměně

Pro koho je kosmetické poradenství vhodné?

Kosmetické poradenství je určeno všem. Je ideální pro ty, kteří mají nějaké pleťové problémy, ať už se jedná o citlivou pleť, akné, anebo alergické projevy. Doporučujeme ji také těm, kteří tápou s výběrem správné kosmetiky anebo touží prostě po nějaké změně. Kosmetické poradenství vám pomůže v úspěšném boji vráskám a při řešení dalších problémů.

Malá škola líčení

Chcete se naučit líčit podle nejnovějších trendů na různé společenské příležitosti? Chcete se zbavit vrásek, kruhů pod očima, černých teček, pigmentových skvrn? Osobní kurzy vás to naučí. Nemusíte se bát, není to zas tak těžké. Po pochopení několika základních triků a fíglů vám dojde, že je to vlastně docela jednoduché.

Kouzlo kurzu líčení je, že vás naučí jak se vhodně nalíčit během deseti minut tak, abyste vypadala dobře. Kromě toho se na takovémto kurzu líčení naučíte efektivně** pečovat o svou pleť** s pomocí vhodných přípravků, dozvíte se jaký odstín make – upu je pro vás nejlepší, jaký odstín vlasů je pro vás vhodný a jaký druh líčení dokáže podtrhnout vaši dokonalou krásu.

Kurz není pouze o teorii, ale vše si také můžete na sobě vyzkoušet. Nejprve vám kosmetická poradkyně na vás předvede různé líčení pro různé příležitosti, a pak vás to i naučí.

kosmetické služby

Vizážistické služby

Potřebujete nalíčit na ples, na večírek, na maturitní ples anebo na svatbu? Tak právě pro vás jsou určeny** vizážistické služby**, které vám dopomohou sladit dokonalý vzhled s účesem i doplňky. Tam, kde chcete zazářit je dobré využít profesionální služby, protože vám zaručí kvalitní výsledek a vy již nebudete žádnou šedou myší, ale zazáříte.

Svatební servis vizážistických služeb přitom zahrnuje jak zkoušku svatebního líčení, tak i skutečné líčení v den svatby. Některá studia umožňují líčení všech svatebčanů na místě jimi určeném. Podobné akce je možné uspořádat i u jiných zaujetích, například při maturitním plesu, focení na tablo a podobně. Výhodou využití těchto služeb je velká úspora financí, času i starostí, protože veškeré břímě ohledně líčení za vás převezme odborník.

Proměny vizáže

Proměny nejsou určeny pouze pro ženy, ale rozhodně z výhod správné barevné typologie může těžit i každý muž. Obzvlášť ten, který potřebuje reprezentovat a který chce dodat důraz na solventnost firmy. Správná barevná typologie je prostě základem všeho – vychází z ní nejslušivější a nejkrásnější účesy, líčení, oblečení i výběr doplňků. S barevnou typologií ušetříte, protože se v barvách budete dobře cítit a nebudete potřebovat kupovat něco neustále nového. Kromě vaší krásy poroste i vaše sebevědomí. Proměny vizáže jsou skvělým nápadem na dárek nejen pro ženu za všech okolností.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22988 (zdravotnimagazin.cz#9979)


Přidat komentář