Proměny vizáže a líčení - Hradec Králové

Dokonalé líčení je umění. Žena, která zná správný postup líčení, může velice snadno schovat své nedostatky a vyzvednout své přednosti. V kosmetických poradnách nám mohou ukázat, co je pro nás v líčení vhodné a čemu se naopak vyhnout.

Co je pro vás v líčení nejtěžší? Správně nanést základní make-up, nalíčit si oči nebo použít řasenku? Každá z nás upřednostňuje jiný typ líčení. Někomu k dennímu líčení postačí jen řasenka, jiné ženy si dávají na make-upu více záležet. Každá z nás by ale měla vědět, co je dobré pro její pleť, jak se o ní starat a jaký make-up je pro ni nejlepší. Abychom získaly tyto cenné informace, popřípadě udělaly změnu v našem vzhledu, můžeme navštívit odborná vizážistická studia.

 Proměny vizáže a líčení - Hradec Králové

Proměny vizáže a líčení - Hradec Králové

Pokud nevíte, jaký typ líčení je pro vás vhodný nebo jak se výrazně nalíčit na večer, navštivte profesionální kosmetické poradkyně a vizážistky ve studiu Beautiful women v Hradci Králové. V tomto profesionálním studiu vám mohou nabídnout poradenství ohledně péče o pleť, moderního líčení atd. Ve studiu Beautiful women používají kvalitní kosmetické přípravky, jež jsou vhodné pro citlivou pleť.

A jaké služby zde svým klientům poskytují?

  • Analýza pleti, ošetření pleti, poradenství ve výběru make-upu, zkoušení přípravků, řešení problémů v péči o pleť…)
  • Líčení (denní, večerní, společenské, fotomakeup, svatební, kurz líčení)
  • Péče o ruce, nohy a rty
  • Mikrodermální abraze (působení proti vráskám), liftingová kůra.
  • Prodej dárkových poukazů

Více informací získáte u Mgr. Renaty Krahulcové na telefonním čísle: +420 605 501 970 nebo e-mailové adrese: renata.krahulcova@seznam.cz. Cílem této kosmetické porady je ukázat všem ženám, že mohou být krásné a naučit je tu správnou cestu v péči o sebe.

Navštivte oficiální stránky www.beautybw.cz, kde naleznete vše o proměnách vizáže a líčení v Hradci Králové.

www.beautybw.cz

Proměny vizáže

Každá z nás může být krásná, důležité je jen vědět, jak na to. Chcete-li ve svém vzhledu udělat radikální změnu, tak se objednejte k** profesionálnímu vizážistovi**. Odborník vám dokáže poradit, jaké barvy se k vám budou hodit, jak se správně nalíčit nebo jaké doplňky nosit. Profesionální tým odborníků dokáže každé ženě poradit s jejím vzhledem a doporučit ji triky pomocí, kterých bude krásná za každých okolností. Jednoduše navštivte studio, ve kterém se zabývají proměnami vizáže a svěřte se do rukou odborníků. Týmy, které se zabývají proměnami, se většinou skládají ze tří profesionálů a to stylisty, kadeřníka a vizážisty. Kadeřník vám pomůže vybrat ideální účes a barvu vlasů právě pro vás. Ukáže vám, jak vlasy upravit pro každodenní nošení. Stylista vám může ukázat, jaké kousky oblečení by se ve vašem šatníku měly objevovat a jaké naopak ne. Pomocí jednoduchých triků s oblečením (tímto máme na mysli střih oblečení nebo barvy) můžete** vylepšit vzhled** vaší postavy. Součástí týmu proměny je také vizážista, který vám pomůže se správným líčením.** Vizážista** vám ukáže, jaký podklad volit pro váš typ pleti, jaká barva líčení je pro vás ideální. Vizážista vás dále seznámí s každodenním líčením a výraznějším líčením k slavnostním událostem. Celou změnu vašeho vzhledu může také doprovázet fotografování a vy tak budete mít hezkou vzpomínku. Salóny se s nabídkou balíčku změny vizáže mění. Změnu image můžete také darovat v podobě dárkového poukazu.

Proměny vizáže

Barevná typologie – součást proměny vizáže

Vizážista je také odborník, který se musí umět orientovat v barevné typologii. Jistě jste si všimly, že některé barvy vám sluší a v jiných se necítíte vůbec dobře. A právě toto je dáno naší barevnou typologií. Na základě barvy vaší pleti, očí, rtů a vlasů zjistíte, jaký jste barevný typ. Podle vašeho barevného typu se pak můžete řídit ve výběru toho správného líčení nebo barev v oblečení a doplňcích. Barevná typologie nám také dává jasný důkaz, že není dobré se v oblečení orientovat podle módy. Některé barvy módních výstřelků vám jednoduše nesednou a tak bude lepší raději se jim vyhnout, než mít za každou cenu ve skříni módní kousek, který se absolutně nehodí k vašemu barevnému typu.

Váš vizážista vám poradí s tím, jaký barevný typ jste právě vy. Na základě barevné typologie můžeme určit čtyři skupiny lidí. Ženy, které se řadí k jarnímu typu, jsou světlé pleti, také jejich vlasy mají světlou barvu. Barva očí se pohybuje od světle modré až po oříškově hnědou. Ženy letního typu mají vlasy v barvě platinové blond až po hnědou barvu. Ženy letního typu mají šedou až oříškovou barvu očí. Podzimní typ žen se pozná podle světle slonovinové pleti, tyto ženy se špatně opalují, barva jejich vlasů se pohybuje od medové až do tmavohnědé se zlatavým odleskem. Jejich oči jsou tmavě hnědé, světle hnědé nebo zelené. Zimní typ žen poznáme podle sněhurkovsky bílé pleti, tmavých vlasů a očí v barvě modré, šedofialové, tmavě hnědé nebo oříškové. Budete-li se orientovat ve své barevné typologii, budete moci také v líčení dělat zázraky.

Barevná typologie

Jak na správné líčení

Když žena zná základy správného líčení, ví jak správně na podklad, použití stínů a podobně, je to pro ni velké plus. Ale ne všechny se orientujeme ve vhodné kosmetice a správné technice líčení. A tak pro nás může být řešením návštěva kosmetického salonu nebo kosmetické a vizážistické poradny. Profesionální vizážistka na základě naší barevné typologie a rysů obličeje nám ukáže ten nejlepší způsob líčení právě pro nás.

Podklad

Nejideálnější pro líčení je denní světlo. Když se líčíte např. v koupelně, snažte se líčit pod bílým světlem. Podkladový make-up naneste nejdříve na střed čela a rozetřete ho do pokožky směrem ven do ztracena. Poté tento postup zopakujte na spáncích, kolem nosu, na tvářích a bradě. Vždy je důležité, aby nešla vidět přechodná linie mezi bradou a krkem. Na tmavé kruhy pod očima, zarudlá místa a pupínku použijte barevný korektor. Když používáte tekutý make-up, je dobré jej nejdříve protřepat a až poté používat. Dalším krokem je zmatnění pleti pomocí pudru. Sypký pudr se aplikuje pomocí štětce nebo labutěnky. Velký nános pudru vždy zvýrazňuje drobné vrásky a tak je lepší vynechat oblast kolem očí. Pudr by se měl nanášet odshora dolů.

Líčení očí

Nyní se můžeme podívat na jednoduchý postup, jak nalíčit vaše oči. Nejdříve aplikujte světlý matný stín na celé víčko. Do očnicového oblouku poté na vnější část oka naneste středně hnědí stín. Na vnější část oka naneste tmavě hnědý stín. Podél horních řas můžete jednoduše nakreslit linku (tmavým stínem, tužkou nebo tekutou linkou). Spodní víčko může být také zvýrazněno tužkou nebo očním stínem. Poté rozjasněte místo pod obočím a použijte řasenku. Líčení očí by také mělo vycházet z jejich tvaru. Např. pokud jsou oči posazené blízko u sebe, je důležité zesvětlit vnitřní koutky. Když jsou oči malé, je dobré používat na celé víčko světlý stín a na vnější koutek očí tmavší stín.

Líčení očí

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23182 (zdravotnimagazin.cz#10354)


Diskuze a zkušenosti

Denisa Želechovská | 31.10.2014 18:54
Re: Proměny vizáže a líčení - Hradec Králové Dobrý den,chtěla jsem se zeptat kolik stojí proměna vizáže u Vás?:


Přidat komentář