Proměny vizáže a líčení - Olomouc

Dokonalý vzhled je snem každé ženy. A právě k dokonalému vzhledu nám může pomoci změna vizáže, během které se dozvíme důležité informace o tom, co našemu typu sluší a čemu bychom se naopak měli vyhnout.

Každá žena by měla vědět, jaký typ pleti má, jaké barvy jí sluší, jak se správně učesat a nalíčit. Na základě těchto informací pak může být každá z nás krásná. Jenže ne všichni se orientují v této oblasti. A tak, když si nevíte rady se svým vzhledem a necítíte se dobře, můžete navštívit studio, ve kterém nabízí změnu vizáže. Odborníci vám zde připraví individuální proměnu a vy se budete moci těšit ze svého nového vzhledu. Kromě samotné proměny se také dozvíte cenné informace ohledně vašeho vzhledu a toho, co vám sluší.

Proměna vizážekadeřnictví

Když nejste spokojena se svým vzhledem nebo máte chuť na změnu, není nic jednoduššího než se objednat k profesionálnímu vizážistovi. Vizážista vám pomůže s výběrem správné barvy pro vaše vlasy, s dokonalým účesem, dále vám dá cenné rady ohledně make-upu a poradí také s výběrem oblečení podle typu postavy. I obyčejné ženy mohou vypadat jako filmové hvězdy, když budou vědět, jak na to. A nebudete muset utrácet peníze za drahé oblečení. Bude vám stačit vědět, jak správně používat make-up, jak se učesat a jaké barvy a střihy volit v oblékání. Sen o dokonalosti se tak může splnit každé z nás. To co nám příroda nadělila, můžeme využít ve svůj prospěch a naučit se, jak být krásná.** Změna vizáže** vám může přinést sebevědomí a také se změní to, jak vás bude vnímat vaše okolí.

Jak probíhá změna vizáže

Salony vám mohou nabídnout různé balíčky služeb týkající se změny vizáže. Ve specializovaných studiích vám odborníci poradí a změní váš vzhled. Tým těchto odborníků se většinou skládá ze stylisty, kadeřníka a vizážisty. Tito odborníci vám pomohou s výběrem barev, odstínu a stylu. Stylista vám poradí s vaším šatníkem a pomůže najít vhodné doplňky. Profesionální kadeřník vymyslí vhodný střih vlasů a vybere společně s vámi tu nejlepší barvu vlasů. Vizážista poradí s líčením a ukáže vám denní líčení a líčení k slavnostním příležitostem. Začátek** změny image** a také konec může provázet fotografování a vy budete moci sledovat změnu zachycenou na fotografiích. Balíčky změny image se liší nejen v množství poskytovaných služeb, ale také v ceně. Salony nabízí různé služby. Změnu image můžete také darovat v podobě dárkového poukazu.

Proměna vizáže a barevná typologie

Součástí proměny vizáže je také pomoc s barevnou typologií. Některé barvy nám velmi sluší, v jiných naopak dobře nevypadáme. Ve výběru oblečení není dobré řídit se pouze módou. Ne vždy nám musí slušet barvy, které jsou v určitou sezónu módní. Naopak barvy, které se hodí k našemu typu, nás udělají daleko více atraktivní a budeme v nich vypadat harmoničtěji. A právě proto je zde barevná typologie. Na základě barvy vaší pleti, očí, rtů a vlasů zjistíte, jaký jste barevný typ. Poté se už jen budete řídit pravidly, které vám pomohou podtrhnout vaši krásu. Správná barva vám pomůže zvýraznit barvu a lesk očí a zdůrazní rty. Na základě barevné typologie zjistíte, jaké jsou pro vás ideální vzory, barevné kombinace oděvů a doplňků. Zjistíte, jaký je nutný výběr make-upu a šperků.

Lidé se podle barevné typologie dělí na čtyři základní typy. Ženy jarního typu mají světlou pleť se zlatavým nádechem, broskvový odstín pleti. Pihy mají zlatohnědou barvu. Tito lidé se opalují snadno do sytě hnědé barvy. Žen tohoto typu mají vlasy zlatou blond, světle hnědou s nádechem do žluta. Oči jsou světle modré až oříškově hnědé. Letní typ se pozná podle chladných tónů pleti, pihy mají našedlou barvu. Barva vlasů se pohybuje od platinové blond až po tmavě popelavě hnědou. Oči mají barvu šedou až oříškovou. Podzimní typ žen má světle slonovinovou pleť. Tento typ žen se špatně opaluje. Vlasy jsou v barvě medové až tmavohnědé se zlatým leskem. Oči jsou světle hnědé, tmavě hnědé nebo zelené. Zimní typ se pozná podle sněhurkovsky bílé pleti, tmavých vlasů a očí v barvě medově modré, šedofialové, tmavě hnědé nebo oříškové. S barevnou typologií vám poradí zkušený vizážista.

Proměna vizáže a líčenílíčení

Samozřejmě i správné líčení může udělat velké změny ve vašem vzhledu. Během proměny vizáže získáte cenné rady ohledně správného líčení podle vaše barevné typologie a dalších aspektů. Zjistíte, jak je důležitý správný podklad pro líčení, naučíte se správně líčit své oči podle jejich tvaru a velikosti. Můžete se dozvědět, jaké jsou triky pro líčení zralé pleti, jak správně používat tvářenku. A samozřejmostí je také péče o pleť a správný způsob odličování obličeje.

Proměna vizáže – brazilský keratin

Součástí proměny vizáže může být také aplikace brazilského keratinu. Ptáte se, co je to brazilský keratin a jaký má význam jeho použití? Brazilský keratin je přípravek, který byl vytvořen v Brazílii. Pomocí této revoluční metody si můžete nechat narovnat, vyhladit a především uzdravit vaše poškozené vlasy. Keratin dokáže obnovit vitalistu vlasů a zpevní je po vnitřní i vnější struktuře. Díky tomuto přípravku budou vaše vlasy jemné, rovné a přirozeně lesklé. K vyrovnání vašich vlasů nebudete muset používat vlasovou žehličku. Aplikace brazilského keratinu trvá přibližně 2 hodiny a účinky můžete pozorovat na vlasech přibližně po dobu 3-4 měsíců. Keratin je látka, která je přirozenou součástí lidských vlasů. Keratin dodává vlasům pevnost, lesk a poskytuje jim ochranu zevnitř.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23179 (zdravotnimagazin.cz#10351)


Diskuze a zkušenosti

Kamca | 06.04.2014 15:24
Re: Proměny vizáže a líčení - Olomouc Zhubněte i bez trápení! Stačí navštívit http://www.xjidelnicek.cz.

Svobodová | 21.02.2015 23:07
Re: Proměny vizáže a líčení - Olomouc Je mnoho salonů, které se specializují na změny vizáží. Ženy je v poslední době začaly vice navštěvovat. Já jsem vloni byla na změně vizáže v salonu ProBeauty v Praze a mohu jen doporučit. Profesionální přístup a hlavně příjemné prostředí, kde se nestydíte svěřit se svými problémy.


Přidat komentář