Proměny vizáže - Mladá Boleslav

Zavítáte-li do parfumérie s pleťovými přípravky, pak Vás nejen zahalí omamná vůně, ale ocitnete se v „říši“ krásy. Tolik kosmetických pleťových přípravků, včetně dekorativní kosmetiky. Jak si pak vybrat a sladit jednotlivé barevné odstíny?

 

Móda nezná hranic a vše je možné. To však neplatí v případě vkusného nalíčení, ať už denního, nočního, nebo slavnostního. Jenže řídit se minimalismem a přesto umě zvýraznit oči, rty, kontury tváře, vyžaduje zručnou ruku, cit pro detail a umět se vidět očima druhých. A tak je možné kolem sebe spatřit dívky, ženy, které se líčí s větším, či menším úspěchem. Jak jste na tom Vy? Myslíte si, že se umíte nalíčit? Že nejde nic pokazit na make-upu, očním stínu jedné barvy, řasenky a lesku na rty? I s tímto „málem“ se dá kouzlit, či naopak napáchat nemalé škody na vzhledu. Co strávit příjemně čas s profesionální vizážistkou, která Vám „předá“ rady k nezaplacení, triky, jak se líčit, a také Vás sama odborně nalíčí?

Proměny – dny vizáže

Listujete časopisem a bedlivě zkoumáte, jakou proměnou prošly dívky, ženy, které se přihlásily, podstoupily proměnu vizáže? Sledujete televizní pořady s tématikou proměn? Rády byste i Vy věděly, kde jsou Vaše možnosti, co by Vám taková proměna přinesla? Nemusíte však čekat, až na Vás přijde řada, až si Vás vyberou, vylosují Vás apod. Můžete se objednat k profesionální vizážistce na tzv. dny vizáže. Vyhraďte si dopoledne, či odpoledne Vašeho času. Uvidíte, že věnovaný půl den dovolené se Vám mnohonásobně vrátí, obrátíte-li se na fundovanou vizážistku.

Proměna si přímo říká o romantickou schůzku

Z kosmetického studia budete odcházet Vy, a přesto budete jiné. A možná by bylo dobré si na ten samý den dohodnout s Vaším partnerem, manželem romantickou schůzku. Zaručeně z Vás nespustí oči a tentokrát mu nebudete muset říkat, upozorňovat, že jste si něco nového na sebe koupila, byla u kadeřnice, nabarvila vlasy apod. Sám si totiž Vaší proměny všimne. Taková romantická schůzka pak může být příjemnou třešinkou na dortu. Den, který bude patřit jen Vám, den, kdy budete mít důvod se usmát, a to nejen navenek, ale také vnitřně.

Kosmetické poradenství

Vedle proměny vizáže také můžete využít další, neméně zajímavé služby, a to poradenství. Dostane se Vám odborných rad, tipů, ale i triků, jak si správně vybrat kosmetické a dekorativní produkty, jak se správně nalíčit na den, večer, slavnostní událost. Poradenství pak může být separátně zaměřeno na výběr správných produktů, či správné nalíčení. Je však možné se také dohodnout na kompletním balíčku, který zahrnuje obě služby. Díky odbornému poradenství již nebudete tápat mezi výběrem odstínu rtěnky, lesku, očních stínů, tvářenky. Nestane se Vám také, že byste si z obličeje udělaly „masku“, která ostře přechází ke krku aj.

Make-up

Na** make-up** je možné se dívat z několika úhlů. Pod make-upem si jedni představí lahvičku s podkladem, který nám zamaskuje nedokonalosti pleti, pupínky, rozzáří tvář, zjemní vrásky a současně ochrání před UV zářením. Make-up je však i „umělecké dílo“, které je tvořeno nejen podkladem, ale také korektorem, pudrem, očními stíny, řasenkou, tvářenkou, leskem či rtěnkou. Make-up tak tvoří celek. A na ten se právě zaměříme. Make-up pak rozlišujeme denní, večerní a slavnostní, například svatební.

Profesionální nalíčení s vizážistkou – denní líčení

U** vizážistky** se můžete objednat na některé z výše uvedených typů nalíčení. I v případě denního nalíčení stojí zato ho vyzkoušet, a to nejen, pokud se nelíčíte, ale běžně se sami líčíte třeba každý den. Vizážistka se totiž na Vás podívá „jinýma očima“, uvidí Vás v jiném světle. Uvidí to, co Vy běžně nevidíte, nevnímáte. Kolikráte stačí i malá změna, například v odstínu make-upu, očních stínů, nanesení tvářenky aj. Vhodným barevným sladěním a především správným nanesením make-upu, můžete vypadat přirozeně a přesto zvýrazněné, elegantní.

Profesionální nalíčení s vizážistkou – večerní líčení

A pokud jste pozvaná na večerní schůzku, chystáte se na večírek, ples či jinou akci, pak může být líčení mnohem výraznější a odvážnější. Ovšem i v případě zvýraznění platí méně, znamená více. Mohou to být svůdně namalované rty, které budou vévodit Vaší tváři, nebo podmanivé, uhrančivé oči. Svěřte se vizážistce, od které nejenže budete odcházet s efektním nalíčením, ale získáte i tipy, grify, jak se správně a umě nalíčit.

Profesionální nalíčení s vizážistkou – svatební líčení

Na Váš svatební den se můžete nalíčit samotné, či se svěřit do rukou kamarádky. Máte však možnost využít profesionálních služeb vizážistky, se kterou se můžete také dohodnout na svatebním nalíčení „na zkoušku“. Vizážistka při nalíčení vezme v potaz nejen Vaši osobnost, vzhled, ale také styl svatebních šatů. Vše by mělo se sebou korespondovat. Řada vizážistek také nabízí možnost nalíčení nevěsty, ale i svatebních hostů. Je možné se i dohodnout na přítomnosti vizážistky během svatby, svatebního obřadu, před focením apod. Váš make-up tak bude během doby, co budete potřebovat, bezchybný, i když bude přílišné vedro, či Vás naopak překvapí dešťová sprška.

Balíčky pro nevěsty

Vedle samostatného svatebního nalíčení, můžete také využít výhodného „balíčku pro nevěsty“. Jeho součástí je například zkouška svatebního nalíčení, zkouška účesu, barvová typologie, nalíčení nevěsty i provedení účesu ve svatební den, nalíčení i provedení účesu ve svatební den pro svatební hosty aj. Díky takovému balíčku nebudete muset přebíhat od kadeřnice ke kosmetičce, zbytečně se stresovat, že něco neklapne, nedopadne apod. krom toho, účes a nalíčení by mělo tvořit jeden harmonický celek. Využijete-li služeb od jedné osoby, vizážistky, nebude Vás čekat nepříjemné překvapení.

Balíčky pro maturantky

U výhodných balíčků ještě chvíli zůstaneme. V životě nás všech jsou okamžiky, které jsou stěžejní, jsou tzv. milníky. K nim bezpochyby patří i maturita, maturitní ples. Nejen dospělé ženy se chtějí líbit, být krásné při různých příležitostech. Častokráte je možné spatřit mladičké dívky, které jsou nalíčené. I v jejich případě může jít o vkusný, či méně zdařený make-up. U vizážistky si můžete objednat balíčku pro maturantky, který zahrnuje slavnostní večerní líčení včetně účesu, a to bez zkoušky, nebo s předchozí zkouškou. Součástí balíčku také může být bodypainting, aplikace umělých řas, ozdoba do vlasů aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23178 (zdravotnimagazin.cz#10350)


Přidat komentář