Proměny vizáže - Praha 6

Obdivujete u druhých dívek, žen jejich vkusné a dokonalé nalíčení? Chtěla byste se líbit sama sobě každý den a mít důvod se při pohledu do zrcadla usmívat? Nemusíte dlouhé hodiny experimentovat s make-upem. Vyberte si profesionálního vizážistu.

Takový vizážista Vám poskytne cenné rady a tipy ze strany každodenní péče o pleť, líčení (běžného denního, večerního, slavnostního). Můžete se s vizážistou také domluvit na kompletní proměně Vaší image. Proměna vizáže se pak těší velkého zájmu, a to z řad dívek, žen, ale i mužů, kterým není lhostejný jejich vzhled.

 Proměny vizáže - Praha 6

Proměna vizáže – poradenství, tipy, triky

Každý z nás je jedinečnou osobností. Lišíme se, kromě jiného, tělesnou schránkou.I co se týká tváře, typu pleti. A u pleti se nyní na chvíli zastavíme. Máte správně určený typ pleti? Nebo se jen domníváte, že máte pleť suchou, smíšenou, normální, mastnou, problematickou? A používáte, vzhledem k typu pleti, vhodnou čistící a pleťovou kosmetiku? V otázce určení pleti i poradenství ve výběru té nejvhodnější kosmetiky, se můžete obrátit na vizážistku. Každodenní péče o pleť je pak stěžejním základem. Je-li pleť správně ošetřena, je i nalíčení nejen jednodušší, ale i efektnější. Make-up sice zakryje řadu nedostatků, ale jeho použití by nemělo být plánovaně spojené se „zázrakem“, který dokáže nemožné. Správně nanesený make-up, jeho zvolený odstín, však dokáže tvář výrazně prosvětlit, zvýraznit pěkné partie, potlačit partie nedostatkové.

Proměna vizáže

Foto make-up, make-up na molo

Čeká Vás profi focení? Pro focení je třeba o něco odlišnějšího nalíčení, než třeba pro nalíčení denní, či večerní. Blesk z tváře „něco sebere, něco naopak zvýrazní“. Nebavíme se nyní o případné retuši na počítači, kterou nabízí někteří profesionální fotografové. U líčení na tzv. foto make-up je vyžadováno nemálo zkušeností. A tak, pokud chcete mít jistotu, že snímky dopadnou na jedničku, podle Vašeho přání, pak si s sebou na focení nezapomeňte přibalit dobrou náladu, vnitřní úsměv, ale také zvažte objednání se na profesionální nalíčení pro foto make-up. Uvidíte, že nebudete litovat peněz a času. Pořízené snímky Vás mile překvapí.

Škola líčení

Některá dívka, žena stráví ráno při líčení pět, deset, ale i více minut. Zaručený výsledek v podobě dokonalého make-upu, který není ani příliš nápadný, ani špatně nanesený, zvolený, však ještě nemusí přijít, i když budete v koupelně desítky minut. Dokonalého make-upu můžete však docílit i během několika málo minut, pokud tedy znáte dobře Vaši tvář, nedostatky a přednosti.

Přihlásíte-li se na kurz „školy líčení“, nejenže strávíte příjemné odpoledne, či dopoledne, ale navíc se Vám dostane odborného poradenství, tipů, triků v líčení. Vyzkoušíte se také několik stylů líčení, a to pod odborným dohledem. Uvidíte, že nalíčení je svým způsobem umění. Vy však můžete být mistry tohoto umění.

Svatební líčení

Jen těžko se najde nevěsta, která by nechtěla být ve svůj svatební den výjimečně krásná. Svatba, manželství, není jen „papírem“, jak mohou někteří odpůrci sňatku širokému okolí sdělovat. Svatba je svým způsobem symbolem, oficiálním sdělením společného soužití, vybudováním rodiny, ale také upevněním rodiny. I když se možná zdá, že svatba je spíše pro pozvané svatební hosty, pak i na nevěstu a ženicha je soustředěna nemalá pozornost. U nevěsty se hodnotí její šaty, boty, snubní prsten, účes, nehty a make-up. Není pak divu, že nevěsta věnuje nemálo času veškerým těmto „detailům“, zato však důležitým. A právě stran svatebního líčení, ale nejen něho, je možné využít profesionálních vizážistických služeb.

Svatební líčení – nevěsty, maminek, svědkyň

Obrátíte-li se na vizážistku s poptávkou svatebního líčení, můžete se také dohodnout na výhodném svatebním balíčku. Nevěstu by neměla žádná dívka, žena zastínit svoji krásou. Spíše se pak toto pravidlo týká šatů. Má-li nevěsta šaty bílé, šampaň, krémové apod., neměla by mít žádná jiná dívka, žena šaty stejného odstínu. Ostatní by si jednoduše řečeno na první pohled neměli „splést“ jinou ženu s pravou nevěstou. Zastínění krásy se však netýká svatebního nalíčení, make-upu. A tak, nejen nevěsta si může u vizážistky dopřát profi nalíčení. S Vámi vybranou vizážistkou se tedy můžete dohodnout také na nalíčení maminek, svědkyň, svatebních hostů.

Zkouška svatebního líčení

Plánování svatby, její zorganizování, aby vše klaplo do puntíku a na sebe navazovalo, vyžaduje nemalé organizační schopnosti, ale také nemálo času. Při všem tom plánováním a myšlením na druhé, aby se jim na svatbě líbilo, chutnalo jim, dostalo se jim adekvátní zábavy, by ani nevěsta neměla zapomenout na sebe. Rozmazlování je však třeba i v běžném životě, ne jen během plánování svatby. Dojít si na manikúru, pedikúru, masáž, ke kadeřnici atp.

Možnosti na zkoušce svatebního líčení

U samotného svatebního nalíčení se můžete s vizážistkou dohodnout na zkoušce svatebního líčení. Již první nalíčení může být „to pravé“. Můžete však vyzkoušet dva, tři způsoby nalíčení. Důležité je, cítit se dobře. Nevěsta by měla být nalíčena efektně, ale přesto decentně, něžně. Vizážistka se zaměření na zdůraznění krásných partií a případné nedokonalosti naopak umně potlačí.

Důležitost nalíčení a péče o sebe

A u líčení ještě chvíli zůstaneme. Některé nevěsty se prvně „seznámí“ s make-upem při své** svatbě**. A natolik se jim pak nalíčení zalíbí, že by se rády líčily i v běžném životě, ne jen ve výjimečných dnech, kterých není zase tolik. Díky vkusnému nalíčení však může být každý den výjimečným. Dostalo se Vám pozvání na schůzku s Vaším partnerem? Krásnou můžete být, i když jste vdaná nějaký ten rok. Naopak je důležité o sebe stále pečovat. Vytahané tepláky, umolousané vlasy a lesknoucí se pleť – to je přijatelné, když Vás sužuje choroba. Ostatně, ruku na srdce, i Vy samotné se bezpochyby cítíte mnohem lépe, když jste upravené.

Líčení – denní, večerní, slavnostní

A tak, odborného nalíčení si můžete dopřát vždy, když budete chtít vypadat neodolatelně a kouzelně. Může se jednat nejen o osobní, či pracovní schůzku. Maturitní ples, Promoce, návštěva divadla, opery, představení, koncertu, oslavení výročí aj. Ve všech těchto dnech Vás mohou obdivovat nejbližší a nejen oni.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23176 (zdravotnimagazin.cz#10348)


Přidat komentář