Radiofrekvence - odstranění celulitidy a vyhlazení vrásek

Boj se stárnutím pokožky lze vyhrát pouze pravidelnou a řádnou péčí o svůj zevnějšek. A protože věda a technika v této oblasti nestagnuje, může pro nás být odstranění nehezkých vrásek rychlé, snadné a bezbolestné.

Módní trendy v oblasti kosmetiky a celkové vizáže diktují mladistvý vzhled bez jakýchkoli známek stárnutí a hladkou pokožku bez chloupků a celulitidy. Ještě nedávno se ženy mořily s podomácku dělanými maskami, zábaly a podobnými, v časopise slibujícími, zázračnými odstraňovateli nechtěných dolíčků na svých stehnech. Pokožka sice byla jemná, hebká i pružná, ale pomerančová kůže většinou své místo uhájila. Civilizační problém (uvádí se, že celulitidu má asi 98 % všech dospělých žen) nenechal usnout na vavřínech ani vědátory a průkopníky v této oblasti, a tak si již dnes lze nechat celulitidu odstranit, a to rychle, kvalitně, a především bezbolestně. Zdá se vám to až moc snadné a neuvěřitelné?

Odstranění celulitidy

Radiofrekvence

Metodou, která se používá pro odstranění nežádoucích dolíčků, je radiofrekvence. Ta pracuje na principu radiofrekvenční lipolýzy, což je asi pro většinu smrtelníků málo říkající pojem. Důležité však je, že jde o zcela bezbolestnou, neinvazivní liposukci. Ultrazvuk vysílá vlny, které stimulují tukové buňky tak, aby se vyprázdnily do mezibuněčného prostoru a odsud pak lymfatickým systémem z těla ven. Současně dochází také k výraznému vypnutí pokožky, redukci vrásek nebo strií po porodu, a tudíž i k celkovému omlazení pleti. Tato metoda je na tak vysoké úrovni, že se s ní nemůže rovnat ani tzv. klasická kavitace. Radiofrekvence je opět o něco dál v odstraňování nadbytečného tuku, spolu s celulitidou a vyhlazením pokožky. Mimo to se zbavíte povislé kůže, jizev, již zmíněných strií a vrásek a jiných neduhů vaší pokožky.

Radiofrekvence

Co předchází radiofrekvenci?

Samotné proceduře vždy předchází odborná konzultace, při které vás ošetřující odborník seznámí s procedurou, s jejím účinkem, se samotným průběhem, poučí vás o tom, co byste bezprostředně před procedurou a po ní měla či neměla dělat, čeho se zdržet a co naopak neopomenout, stejně jako počet ošetření, které byste měla, s ohledem na stav vaší pokožky, absolvovat. V případě, že jste těhotná, nebo kojíte, ale i tehdy, pokud trpíte vážným srdečním onemocněním nebo výraznou poruchou srážlivostí krve, byste rozhodně radiofrekvenci neměla podstupovat. O tom budete také poučena. Proceduru ani nemohou využít osoby s kovovými implantáty v těle či vážným onemocněním, jako je rakovina aj. Tyto osoby však budou mít asi jiné starosti, než zbavování se nadbytečného tuku na svém těle.

Štíhlá linie

Průběh ošetření radiofrekvencí

Samotné ošetření začíná důkladným odlíčením a tonizací pleti. Až poté přichází na řadu radiofrekvenční a bipolární ošetření speciálními hlavicemi. Aby byl výsledek maximálně podpořen, jsou na závěr aplikována kosmetická séra a pleťová maska. V průběhu ošetření klient leží pohodlně na lůžku a pociťuje příjemné teplo. Radiofrekvence využívá selektivně tepelnou energii, kterou působí hluboko do podkoží, aniž by byla pokožka poškozena. V kombinaci s bipolární radiofrekvencí je dosaženo maximálních viditelných účinků. Bipolární radiofrekvence je na našem trhu novinkou a tato využívá tepelnou energii, kterou působí do hlubších kožních vrstev. Současně však aplikuje i elektromagnetické vlny, kdy tyto vlny stimulují kolagenové vlákna ke tvorbě nového kolagenu a elastinu. Výsledek je viditelný ihned po ošetření, neboť pleť je pevnější, má podstatně méně vrásek a výrazně se zmírní projevy ochablé pleti. K vypínání pleti dochází postupně v průběhu celého jednoho měsíce po ošetření.

Jaký počet ošetření radiofrekvencí je nutný?

Obvyklou otázkou je, kolik ošetření je potřeba. Zde odpověď není jednoznačná. Tu musí stanovit po odborné konzultaci sám specialista. Většinou se však jedná o čtyři až šest aplikací, jež je nutno podstoupit během jednoho měsíce, tj. každý týden. Účinek pak vydrží dlouhodobě, návrat k vráskám nebo pomerančové kůži způsobí pouze nezdravý způsob života. Jediným nežádoucím účinkem může být mírné zčervenání ošetřované kůže, které během několika hodin samo zmizí.

Radiofrekvence

V čem spočívá význam radiofrekvence?

Radiofrekvence představuje neinvazivní techniku, která se provádí bez chirurgického zákroku. Její význam spočívá v pevnější a pružnější pokožce a také ve zvýraznění a zdokonalení kontur obličeje, velmi razantním způsobem přispívá ke zmírnění vrásek, k hydrataci pleti a k její výživě.

Odstranění celulitidy

Na vzniku nenáviděných dolíčků se podílí jak rozložení tuku, tak ženský hormon estrogen. Muži to mají jiné a bědovat nad nespravedlností nemá cenu. Dříve se mělo za to, že celulitida postihuje pouze ženy s nadváhou, což není pravda. Důkazem mohou být detailní fotky celebrit a dokonce i modelek, kde je zachycena i jejich neoblíbená společnice - celulitida. Důvod, proč se celulitida spojovala s nadváhou a obezitou je to, že u těchto žen je pomerančová kůže obvykle v třetí fázi, kdy je viditelná a znatelná ihned na první pohled.

Celulitidu lze částečně omezit úpravou jídelníčku, pravidelným pohybem a zvýšeným pitným režimem. Jistější je však odborná pomoc, kterou vám může poskytnout jedině specializované centrum, v jehož čele stojí taktéž opravdový odborník. Pokud nemáte čas věnovat se pravidelně sportu, nebo nemáte silnou vůli na to upravit jídelniček tak, aby celulitida neměla takovou šanci pro další bujení, vyzkoušejte zcela bezbolestnou radiofrekvenci, která vaši celulitidu zmírní nebo vás jí zcela zbaví. Je to naprosto pohodlné řešení pro ty ženy, které chtějí vypadat skvěle, a bez práce. Radiofrekvence vás během několika ošetření zbaví vaší pomerančové kůže a vy tak můžete opět své nohy vystavovat v krátkých sukních se zdravým sebevědomím.

Znovu krásná postava

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22975 (zdravotnimagazin.cz#9951)


Přidat komentář