Rekondiční a relaxační masáže - péče o tělo

Také se občas cítíte unavení a chce se Vám neustále spát? Pokud odpovíte ano, je právě ten správný čas na to, zajít si na rekondiční a relaxační masáž, kterou Vaše tělo doslova vyžaduje, neboť potřebuje nabrat nové síly.

Snad každá žena chce být krásná, a proto jsme také ochotny podstoupit nějakou tu zkrášlovací kůru, nebo v některých případech také plastickou operaci. Ty z nás, které jsou se sebou spokojené, ale chtějí se občas nechat hýčkat, navštěvují jednou za čas některý ze zkrášlovacích salónů krásy. V těchto salónech si necháváme dělat manikúru, pedikúru, masáže apod.

K tomu, abychom takový salón vůbec našly, potřebujeme někoho, kdo by nám některý z těch lepších doporučil. Pokud se nenajde nikdo, kdo by nám s hledáním pomohl, nezbývá nám než se poohlédnout na internetu, kde si ale zase na druhou stranu budete moci opravdu vybrat. Salóny, které mají své internetové stránky na nich prezentují své práce a v mnoha případech Vás také nechají nahlédnout do svého ceníku.

Baňkování

Baňkování nebo-li vakuoterapie je proces, při kterém se využívají kulaté nádoby vyrobené ze skla, které jsou při celém tomto procesu naplněny horkým vzduchem. Takto zahřáté baňky se přikládají na postižená místa na Vašem těle. Díky podtlaku, který uvnitř baňky vzniká, se Vaše kůže přisaje a vtáhne dovnitř. A právě tento horký vzduch, který nasaje naši kůži napomáhá ke zvýšenému prokrvení a odplavuje nežádoucí látky. Aplikování baněk nám zmírňuje bolest a také pomáhá k relaxaci ztuhlých svalů, které nás trápí a omezují v každodenním pohybu.

Medové masáže

Medové masáže působí velmi blahodárně na náš organismus a jsou velmi účinné v době, kdy jíme nezdravě a nedodržujeme zdravý životní styl. Medová masáž Vám také pomůže proti stárnutí, stresu a chronických onemocněním. Podstupujete-li medovou masáž, pak si jistě všimnete, že při její aplikaci dochází nejen k vyčištění pórů, ale také k prokrvení pokožky. Med působí velmi pozitivně přímo na organismus, do kterého se přes Vaši pokožku vstřebává. Medová masáž je známá svým detoxikačním účinkem, kdy očistí a zároveň osvobodí Vaše tělo od usazenin, které se v něm nahromaďují z okolního prostředí, léků a potravin. Med také působí proti choroboplodným zárodkům a kromě toho, že má vynikající účinky na Vaši pleť, tak zároveň dokáže velmi silně oživit celý Váš organismus. Na masáž se používá čistý med, který se speciálně roztírá a poté se pečlivě masíruje do těla, kde z něj poté pod tlakem vytahuje škodliviny. Při této aplikaci se med barví do tmavé barvy a houstne, přesně podle toho, jak moc je Váš organismus znečištěn.

Proti čemu Vám medová masáž pomůže?

Tato masáž Vám pomůže, pokud máte potíže s krevním oběhem. Máte-li problémy s alergiemi, pak využijte blahodárných účinků medové masáže. Je však potřeba dávat pozor na to, zda nemáte alergii na med a pokud ano, pak si tuto masáž nechte ujít. Med působí velmi příznivě na revmatická onemocnění svalů a kloubů. Podíváme-li se na med trošičku blíže, zjistíme také, že nám pomůže s artrózou, žaludečními a střevními poruchami. Velmi příznivě také působí na plísňová onemocnění střev, pokožky a orgánů. Trpíte-li neustále chronickou rýmou a chorobami vedlejších dutin, se kterými si nevíte rady, pak si zajděte na medovou masáž. Cítíte-li se neustále unaveni, trpíte depresemi a celkovým ochabnutím výkonnosti a vitality, měli byste medovou masáž rozhodně vyzkoušet. Ženy a dívky trpící menstruačními potížemi a výtoky si medovou masáž nemohou vynachválit, neboť jim skvěle od těchto problému pomohla. Ani muži nemusí být smutní, neboť medová masáž jim pomůže, mají-li poruchu plodnosti a potence.

Masáže lávovými kameny

Při tomto druhu masáže je používaná speciální technika, která pochází z Havajských ostrovů a Číny. Na Vaše tělo se kladou teplé lávové kameny, které jsou ve vodě zahřáty na teplotu kolem 37-40°C. Toto teplo se Vám rozlije po celém těle a pozvolna Vás uvolní. S těmito kameny se poté pozvolna pracuje a to tak, že se zároveň předávají a mimo tepla, které Vám dávají, vylučují silnou energetickou vibraci, čímž ovlivňují meridiány, což jsou energetické cesty, vedoucí od konečků prstů až k vnitřním orgánům. Tyto cesty bývají většinou špatně průchodné, nebo zcela uzavřené, ale právě díky této masáži lávovými kameny se opět otevírají. Masáž lávovými kameny Vám dodá životní sílu a dobrou náladu. Samotný průběh masáže je velmi příjemný. Tělo je pozvolna masírováno střídavě kameny a také bez nich a velmi často se při těchto masážích používají také vonné exotické oleje, které celou masáž ještě podtrhnou. Podstoupíte-li medovou masáž jednou v životě, budete se k ní neustále vracet. Bude to pro Vás jako jakési povzbuzení, neboť účinky této masáže dokáží odeznívat ještě několik dní po jejím provedení.

Proti čemu Vám pomůže masáž lávovými kameny?

Masáž lávovými kameny dokáže odstranit stres a napětí ve Vašem těle, dále také velmi příznivě stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Bavíme-li se o tomto druhu masáže, pak musíme zmínit rovněž fakt, že podporuje detoxikaci Vašeho těla a řeší problémy se spánkem, díky čemuž se konečně pořádně vyspíte. Zmírní bolest kloubů, revmatizmu a křečí, které mnohé z nás velmi trápí. Trpíte-li migrénami a dalšími bolestmi hlavy, je masáž lávovými kameny to pravé pro Vás.

Zdravý životní styl

Ke zdravému životnímu stylu patří správná životospráva, dostatečný pitný režim a v neposlední řadě také pohyb. Rozhodnete-li se žít zdravěji než doposud, je nejlepším způsobem jak začít, detoxikace celého Vašeho organismu. Nevíte-li si s tím rady, určitě se Vám vyplatí navštívit některého z poradců zdravé výživy, kteří Vám pomohou jak s detoxikací samotnou, tak rovněž se sestavením vhodného jídelníčku a doporučením, jak správně se hýbat a jaký sport nejlépe provozovat. K tomu, abyste začali žít zdravěji nepotřebujete kromě dobré a silné vůle vůbec nic. Celý proces detoxikace záleží čistě jen a jen na Vás a na tom, jak se k němu postavíte. Žijte zdravě, pijte dostatek tekutin, sportujte a budete se cítit daleko lépe, než doposud. A pro proces detoxikace si třeba zajděte na medovou masáž, která Vás očistí a celkově oživí Váš život. Díky medové masáži naberete nové síly do dalších všedních dnů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22933 (zdravotnimagazin.cz#9870)


Přidat komentář