Skleněné pilníky pro zdravé a krásné nehty

Správná péče o naše ruce a nohy je velmi důležitá. Nejde přitom pouze o vzhled nehtů. Manikúra a hlavně pak pedikúra se zabývají rovněž péčí o kůži. Starost o naše ruce či nohy můžeme přenechat odborníkům nebo pečovat o ně sami.

Manikúru i pedikúru nám odborně provedou téměř v každém kosmetickém salónu. Pokud se však rozhodneme si ji udělat sami, budeme potřebovat speciální pomůcky. K těm základním patří skleněné pilníky na nehty a skleněné škrabky na paty. Velice užitečné jsou pak také kvalitní nůžky, pinzety a mnohé další.

Ptáte-li se kde, ale nalézt opravdu tak kvalitní a zároveň pro Vás i cenově dostupné pomůcky? Jedině v specializovaných obchodech.

Pilníky a škrabky na nohy jsou většinou ručně vyráběny ze skla. Skleněné pilníky mají unikátní povrch, čímž se odlišují od ostatních podobných výrobků. Ten jim zaručuje vynikající brusné vlastnosti.

Kvalitní skleněné pilníky mají takřka neomezenou životnost. Navíc tyto produkty neobsahují žádné těžké kovy či jiné nežádoucí prvky nebo přísady, tudíž jsou zcela zdravotně nezávadné.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23310 (zdravotnimagazin.cz#10483)


Přidat komentář