Studio krásy Praha a okolí

Nevíte jak se nalíčit a obléct tak, aby vám to slušelo? Ptáte se jak skrýt své nedostatky? Toužíte po proměně a nevíte jak na to? Právě z těchto důvodů tu máme vizážistky a stylistky, které vám rády pomohou vyřešit váš problém.

Víte o tom, že více než polovina Čechů řeší svůj vzhled? To, jak vypadáte je totiž velice důležité. Naše líčení, česání i oblékání patří k hlavním prvkům neverbální komunikace, která o nás ledacos napovídá. Vizáž o nás druhému prozradí, jaký máme vkus, jestli o sebe dbáme, zda jsme čistotní, jaké máme sebevědomí, jestli se máme rádi a celkem zřetelně vypovídá i o stavu našeho konta. Péče o svůj vzhled tedy není důležitá pouze pro tváře z obrazovek, ale pro všechny, kteří se chtějí líbit a touží být úspěšní. Víte o tom, že problémy s přijetím do práce, mohou být způsobeny právě díky pochybením ve vizáži?

Jenomže, jak dosáhnout toho, aby vaše image byla perfektní a napovídala jen to, co má – tedy jakými jste? Pokud si nevíte rady, zeptejte se odborníků. Vizáží se zabývají profesionální vizážisté a stylisté.

Kdo je vizážista?

Úkolem vizážisty je dosáhnout toho nejlepšího celkového image svého klienta. Zabývá se vzhledem, oblékáním, způsobem chování a vystupováním, to vše s ohledem na práci klienta a jeho osobní život. Vizážista provádí rozbor klienta na základě barevné typologie, postavy, tvaru obličeje a chování. Na tomto podkladě vám poradí s výběrem a úpravou účesu, líčením, volbou kosmetických přípravků, manikúrou, gesty a celkově s životním stylem.

Jakou práci má stylista?

Práce stylisty spočívá v dosažení co nejlepšího vnějšího vzezření v oblékání, ve výběru doplňků, stylu vystupování a chování, s přihlédnutím na charakter osobnosti, způsob života a povolání. Poradí vám i s účesem. Velmi často spolupracuje s fotografy, filmaři či reklamními agenturami.

 

 

 

Barevná typologie

Někteří lidé jsou velice vnímaví a citliví na různé barevné nuance, bohužel pro mnohé je slaďování barev velkou neznámou. Přitom za nezdravým, šedivým, unaveným vzhledem stojí kolikrát pouze špatná volba barev. Stačí správná kombinace odstínů a člověk hned omládne, projasní se a srší energií. Pro ty lidi, které trápí tato problematika je tu barevná typologie, která jim pomůže. Za myšlenkou barevné typologie stojí američanka Carole Jackson, která ukázala světu, co všechno správná i nesprávná kombinace barev dokáže. V barevné typologii se rozdělují lidi do čtyř hlavních typů – jaro, léto, podzim, zima. Barevná typologie se provádí na základě přikládání různých barevných odstínů k obličeji. Správná barva v blízkosti tváře lichotí obličeji, zvýší lesk očí a zdůrazní rty. Podle správně zvolené barevné typologie si pak klient vybírá oblečení, líčení, brýle i doplňky.

Proměna

Změna image je velkým krokem, který může změnit váš život víc, než by se na první pohled zdálo. Při správné volbě profesionálních vizážistů můžete šikovně skrýt veškeré své nedostatky a naopak vypíchnout na obdiv své přednosti.** Dobrý vizážista** vás určitě nebude nutit, abyste se změnili celí od základů, stejně jako vám nebude nutit ani moderní trendy a moderní styl líčení jen proto, že je moderní. Dobrá vizážistka a stylistka vám vytvoří nový vzhled na míru s přihlédnutím na to, co máte rádi. Nejdůležitější je totiž to, abyste se cítili dobře a líbili se sami sobě. Váš nový styl musí být také praktický, protože nemáte čas každé ráno stát hodinu před zrcadlem. V rámci proměny vás vizážistka nejen nalíčí a obleče, ale i poradí, jak se líčit, co oblékat a čemu se naopak vyhnout. Součástí může být i vytvoření balíčku kosmetických přípravků anebo společná návštěva obchodů s oblečením, kde vám poradí s koupí nového šatníku. ** **

Ceník změn image

Proměna vzhledu je náročný proces a je jen na vás, kolik do ní chcete investovat a čeho dosáhnout. Je potřeba počítat, že kompletní proměna u profesionálního vizážisty vás může přijít na 4 500 korun až třeba 12000 korun. Cena se liší samozřejmě podle velikosti rozsahu poskytnutých služeb a věnované péče. Klasická proměna trvá okolo čtyř hodin a je tedy nejlevnější, a kompletní proměna může trvat i hodin deset, čímž se stává logicky i tou nejdražší. V rámci speciální proměny však absolvujete nejen změnu účesu a líčení, ale získáte i barevnou typologii, stylingové poradenství, mini kurz líčení, výpomoc s výběrem nového oblečení a doplňků a výživové poradenství.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22918 (zdravotnimagazin.cz#9821)


Přidat komentář