Trvalá depilace a masáže - Pardubický kraj

Doby, kdy jste tátovi kradla žiletky a zbavování se nežádoucího ochlupení s sebou neslo nějakou tu řeznou ránu, jsou pryč. Nyní se lze chloupků zbavit bezbolestně a napořád.

Sametově hebká pokožka a tělo bez jediného chloupku. Tak to je současný model krásy, alespoň co se holení týče. Jenže není pokaždé snadné všechny ty nechtěné chloupky bez problémů odstranit. Spousta žen má citlivou pokožku a časté holení, i za použití speciálních přípravků určených pouze na senzitivní kůži, není příjemným řešením. O horkém vosku či depilátoru, který vytrhává chloupky i s kořínky ani nemluvě. Ale i když si na podráždění po holení nemůžete stěžovat, jistě vás rozčílí opětovný porost za pár dní. Při vytrhávání chloupků i s kořínky si zas ženy stěžují na zarůstání chloupků, kterého se i po používání krémů proti zarůstání, ne a ne zbavit.

A nejen ženy trápí nehezké ochlupení. Mužům dělá vrásky například nadměrný výskyt chlupů a to často na místech, která by měla zůstat holá. Častá jsou v těchto případech záda. I přes fakt, že se obvykle muži za své chlupy nestydí a berou je jako samozřejmost či známku mužství, přece jen by ani jeden nechtěl chlupatá záda.

Přístroj IPL Anthelia**

**

Mimo klasické profesionální služby kosmetické je v nabídce jedinečné ošetření přístrojem IPL Anthelia. Tento přístroj vyvinula francouzská firma a v současné době nemá na trhu konkurenci. Přístroje na fotoepilaci (což je trvalá epilace) obvykle snadno odstraní tmavé a silné chloupky, s jemnými a současně příliš světlými však mají někdy problém. Přístroj IPL Anthelia tento problém nesdílí a je vyvinut tak, aby odstranil jak silné, tmavé chloupky, tak jemné, světlé chmíří a nevynechá ani nechtěný šedivý porost. Princip je jako u jiných – laserový paprsek zničí vlasovou cibulku a tak nový nemá z čeho růst. Před silným tepelným zářením chrání speciální chladivý gel. V jiném případě by došlo ke spálení pokožky. Gel se rovnoměrně aplikuje na ošetřovanou část pokožky a poté se pracuje s laserovým zářením. Nemějte obavy, technika je velice jemná a bezbolestná. Jen na citlivějších místech můžete občas pocítit téměř nepatrné štípnutí. V každém případě je to technika rychlá a nevyžaduje nějaké zvláštní omezení před nebo po zákroku. Jedině snad se vyvarovat zhruba týden ostrému slunění a vynechat návštěvu solária.

Mimo odstranění chloupků je přístroj IPL Anthelia užitečný při omlazení pleti, neboli fotorejuvenaci, jak se odborně říká. Moderní doba diktuje nejen pokožku bez chloupků, ale také stále mladistvý vzhled. Bohužel čas nezastavíme a s ním ani stárnutí. Každý stárneme ihned po narození, leč ty pravé známky stárnutí se začínají objevovat nejdříve po 25. roce života jedince. Pokožka pomalu ztrácí elastičnost, vytváří se vrásky, apod. Přístroj IPL Anthelia je schopen perfektně stimulovat tvorbu kolagenu a tak alespoň stárnutí pokožky pozastavit.

Další skvělou zprávou je to, že** přístroj IPL Anthelia** také** odstraňuje pigmentové skvrny**.  A je jedno, co je jejich příčinou. Ve většině případů jsou to vrozené skvrny, nebo památeční znaménka po akné. Díky speciální technice přístroje se jich již dnes můžete zcela bezbolestně a jednoduše zbavit.

No a poslední, velice důležitou vlastností přístroje IPL Anthelia je odstranění povrchových žilek. Vystupující miniaturky a prosvítající nitky mohou sice vzbudit dojem, že vlastníte modrou krev, avšak co naplat, když viditelné modré žilky ubírají na kráse? A dnes není nic lepšího, než je prostě nechat odstranit.

Kosmetika

Pleť a pokožka na těle potřebují zvláštní péči. Alespoň co se jednotlivců na naši planetě týče. Každý máme jinou, poněkud rozdílnou kůži a stejně tak jsou individuální její reakce na vnější podměty. A protože si spousta lidé neví s údržbou pleti rady, doporučuje se návštěva odborníka – kosmetičky. Zde vám pleť hloubkově vyčistí, zeregenerují a zaměří se na nedokonalosti. Dále doporučí další typy ošetření a kosmetiku, kterou by měl člověk používat. Ke** kosmetičce** stačí zajít jednou za měsíc a nechat se hýčkat příjemnou, uvolňovací masáží obličeje.

Masáže

Havajská masáž Lomi lomi

Poněkud tvrdší technika, kde po většinu času masér používá k provádění své lokty. U masáže vypadá, jako by tančil starý havajský tanec. A konec konců proč ne, když masérská technika, známá na celém světě pod líbivým názvem Lomi lomi, z tohoto havajského tance vychází. Mimo to, že masáž dodá uvolnění, relax, pocit oživení a vitálnosti, také navrací kloubům jejich pohyblivost, odstraňuje stres, napětí a tudíž i další problémy, s tímto související. Nejčastěji jde o bolesti hlavy a zažívací obtíže.

Klasická masáž

Klasická rekondiční a regenerační masáž je dokonalým uvolňovacím prostředkem proti jakýmkoliv trampotám. Je určena pro všechny dospělé osoby a to jen s velmi malým omezením. Technika sestávající se z jemných hmatů, je speciálně prováděna tak, aby napětí ve svalech uvolnila a člověku dodala potřebný odpočinek. Je v pořádku, jestliže na masáži usnete. To je jasné znamení v tom, že masáž byla prováděna kvalitně a precizně. Masáž by rozhodně neměla bolet ani působit obtíže. Také není klasická masáž to, když masér pouze hladí pokožku. Svaly musí promnout.

Antimigrénová masáž

Kdo by v dnešní době netrpěl migrénou. Anebo si tak nespecifické a neodvoditelné bolesti hlavy vykládáme. Migréna je z lékařského hlediska velice nepříjemnou nemocí, která svými příznaky může velice omezit život. Lidé trpící migrénou někdy i přestávají vidět a to podle toho, kde je ohnisko nemoci. Nicméně migrénou si, my běžní občané, nazýváme jakoukoli nepříjemnou bolest hlavy. Důvodem není patologická změna na mozku, ale dá se říct, pouhopouhý stres. V dnešní době nic neobvyklého. Napětí, které tyto bolesti způsobuje je proto nutné odstranit. Prášek zabere na hodinu, dvě, možná více a navíc vám poničí žaludek, ledviny a další orgány. Proto se doporučuje mnohem účinnější a příjemnější antimigrénová masáž.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22970 (zdravotnimagazin.cz#9942)


Přidat komentář