VacuShape a celková péče o tělo - Znojmo

Máte někdy pocit, že by vaše tělo potřebovalo vzpruhu, péči, ať už se to týká zkrášlení nebo regenerace a to jak po povrchu, tak i zevnitř? Tak se nechte hýčkat v salonu, kde nabízejí řadu procedur, které vám zkrásní tělo a uleví na duši.

Péče o tělo

Pečovat o své tělo je tak trochu povinností každého z nás k sobě samému. Leckdy ale nemůžete disponovat prostředky, které mají** kosmetická studia**, a s nimiž mnohdy dokáží skoro zázraky, aniž by bylo použito skalpelu či jiné chirurgické pomůcky.** Kosmetické salony** dnes kromě kosmetické a dekorativní péče poskytují i služby, kdy vám pomohou účinně bojovat s celulitidou a nadbytečnými kily, můžete si zde nechat prodloužit a zhustit vlasy či řasy, hloubkově se vám postarají o pleť, můžete se opálit v soláriích apod. Služeb je opravdu mnoho a proto vás s některými seznámíme nyní.

VacuShape

VacuShape je přístroj, který je složen z klasického běžeckého pásu, jak jej znáte z posiloven, a pak je tam ještě kabinka, kde při vaší chůzi je vaše spodní část těla uvnitř. Proces v sobě kombinuje dvě významné aktivity pro udržování postavy. Jednak je to terapeutická část, kdy na vaše tělo působí podtlak a vlastně ho i masíruje a prohřívá, čímž se vám lépe sportuje, a pak je to klasická pohybová aktivita, kdy vyvíjíte činnost.

VacuShape – výhody

Je to metoda, kde musíte trošku úsilí vyvinout i sami. Tím se ale dostáváte do lepší kondice, protože smyslem** hubnutí** by neměla být jen redukce tuku, ale také možnost se více pohybovat a být flexibilnější. VacuShape vám to poskytuje, protože díky podtlaku a prohřívání vám to půjde snadněji vaše tělo si snáze zvykne na pohyb. Tím se podpoří nejen vaše fyzička, ale zároveň jen tak znovu nepřiberete a vyhnete se více riziku infarktu, mrtvici nebo jiným vážným chorobám.

VacuShape - jak funguje

Celý proces trvá půl hodiny. Vy klasicky šlapete na běžícím pásu uzavřeni od pasu dolů v podtlakové kabině. Podtlak prokrvuje pokožku v oblasti břicha, boků, hýždí a na stehnech. Tím se uvolňují tuky, které se transportují krví do svalů a zde se spalují. Podtlak pak vyvíjí k aktivitě i lymfatický systém, a ten zajišťuje odvod odpadních látek z těla ven. To se samozřejmě týká i odpadlých tuků. Tím se tak rychleji hubne a tvaruje se tělo, odbourává se celulitida, kůže je hladší, pevnější a má lepší barvu. Při proceduře je ale nutné dodržovat pitný režim, protože se tekutinami vylučují toxiny. 3 až 4 litry denně jsou optimální alespoň ve fázi kúry.

VacuShape – jak často chodit

Optimální je 3x týdně a terapie by měla trvat 6 týdnů, které zahrnují 20 procedur, přičemž opravdu znatelné výsledky jsou už po 10 terapiích. VacuShape vám nejen pomáhá shazovat kila, ale rovněž si tělo zapamatuje systém látkové výměny a snadněji se pak samo zbavuje tuků.

Celková péče o tělo

Mezi pěstící procedury patří řada služeb, které jsme zmínili. Jaký je jejich účel?

Kadeřnictví

Vlasy jsou korunou krásy a snad dodejme, že nejen každé ženy. Pokud vás příroda neobdařila kvalitním porostem, tak lze s tím ledacos udělat, aniž byste s tím měli doma práci. Perfektní střih a a barva jsou základ, tak si jednou za měsíc zajděte do kadeřnictví. Rovněž pravidelná profesionální regenerace podpoří kvalitu vlasu. Pak se nabízí i slavnostní účesy na večírek nebo samozřejmě svatbu. Nikdo vám jej neudělá lépe než profesionál, protože účes bude vkusný a hlavně bude držet.

Prodlužování a zahušťování vlasů a řas

Tyto metodiky jsou velmi oblíbené, pokud vás příroda neobdařila hustým porostem. V případě kštice tím mnoho žen, ale i mužů řeší problém s řídkými vlasy. Nastavený porost je ale jako váš přírodní, můžete dělat, co chcete jako před tím, nijak se neomezujete a jen jednou za čas jdete na posunutí vlasů.

Umělé řasy jsou velmi praktické, pokud se nechcete denně malovat, máte alergie anebo chcete být i v civilu výrazné. Existuje několik délek, zatočení a síly, takže můžete mít přirozeně výrazný pohled i oči jako mrkací panenka.

Kosmetika

Služby kosmetičky jsou výhodné v tom, že vám ukáže, jak se starat o pleť, protože jako profesionálka ji diagnostikuje pouhým okem. Kosmetička vám pleť vyčistí, omladí, zbaví akné apod. To vše za pomocí krémů, masek, sér, chemického peelingu, botoxu a jiných přípravků, které budou svědčit vaší pleti. Pak vám poradí, co je pro vás nejvhodnější a můžete se radit i v líčení. Zde se pak rovněž nabízí profesionální nalíčení na den svatby. Když to máte v jednom salonu i s účesem, hned se vám v hektickém svatebním dni uleví.

Manikúra a pedikúra

Péče o ruce a nohy je zásadní a přitom to spousta lidí odbývá. Změkčování kůže, hydratace, lakování a zábaly, které kůži omladí. Uvidíte, že až nebudete cítit napětí v končetinách, tak vám odpadne většina stresu.

Permanentní make-up

Tato služba poskytuje obdobnou devizu jako nastavené řasy. Odpadá vám starost s líčením. Stačí jen zvýraznit oko nebo si nechat udělat nalíčený efekt. Tetování vydrží asi rok, pigment celkově vymizí za pět let, takže trvalé to není, tudíž se nemusíte obávat, že se vám to po čase nebude líbit.

Mezoterapie

Jedná se o vpravování účinných látek do pokožky (vitamin E apod). Ty způsobují, že se vaše pleť obnovuje do hloubky, protože se využívá rollerový válec, který je opatřený různě mikrojehlicemi. Vše je ale jemné a nedochází k poranění, ošetření je však hloubkové i než masáž.

Solárium

Opalování na slunci je sice příjemné, ale ne bezpečné. Před sezonou je proto dobré nachytat opálení v soláriu. Tím se pak nespálíte a navíc můžete být po celý rok snědí.

Nastřelování náušnic

Nastřelování je výhodnější než klasické propíchnutí jehlou. Rychlost nástřelu tolik nebolí a navíc dírka je rovná. To je vhodné zejména pro malé holčičky, které pak nebrečí, ale ocení to i dospělí, kteří budou rádi za rychlost metody.

Masáže lávovými kameny

Jedná se o speciální metodu, kdy nahřáté kameny prohřívají vaši pokožku hluboko do tkání a tím působí i na vnitřní orgány. Energie ve vašem těle nabere správný směr a tím se podpoří nejen svaly a kosti při masáží, ale i celkové zdraví.

Když máte několik služeb v jednom salonu, tak nemusíte chodit jinam. V tom tkví výhoda dnešního systému péče o tělo. Proto vezměte kamarádku nebo jděte samy a nechte se hýčkat. Jednou za čas na to máte právo.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22969 (zdravotnimagazin.cz#9941)


Přidat komentář