Vyhlazení vrásek Praha - Plazmoterapie Praha

Trápí vás vrásky? Vrásky dříve nebo později pokryjí tvář každého z nás. Pokud se s tím však nehodláte smířit a hledáte způsob jak s nimi bojovat, máme pro vás tip na moderní a velice efektivní ošetření metodou plazmoterapie.

Říká se, že ženy zrají jako víno – čím starší, tím lepší. Něco na tom určitě bude, ale na druhou stranu toto rčení už neříká, že ono „zrání“ musejí nutně doprovázet také vrásky. Pokud chcete vypadat mladší a zbavit se nejen vrásek, ale také pigmentačních projevů, celulitidy, strií a jizev po akné nebo úrazech, máme pro vás tip na velice efektivní a účinnou metodu estetické medicíny, která se nazývá plazmoterapie.

Vyhlazení vrásek pomocí plazmoterapie

Ošetření** metodou plazmoterapie** je určené především pro zjemnění hlubokých vrásek a také viditelné vyhlazení mikrovrásek. Plazmoterapie je výjimečná také v tom, že je velmi vhodná i pro ošetření vrásek a povadlé kůže na krku, kromě toho je možné také ošetření prsou. Dále se plazmoterapie hodí i pro ošetření a léčbu akné či lupénky, odstranění pigmentových projevů, vyhlazení jizev po akné, neštovicích nebo úrazech. Mnoho žen trápí strie (pajizévky) nebo celulitida. I pro ošetření těchto kožních problémů je plazmoterapie ideální. Zvláště co se strií týče, je** plazmoterapie** považována za nejúčinnější ošetření na trhu.

Co je to plazmoterapie?

Plazmoterapie je pokročilá metoda určená především pro léčbu strií, vrásek a uvolněné pojivové tkáně. Pro účely plazmoterapie se používá profesionální technika – přístroj, který generuje plazmové toky, jenž reagují s biologickou tkání. Díky plazmoterapii dochází k účinnému peelingovému efektu, reparaci, zpevnění a pružnosti pokožky. Plazmoterapie je dále doprovázena účinnou léčbou infračerveným paprskem. Infračervené světlo stimuluje buněčný metabolismus a místní mikrocirkulaci. Plazmoterapie přináší následující výsledky:

Vyplňující efekt

Plazmové toky generované speciálním přístrojem stimulují procesy tkáňových náhrad a tím dochází k intenzivní reparaci. Biostimulace buněk plazmoterapií je nezbytná při léčbě strií, hlubokých vrásek a uvolněné pojivové tkáně.

Peelingový efekt

Při plazmoterapii je generováno elektrické pole, díky čemuž se aktivuje proces exfoliace povrchové kůže. Tento proces podporuje okysličení a hydrataci pokožky, díky čemuž je pokožka jemná a kompaktní.

Efekt návratu pružnosti

Elektrická vodivost plazmatu aktivuje a podporuje přirozené buněčné procesy, díky čemuž dochází k obnovování membránového potenciálu buněk. Následně se zlepšuje pevnost a pružnost tkání. Dále dochází k podpoře odplavování toxických látek z tkání.

Efekt ochrany a posílení

Plazmové toky, které generuje profesionální přístroj, posilují citlivé a jemné tkáně a aktivují fyziologické procesy buněčné obrany.

Odstranění tetování

Pořídili jste si někdy v minulosti tetování a nyní tohoto rozhodnutí litujete? Mnoho lidí si pořídí tetování v mladém věku, mnohdy zcela neuváženě. Později zjistí, že se jim tetování příliš nelíbí, přitahuje nechtěnou pozornost okolí apod. Naštěstí existují způsoby, jak tetování odstranit. Tetování je velmi starý způsob zdobení pokožky. Stejně tak staré jsou i snahy o odstranění tetování, které se jeho majiteli z nějakého důvodu přestalo líbit.

Jak se odstraňuje tetování?

Existuje několik způsobů odstranění tetování. Nejstarší metodou je omývání tetování solným roztokem a následné obrušování pokožky. Tato dodnes používaná metoda je však dosti bolestivá a hrozí jak vznikem jizev, tak infekcemi. Modernější metody bohužel také nejsou o moc méně nepříjemné. Je možné použít například „zmrazení“ vrchní vrstvy pokožky speciální látkou a poté se pokožka obrousí rotačním kartáčem – rizika jsou zde však podobná jako u předchozí metody. Jinou technikou je vyříznutí tetování skalpelem a následné sešití kůže. Metoda vyříznutí tetování se však hodí jen pro malá tetování a navíc je téměř jisté, že vám zůstane škaredá jizva. Určitým řešením může být kupodivu i nové tetování. Staré tetování se totiž překryje novým tetováním v barvě pokožky – zde je ovšem nutné vyhledat skutečného tetovacího experta, aby byl výsledek přijatelný. Existují také speciální krémy určené k odstranění tetování, které se však musí nanášet opakovaně a dlouhodobě a ani tak není vyhovující výsledek zcela zaručen – tetování spíše jen vybledne, než aby zcela zmizelo. Nejmodernější technikou odstranění tetování, která funguje velmi efektivně a přesto není nijak výrazně bolestivá, se ukázalo být odstranění tetování laserem.

Odstranění tetování laserem

Odstranění tetování laserem se stává stále oblíbenějším zejména proto, že výsledky tohoto** způsobu odstraňování tetování** jsou ze všech možností nejefektivnější – tetování je odstraněno zcela a nezůstávají po něm žádné stopy. Velkou výhodou je i to, že po odstranění tetování laserem vám nezůstanou žádné škaredé jizvy, jak se to stává u broušení nebo vyříznutí tetování.

Jak funguje odstranění tetování laserem?

Laser používaný k** odstranění tetování** produkuje krátké pulsy světla, které prochází vrchní vrstvou kůže, aniž by ji poškozovaly. Tyto pulsy světla jsou pohlcovány pigmentem v pokožce. Tímto je pigment roztříštěn na miniaturní částice, které se následně vyloučí ven z těla. Použití laseru sice způsobuje několikatýdenní podráždění a zčervenání kůže, ale určitě nehrozí krvácení ani jizvy. Navíc v porovnání s broušením či řezáním je laserová metoda téměř bezbolestná

Trvalá epilace

Jak se zbavit ochlupení na těch částech těla, kde ho nechceme mít a kde se nám nelíbí? Tuto otázku řeší milióny, možná i miliardy žen a také poměrně hodně mužů. Asi nejjednodušším řešením je holení. Nevýhodou holení je ovšem to, že je potřeba provádět ho často a pravidelně, jinak rychle ztrácí svůj efekt. Dorůstající chloupky na citlivějších místech, například na tříslech či v podpaží, mohou navíc způsobovat nepříjemné podráždění. Jiným způsobem odstraňování chloupků je pak epilace pomocí voskových pásků. Toto řešení je sice ve srovnání s holením dlouhodobější, avšak je bolestivé a nešetrné k pokožce. Není však potřeba zoufat, neboť existuje ještě další způsob epilace, který je možné aplikovat na jakoukoliv část těla nebo i na celé tělo – laserová epilace, neboli tzv. fotoepilace.

Fotoepilace – trvalá epilace laserem

Fotoepilace je bezbolestná metoda epilace, která přináší dlouhotrvající, mnohdy i trvalý účinek.** Fotoepilace** se dá aplikovat na kterékoliv chloupky na těle – jak na chloupky světlé, tak na chloupky tmavé. Trvalé epilace se dosahuje již po třech až šesti sezeních. Tímto moderním způsobem** fotoepilace pomocí laseru** je možné odstranit až 95 procent chloupků.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23271 (zdravotnimagazin.cz#10444)


Přidat komentář