Anticelulitidní a sportovní masáže - Praha 3 a okolí

Za perfektně formovanou ženskou postavou se otočí každý normální muž. Navíc sexy vzhled příspívá i na sebevědomí a tak je touha po dosahu krásného těla žádaná. Není to však nic nemožného.

A je to opět tady. Magazíny tištěné, i ty internetové zaplňují články jak na celulitidu a doplňující inzerce nabízí parádní gel na nehezkou pomerančovou kůži s téměř okamžitým účinkem. Přímá úměra se dá pozorovat i na blížícím se létu. Čím je datum v kalendáři přibližující se právě horkým slunečným dnům vyšší, tím je také výskyt těchto článků a hlavně reklam také častější. Důvod je jasný – léto je období, kdy snad každý odhalí ze svého těla více, než v jiném ročním období a proto chce vypadat o něco lépe než kdy jindy. U žen bývá jeden problém častý, a stěží odstranitelný – celulitida, projevující se nepěknými dolíčky v oblasti stehen, zadečku a někdy i dalších částí těla. Dříve se mělo za to, že celulitida se vyskytuje pouze u žen, které trpí nadváhou a obezitou. Díky pohotovým paparazziům se k nám dostávají jasné důkazy o přítomnosti celulitidy na stehnech hubených celebrit.

Anticelulitidní a sportovní masáže - Praha 3 a okolí

Hledáte odborníka na zdravotní či relaxační masáže? Bolí Vás záda, nebo chcete udělat blízkému z rodiny radost dárkem v podobě zážitkové masáže? Bydlíte-li v Praze 3 či okolí, pak máte hledání jednoduché, neboť právě zde působí profesionální masérka paní Drahomíra Sikorová, která poskytuje jak klasické masáže, tak masáže proti celulitidě, těhotenskou masáž, Dornovu metodu, reflexní terapii a mnoho dalších. Paní Sikorová masíruje od října v salonu La Provence, ale masážím se věnuje již více než 7 let.

Kompletní nabídku masáží,jejich kontraindikace a ceník naleznete na http://salon-esence.cz/.

Objednávky můžete paní Sikorové buď telefonovat na číslo +420 773 604 678 nebo posílat na e-mail drahomirasikorova@seznam.cz.

Věříme, že se službami a ochotným přístupem paní Drahomíry Sikorové budete spokojeni.

Rozhovor s masérkou paní Drahomírou Sikorovou:

Co bylo podnětem pro Vaše rozhodnutí se, pro seberealizaci v oblasti masérských, rekondiční a regeneračních služeb?

Vzniklo to tak, že moje babička byla skoro ležák a já jsem se o ní starala - vyzkoušela jsem různě masírování jejího těla, prohmatávala jsem svaly, protože mám cit v rukou a i intuitivně cítím, co člověku dělá dobře a co ne. Tímto jsem v sobě probudila něco, že bych se měla v masážích více pohybovat a dala jsem se na různé kurzy. Zajímalo mě to víc a víc až se mě to stalo koníčkem. Zajímá mě i lidské tělo, psychologie člověka - asi jsem se proto narodila pomáhat lidem.

Poznala jste nějakého učitele, který byl Vašim průvodcem?

Provázela jsem se sama a podporu jsem měla v rodině, v příteli a jeho rodině.

Stalo se ve Vašem životě něco, co Vás utvrdilo v pokračování a dalším rozvíjení? Jaké byly odezvy Vašich klientů zpočátku? Jaké příběhy klientů Vaše práce časem přinesla?

Můj první klient byl hokejista Pavel Kubina,kterému jsem hodně pomohla - měl zatuhlé svalstvo a byl to pro mě hodně velký zážitek, že jsem se mohla s takovou osobností setkat. Anticelulitické a sportovní masáže - Praha 3 a okolíZačínala jsem s masážemi ve Frýdku-Místku a odezvy klientů byly skvělé, že jsem nepotřebovala ani mít někde reklamu a chodili ke mě po doporučení od stálých klientů. Setkávám se s různými příběhy a osudy lidí. Po pár návštěvách mojí kamarádky v Praze jsem si toto město tak zamilovala, že jsem se sem odstěhovala a začínala od nuly. Jelikož jsem to brala jako velkou výzvu, těšila jsem se, šla jsem do toho po hlavě. Seznámila jsem se s jednou paní, která vlastní masážní salon a začala jsem tam pracovat a postupně jsem přes slevové portály získávala nové klienty a ti ke mě opět doporučovali svuj okruh lidí. Dostala se ke mě i jedna paní klientka, která už byla dost neštastná s přítelem, že se jim 2 roky nedaří otěhotnět. Vyzkoušeli ledacos, ale umělé oplodnění odmítali z důvodu velikého stresu zda to vyjde nebo ne. Dávají hodně  přednost přírodním věcem. Chodila tedy ke mě na masáže, cvičila jsem s ní různé cviky a když jsem cítila jak moc je neštastná, chtěla jsem jí pomoci i po psychické stránce. Nakonec se vlastně ukázalo, že měli s přítelem veliké psychické problémy už roky díky oboum rodinám a to bránilo k otěhotnění, protože byla uplně zablokovaná dlouhodobým Anticelulitické a sportovní masáže - Praha 3 a okolístresem. Začal ke mě chodit tehdy i její přítel, který měl hrozně velké problémy s vyhřezlou ploténkou, tahal za sebou nohu už a bál se případné operace. Poté jsem zjistila, že má i problémy se zádama (díky kdysi 1né autonehodě) a natolik si moje masáže oblíbil, že mu hodně pomohly i po psychické stránce. Po třech měsících mojí práce mě byla oznámena štastná zpráva, že jsou v očekávání a byla jsem i pozvaná na jejich svatbu. Chodila ke mě i na těhotenské masáže a narodila se jim krásná zdravá holčička, dodnes se stýkáme - jsem její tetou, budoucí kmotrou. Manželé jsou mě neskutečně vděční a doporučují mě svým známým, přátelům a ti zase doporučují další klienty. Přišel ke mě i od nich jeden známý v bolestech, který měl s vyhřezlou plotýnkou též veliký problém, poté už i s chůzí - měl před operací. Nepomohly mu ani obstřiky, rehabilitace. Chodil ke mě dlouhodobě napravovala jsem mu jemnou mobilizační technikou skloubení pánve, bederní oblast a tím jsem mu ploténku vyrovnávala, ale musel i cvičit doma. Ted už ke mě chodí jenom na udržování. Byl mě tak vděčný za pomoc, že jsem dostala od něho i diplom "za zlaté ručičky".

 

Rozšiřujete své vědomosti a zájmy o další odvětví?

Ano rozšiřuji své vědomosti protože tuto práci miluji a ráda pomáhám lidem jak po fyzické stránce tak i po psychické. Postupem času jsem získala osvědčení na masáže: klasické, rekondiční, sportovní, bankování, těhotenské, reflexní, Dornova metoda, jemné mobilizační techniky, anticelulitidní s ozonovým zábalem a tvarování postavy.

Kam směřujete, co dalšího očekáváte?

Směřuji se ještě více se zdokonalovat, tato práce mě moc baví a je i mým koníčkem. Očekávám více spokojených klientů a jsem i otevřená dalším výzvám.

Můžete prozradit také něco o sobě, vše o Vašem konceptu a pojetí, ohledně Vašich zkušeností a celkově v rámci tvorby, inspirace a umění.

Jsem sportovně založená žena, baví mě práce s lidmi a dobijí mě energií to, když mohu lidem pomoci. To je pro mě veliká odměna a inspirace abych byla ještě lepší než jsem. Baví mě poznávat nové klienty a slyšet jejich osudy.

Co Vás nejvíc naplnuje a těší na Vaší práci?

Jsem štastná, když potom vidím na lidech úsměvy, poděkování, že jsem je zachránila od operací a jiných zdrav. zákroků ze kterých mají lidi jenom stres.

Klasická masáž

Tato masáž je skvělou procedurou pokud Vás trápí bolest zad a svalů, migrény či jiné zdravotní či psychické potíže. Na klasickou masáž je vhodné zajít i pokud máte např. sedavé zaměstnání či fyzicky namáhavou práci. Klasická masáž má vysoce relaxační účinky a blahodárně prospívá jak našemu fyzickému, tak psychickému stavu.

Těhotenská masáž

S těhotenstvím přichází řada také mnohých zdravotních potíží, které jsou svou četností považovány už za obvyklé. Ať už se jedná o nateklé kotníky, bolesti zad či prsou, je vhodné pokud nastávající maminka nemůže ani cvičit, zajít si na těhotenskou masáž. Tato masáž je skvělá v tom, že je cílená právě na možné potíže spojené s těhotenstvím. Zlepšuje krevní oběh a tím i lymfatický systém, snižuje bolesti svalů a kloubů, pomáhá zmírnit bolest hlavy a pocit nevolnosti a mnoho dalšího.

Dornova metoda

Je cílená manuální technika, využívaná při bolestech kloubů a páteře. Provádí se jemnými hmaty za spolupráce klienta, navrací se obratle a klouby do původní polohy. Paní Sikorová tuto metodu kombinuje ještě s Breussovou masáží, která slouží jako relaxace po terapii. Při Dornově metodě může klient cítit mírnou bolest (pak následuje úleva), ale na jeho maximální práh bolesti. Proto je tato metoda vždy prováděna velmi individuálně, dle klienta.

Jemné mobilizační techniky

Tato technika se provádí pro lepší hybnost a funkci kloubů. Pokud to klientův zdravotní stav umožňuje, pracuje se i s akupresurními body. Mobilizační technika se využívá i při onemocnění tzv. tenisového lokte či zmrzlého ramene. Technika se provádí jemnými opakovanými pohyby, dle maximální možné pohyblivosti.

Reflexní terapie

Jedná se o účinnou metodu alternativní medicíny, při které se nejen diagnostikuje konkrétní stav daného orgánu, ale i jeho léčba. Reflexní terapie se provádí stlačováním a masáží reflexních bodů a to zejména na chodidlech klienta. Masérka paní Sikorová zároveň kombinuje i tuto metodu na zádech s baňkováním a pracuje s krční páteří.

Baňkování

Jedná se o účinnou metodu, která má výborný vliv na lymfatický systém, odstraňuje bolesti zad a otoky, detoxikuje organismus a má příznivý vliv na vnitřní orgány. Na tělo klienta se přikládají nahřáté skleněné baňky, které po přiložení na pokožku způsobí podtlak, a tím dojde k prokrvení a okysličení dané oblasti.

Sportovní a rekondiční masáž

Sportovní a rekondiční masáž je vhodná pro ty, kteří buď aktivně sportují, nebo se často potýkají s fyzickou námahou. Masáž se zaměřuje na cílené masírování namožených partií a odstraňuje jejich bolest. Je vhodná pro celkovou regeneraci svalstva a má kladný vliv na funkci lymfatického systému.

Co je celulitida?

Co je tady celulitida, jestliže není její přítomnost podmíněna tělesnou nadváhou? Pokud si popis velice zjednodušíme, můžeme si je představit jako zatvrdlý podkožní tuk, který slabší pokožka neschová a tak přes ni vyčnívá, jinde, kde zas chybí, se vytváří dolíček. A nemusí jít ihned o nadbytečný tuk. Stačí, že tento tuk nějakou dobu „stojí“ tělo si nedopřává dostatek pohybu a tak tam pomalu a tiše tvrdne.

Jak se celulitidy zbavit?

Ano, gely, krémy a další drahé přípravky určené k odstranění celulitidy jsou jistě účinné, ale ne tolik jako jiné techniky. Navíc nikdy nestačí se gelem pouze natřít a jen pak čekat. Proti celulitidě fungují však nejvíce anticelulitidové masáže.

Anticelulitidová masáž - Praha 3

Jak se zbavit pomerančové kůže je časté téma dámských magazínů. Je tedy jasné, že je to problém globální, ne pouze váš osobní. A tím, že se často diskutuje a hledají metody ke zbavení se nehezkých dolíčků na kůži, jasně dokazuje, že zbavit se celulitidy není nic jednoduchého. Pakliže vám vstává otázka, co je tedy nejvhodnější metoda pro odstranění, zda gely, krémy, dieta, cvičení, zábaly, či masáže, pak se dá odpovědět, že nejlepší je kombinace všech vyjmenovaných prostředků, někdy i dalších, pokud znáte. Avšak jestliže z nabídky jmenovaných budeme vybírat právě tu metodu, která nejintenzivněji odstraňuje neestetické dolíčky, je to určitě anticelulitidová masáž spolu se zábalem.

Hlavně pravidelně Praha 3

Nestačí však na masáže zajít pouze jednou. Vždy je důležité dodržovat pravidelnost a nechat si další návštěvu doporučit od provozovatele. Bývá pravidlem, že stanete-li se novým zákazníkem, budou vaše návštěvy zpočátku častější, postupně se však ustálí a zůstanou v pravidelnosti. Na masáž se nemusíte nijak zvlášť připravovat ani omezovat, pouze pamatovat na to, že v den aplikace je nutné zvýšit přísun pitného režimu a vhodné je i lehčí strava.

Sportovní a anticelulitidové masáže jsou určeny pro všechny dospělé osoby a mimo pár výjimek zde nepanuje zvláštní omezení. Ty výjimky jsou těhotné ženy a lidé s vážným onemocněním. Pokud si nejste jisti svým zdravotním stavem, zeptejte se svého ošetřujícího lékaře, zda je pro vás taková masáž vhodná.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23004 (zdravotnimagazin.cz#10014)


Diskuze a zkušenosti

Filip Sýkora | 12.11.2015 18:49
Dobrý večer, mohl bych Vám poslat návrh na dárkový poukaz na masáž pro manželku nebo máte nějaké Vy? Poprosím o zaslání Vašeho návrhu na email sykoraf@centrum.cz Sýkora.


Přidat komentář