Aromaterapeutické masáže - Kladno

Už jste někdy vyzkoušeli masáže? Pokud ne, tak pro vás máme několik tipů, na které zajít a také se dozvíte jak se na masáž připravit, abyste se neostýchali před první návštěvou studia.

Aromaterapeutické masáže - Kladno

Rádi by jste si odpočinuli, relaxovali nebo máte potíže se zády a namoženými svaly z velké fyzické námahy? Chcete využít efekt masáží, ale nevíte koho přesně si vybrat? Pokud jste z Kladna či okolí, můžeme vám doporučit profesionální masérku paní Zdeňku Burgrovou, která provádí masáže ve studiu, které se nachází na ulici Nám. starosty Pavla 44 (1. patro), Kladno, 27201. Vybrat si zde můžete z klasické, sportovní, aromaterapeutické či relaxační masáže, ale také oblíbenou masáž lávovými kameny. Samozřejmostí je i možnost zakoupení dárkových poukazů z výše nabízených masáží. Objednat se na masáž můžete telefonicky na čísle: +420 605 521 595 nebo emailem: zdendaburgr@centrum.cz. Věříme, že s masáží paní Zdeňky Burgrové budete opravdu spokojeni jako mnoho klientů před vámi.

Poprvé na masáži

Spousta lidí, zejména v dnešní době, kdy se při práci tolik nepohybují, si stěžuje, že mají bolavá záda a cítí se ve stresu a napětí. Ti, kteří odhalili kouzlo masáží pak mohou směle doporučit tyto procedury jako účinný lék na bolavé tělo i zatíženou psychiku. Přeci jenom, i když spousta lidí se dozvídá o blahodárných účincích masáže, tak se ostýchají na danou službu jít. Proč? Často neví, jak se chovat a také se stydí ukázat své tělo. Předně si tedy přiblížíme, jak se zachovat při masáži.

Před samotnou procedurou se včas v daném salonu mohou zeptat, zda jste na masáži poprvé. Jednak si maséři pamatují své klienty a mohou je seznámit s danými zvyklostmi anebo je seznámí s tím, jak postupovat před daným typem masáže. Pokud vás masér s tímto neobeznámí, tak záleží na tom, na jaký typ masáže jdete. Ve většině případů se jedná o procedury, kdy se masíruje holé tělo, tudíž se vysvlečete na těch místech, kde je třeba. I zapínání od podprsenky může při masáži zad vadit, takže si sundejte i spodní prádlo. Na masážní stůl můžete přijít zakrytí v ručníku, který se poté přesune třeba ke spodní části zad. Existují ale procedury, kdy se nechává oděv, což mohou být některé typy thajských masáží, masáž vsedě, reflexní terapie, masáž hlavy a podobně. Pokud vás trápí ostych z toho, že bude ukazovat své tělo, tak obava není na místě. Pokud chodíte k doktorovi, tak je to to samé. Jsou profese, kdy lidé jsou zvyklí běžně vídat obnažená těla a nezkoumají, jak vypadáte.

Aromaterapeutická masáž – Kladno

Další z oblastí, která má co do činění s východem. Jen si všimněte, že když vstoupíte třeba do obchodu s orientálním zbožím, tak se v prostoru linou příjemné vůně. Tato aplikace se vmísila i do oblasti masáží, kdy se jedná o jemnou techniku hnětení těla za použití aroma oleje, který si vyberete. Jemné doteky jsou velmi příjemné a navíc, když vnímáte vůni oleje, tak se vám i zklidní mysl. Může se tak odstranit bolest hlavy, eliminují se melancholické stavy a celkově se pročistí psychika.

Klasická relaxační masáž – Kladno

Zde se jedná o další z jemných metod masáže, přičemž se může odstraňovat i určitý problém. Pokud jste třeba přetížení z práce, protože hodně sedíte, tak se vám pravidelnými masážemi odbourá strnulost a bolesti. Rovněž lze také masírovat určité problémové partie, pokud nejsou vyloženě hlubšího rázu, kdy se pak aplikuje třeba sportovní obdoba masáže.

Rekondiční a sportovní masáž – Kladno

Tyto typy masáží jsou vhodné pro ty, jež více zatěžují své svalové a kosterní skupiny. Nemusí se vždy jednat o extrémně aktivní sportovce. Pokud například jednou za čas máte před sebou určitý fyzický výkon, tak je dobré zajít před na tuto masáž, protože ta dané svaly připravuje na danou zátěž. Tím pádem se odstraňují rizika, že byste si svaly namohli nebo natrhli. Pak je dobré aplikovat masáž i po výkonu, aby se svaly uvolnily a rovněž, aby nebyly druhý den namožené a bolavé.

Masáž lávovými kameny – Kladno

Tato metoda má hlubší účinky. Procedura spočívá v tom, že se na záda pokládají nahřáté (kolem 40 °C) a hladké lávové kameny, které jsou velmi příjemné na dotek. Vysílané teplo proudí do vnitřku organismu a za pomocí vibrací se vyrovnávají energie v těle. Pokud nejsou v harmonickém stavu, tak se může stát, že se vám vlečou některé zdravotní problémy, protože v těle není optimální prostředí pro harmonii. Masáž vám může rovněž uvolnit ztuhlé svaly, pomůže při poruchách spánku a zbaví tělo škodlivin.

Spa masáž – Kladno

Jak již sám název napovídá, jedná se o metodu, která vychází z podstaty lázeňských a wellness procedur. Jedná se o relaxační techniku, která se skládá ze tří fází. V té první se klient uvolní, aby mohl v klidu a naplno přijímat účinky masáže. V další části se uvolňují svaly a dochází k prokrvování pokožky. To je následováno aktivací nervového a cévního systému a zlepšuje se látková výměna. Celá procedura má pak za efekt zpružnění a lepší schopnost ohebnosti.

Medová masáž – Kladno

Masáž medem má především detoxikační účinky. Díky tomu, že se vám touto hmotou masíruje kůže, se na povrch dostávají toxiny, které byly usazeny v podkoží třeba i několik let. Tím, jak se pokožka pročistí je pak hladší, pevnější, má lepší barvu i flexibilitu.

Manuální lifting obličeje – Kladno

Pokud chcete omladit, tak využijte manuálních technik, které nejlépe aktivují buňky a tím pádem nastává proces regenerace. Tím, jak se pokožka masíruje, tak se jednak lépe přijímají živiny z dané kosmetiky, ale také se vyhlazuje kůže, protože prokrvení pomáhá ke tvorbě nových buněk a vypíná se pleť.

Existují ještě některé tipy, které by se měly kolem masáží dodržovat, aby byl účinek procedury co nejintenzivnější. Předně před masáží tak dvě hodinky nic nejezte. Pokud byste byli plní, tak by vám to jednak nedělalo dobře a tím pádem byste se dostatečně neuvolnili. Před masáží je dobré se osprchovat teplou vodou, protože se vaše kůže jednak připraví na masáž a také se změkčí, tudíž bude lépe přijímat účinky procedury. Na masáž přijďte bez šperků a různých ozdob. Jednak by mohly masérovi překážet a také by byly rušivým elementem v daném procesu. Po masáži je dobré se uvolnit a nechat působit účinky procedury. Nejlepší je v klidu doma relaxovat, pokud máte tu možnost a pít hodně tekutin. Hnětením těla se totiž také nastartuje odpadní systém, tak je dobré se zbavit škodlivých látek, které vaše tělo tíží. Díky těmto typům se do paměti vašeho organismu vryje účinek masáže a tím se lépe odstraní daný problém, kvůli kterému na masáž přijdete.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23047 (zdravotnimagazin.cz#10106)


Přidat komentář