Aromaterapeutické masáže - Praha 20

Jste ve stresu? Trpíte bolestmi hlavy, pohybového aparátu nebo únavou? Vyzkoušeli jste již aromaterapeutické masáže? Pokud ne, tak vězte, že Vám mohou při těchto a mnoha dalších problémech pomoci a navíc jsou díky využití vonných silic velmi příjemné.

Co jsou to aromaterapeutické masáže?

Aromaterapeutická masáž, někdy také nazývána jako aroma masáž je jemnou masážní technikou, jejímž cílem je především relaxace a zmírnění stresu. Aromaterapeutická masáž dodává tělu energii díky tomu, že podporuje krevní a lymfatický oběh. Při této masáži působí esenciální oleje na tělo jak prostřednictvím inhalace, tak jsou také vstřebávány pokožkou.Aromaterapeutické masáže se mimo jiné uplatňují jako léčba přetíženého organismu způsobeného stresem, jako zmírnění problémů s pohybovým aparátem, při gynekologických potížích, ke zmírnění únavy a v neposlední řadě i k odstranění bolesti hlavy.

Profesionální masáže - Praha 20

Rádi sportujete, ale občas máte ztuhlé svaly nebo namožené klouby? Musíte vykonávat fyzicky náročnou práci nebo naopak máte sedavé zaměstnání a bolí vás záda a šíje? Bydlíte v Praze a rádi by jste se nepříjemností se svaly a klouby zbavili? Proto doporučujeme navštívit profesionální a milou paní masérku Kateřinu Tripalovou, která se zaměřuje právě na tuto problematiku a vždy ji napraví účinnou masáží s ochotným a individuálním přístupem ke každému klientovi. Vybrat si můžete i sami viz níže v článku a následně se objednat je možné telefonicky na čísle +420 724 717 165, přes email k.tripalova@gmail.com, ale i osobně ve fitness centru B13 na ul. Bobkova 719/13, Praha 9 - Černý Most, 19800.

Aromaterapeutické masáže Praha 20

Aromaterapeutická masáž neboli také aromaterapie je jemná dotyková terapie, jejímž cílem je navodit relaxaci, zvýšit energii a zmírnit stres. Aromaterapeutická masáž  podporuje zdraví, jelikož posiluje imunitu organismu, dále také ulevuje při zátěži a při stresu. Při masáži se využívají 100% přírodní éterické oleje a silice, které se získávají z různých částí rostlin jako jsou květy, plody, kořeny, listy, kůra a dřevo. Každý éterický olej tak má své jedinečné vlastnosti.

Účinky aromaterapeutických masáží

Aromaterapeutické masáže jsou prováděny za pomoci různých silic. V závislosti na vybrané silici se tak mohou dostavit různé účinky mezi něž patří například uvolnění, stimulace nebo zmírnění kožních problémů a napomáhání hojení. Některé silice mohou normalizovat mastnou či suchou pleť, zmírnit akné, zlepšit celulitidu, zvýšit pružnost pokožky a v neposlední řadě také zmírnit depresi.

Masérka paní Kateřina Tripalová

Pro ucelenou představu o paní masérce Kateřině Tripalové, jsme pro Vás připravili rozhovor v podobě poutavých odpovědí na následující otázky:

Co bylo podnětem pro Vaše rozhodnutí se, pro seberealizaci v oblasti masérských a regeneračních služeb?

Když jsem se po střední škole (hned po maturitě třetí den) odstěhovala do Prahy, představovala jsem si svůj dospělácký začátek života trošku růžověji, než se stalo. Ve zkratce jsem vystřídala tři práce a jednu brigádu než jsem našla práci, kde se mi na nějakou dobu zalíbilo. V tomto období mi došlo, že pracovat od do pro někoho za sice slušné peníze, ale nic z toho nemít a být omezena jeho pravidly, se mi vlastně vůbec nechce. Nejdříve jsem chtěla s masážemi začít až v době, kdy bych čekala miminko, či by malé bylo na světě. Ale Vesmír to chtěl jinak a rozhodl se trošku rozvýřit zatím poklidné vody mého současného zaměstnání a jak se vše utvářelo, rozhodla jsem se, že půjdu svému osudu trošku naproti a začala jsem hledat možnosti, jak si udělat kurz a přitom zvládat dělat tři dvanácky v bio obchodě, starat se o malé kotě a svého bývalého přítele. Díky tetě jsem se dostala do salonu v Holešovicích a mým průvodcem k dosažení osvědčení se stal mladý učitel masáží v Holešovicích. Ten si mého talentu všiml už v začátcích a já jen rozvíjela to, s čím jsem se už narodila a vzdělávala se v anatomii člověka, která mě skutečně uchvacuje... Vím, že jsem se trošku rozepsala, ale aspoň má čtenář představu o tom, jak je důležité naslouchat svému srdci, kam jej táhne a využívat cest, které mu nabízí Vesmír (pro někoho třeba i Bůh)

Poznala jste nějakého učitele, který byl Vašim průvodcem?

Sice si myslím, že pro mnoho mě podobných lidí je důležité v určitých fázích života mít svého učitele či průvodce v lidském podání, ale já na tohle nikdy nebyla. Sice je mi velmi blízko hinduismus a budhismus a vlastně i šamanismus a ráda bych se v životě někdy setkala s nějakým mistrem. Ale i tak momentálně své prosby a starosti obracím k Vesmíru a věřím na anděli, ale můj vlastní lidský učitel tu není. Svým způsobem ale existují dva lidé, které bych mohla nazvat v širším významu svými průvodci. Vzájemně se inspirujeme ve svých cestách životem, nasloucháme jeden druhému a vedeme zajímavé debaty na různá témata.

Stalo se ve Vašem životě něco, co Vás utvrdilo v pokračování a dalším rozvíjení? Jaké byly odezvy Vašich klientů zpočátku? Jaké příběhy klientů Vaše práce časem přinesla?

Myslím, že to byl hlavně velice slibný začátek a odezvy mých přátel na to, že jsem se rozhodla do toho jít a když mi svěřili jejich tělo, abych předvedla, co umím a oni byli nadmíru spokojení a doteď se rádi ke mně vracejí. Také prohlášení tří nezávislých lidí o tom, že bych si se svými schopnostmi měla udělat fyzioterapeutickou fakultu a stát se fyzioterapeutem (vlastně proč ne :-) ) A vlastně i teď navázání spolupráce s Vaším magazínem. Je to s podivem ale odezvy jsou vážně převážně kladné. I při proticelulitidní masáži, která občas i bolí mi paní děkovala :-D. Největší výtkou mi bylo, když jsem nechtěně při masáži škrábla, protože jsem měla delší nehty. I když je mi jasné, že s přibývající klientelou se určitě najdou lidé, kterém má energie či povaha příjemná nebude a buď mi řeknou, že bylo něco špatně nebo už nepřijdou. Ale to už je riziko povolání :-D a práce s lidmi a ráda se i z těchto zkušeností do budoucna ponaučím a bude mě to utvářet správným směrem. Příběhy klientů, se kterými se mi svěří, jsou přeci jen mezi mnou a jimi :). Je to ale různé, od některých hned po první masáži vím mnoho osobních informací o nich, o rodině, životě... a od některých se ani po druhém setkání nedozvím skoro nic. Záleží na tom, kdo přede mnou leží a jak moc si chce povídat či jen v tichosti relaxovat při hudbě a mých dotecích.

Rozšiřujete své vědomosti a zájmy o další odvětví?

Zajímám se o různé filozofie a návody života (toltécké Čtyři dohody, či budhismus s hinduismem), o zdravý životní styl a o lidi. Také je mi blízká psychologie a joga s meditací a také miluju sport, ale na to se asi až tak neptáte :). V odvětví masáží plánuji v nejbližší době několik kurzů a to rozšířit si baňkování, používání lávových kamenů a také mě láká medová masáž a možná někdy dojde i na tu fyzioterapii, kdo ví :).

Kam směřujete, co dalšího očekáváte?

Doufám, že směřuji dopředu a vše se děje tak, jak má. Tomu skutečně věřím. Budu pokračovat v budování spokojené klientely, budování větší nezávislosti na systému a postupné věnování se službám na plný úvazek a také užívat si každou masáž a kontakt se zajímavými lidmi, jako doposud :-). Očekávám, že to nebude úplně lehké a někdy s tím budu chtít snad i přestat, ale že vytrvám a budu dělat to, co mě baví a naplňuje a lidé budou spokojenější a šťastnější mým přičiněním :).

Můžete prozradit také něco o sobě, vše o Vašem konceptu a pojetí, ohledně Vašich zkušeností a celkově v rámci tvorby, inspirace a umění.

Postupně jsem nějaké osobní informace prozradila při odpovídání na předešlé otázky, ale pokusím to se to trošku seskupit a možná i prozradit něco dalšího. Je mi čerstvě jedna dvacet let, žiji v Praze od svých 19cti let, (pocházím z Chomutova) za ten rok a kousek jsem prošla mnoha životními zkušenostmi a stál se ze mě možná i trošku jiný člověk, ale stále zastávám svůj životní koncept, věřím ve Vesmír (nemám ráda označení bůh a celkově slepou víru v jakéhokoliv boha) v anděli a jiné jemnohmotné bytosti a nebojím se to přiznat :). Zkušenosti přicházejí buď vlastní cestou či se hodně bavím s lidmi a občas jsem taková vrba, takže těžím vědomosti i ze zkušeností jiných a tak nějak snad s úspěchem pluji životem lehce proti systému, ale jen v mezích abych nebyla za úplného šílence :). Inspiraci získávám od zajímavých lidí, z přírody a z knih. Nemám nějaký vyhraněný umělecký styl, ocením vše co má duši a nějaký nápad. Ale jsem spíše zastáncem umění středověku a ne moderního tvarového umění. Z hudby je mi nejblíže metal a rock, nedám dopustit na své milované Nightwish ale také mám ráda českou a slovenskou tvorbu, ať už jsou to hity z filmu Pelíšky či skupiny UDG a Kryštof nebo pan Klus či slovenský Ondřej Ďurica, ale nebojte v saloně mi hraje relaxační hudba :).

Co Vás nejvíc naplňuje a těší na Vaší práci?

Nejvíce mě naplňuje to, že svou prací lidem pomáhám. Také jejich úsměvy a spokojené tváře, když po mé masáži odcházejí a jejich následné návraty či doporučení svým blízkým. Také to, že následuji své srdce...

Masáž nohou Praha

Masáž nohou je prováděna pomocí akupresury reflexních bodů na chodidlech a jejím cílem je navození pocitu uvolnění.

Relaxační masáž Praha

Relaxační masáž díky využití akupresurních technik zbaví tělo stresu a napětí v oblasti hlavy, šíje a ramen.

Masáž lávovými kameny Praha

Masáž lávovými kameny je starodávná, mýtická čínská masáž, první záznamy o této masáži jsou z Číny, 2000 let před naším letopočtem.

Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku. Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuleje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu. Masáž lávovými kameny je výbornou relaxací. Teplo sálající z hladkého kamene prostupuje do organizmu až 3 cm hluboko. Ovlivňuje fyziologické procesy, uvolňuje, odstraňuje nervozitu a stres, nespavost a další problémy, které souvisejí s vysokými nároky na psychiku. Přináší celkové uklidnění, nesmírně slastné pocity bezpečí,kdy starosti a stresy samovolně odplývají.

Masáž pro těhotné Praha

Masáž pro těhotné je určena klientkám od 3. měsíce těhotenství a působí jako prevence proti striím, také pomáhá odstraňovat bolesti hlavy a bolesti v bederní oblasti páteře.

Baňková masáž Praha

Cílem baňkové masáže je zmírnění a následné odstranění bolestí páteře a pohybového aparátu. Princip baňkové masáže je založen na přisání baňky k povrchu těla na základě podtlaku. Následně dochází k uvolnění svalů, prokrvení a odplavení škodlivin z těla ven. Baňková masáž tak pročisťuje krev, zlepšuje krevní oběh a v neposlední řadě také odstraňuje bolest a uvolňuje svaly.

Sportovní a rekondiční masáže Praha

Sportovní a rekondiční masáže slouží jako posílení tělesné kondice a dobrého fyzického stavu. Odstraňují únavu, nervozitu, napětí, stres, regenerují, zvyšují elasticitu svalů, ohebnost, a v neposlední řadě také odstraňují nahromaděné únavové látky.

Masáže Praha

Masáže jsou určeny především pro všechny se sedavým zaměstnáním, pro sportovce, pro všechny kdo trpí bolestmi zad, páteře, končetin či kloubů a v neposlední řadě také pro ty, kteří se chtějí zbavit stresu a zarelaxovat si. Dopřejte si tak chvilku relaxace, zapomeňte na každodenní starosti a objednejte se třeba na aromaterapeutickou masáž.

Masáž šíje Praha

Při masáži šije se ošetřuje zadní část krku, ramena a horní třetina zad. Provádí se buď v sedě či vleže s hlavou podloženou ručníkem či podhlavníkem, aby se dosáhlo stavu úplného uvolnění krčních svalů a maximálního účinku.

Masáž zad Praha

Masáž zad uvolňuje zádové svaly, odbourává nahromaděný stres a přispívá ke správnému držení těla. Důkladná masáž zad je prevencí proti sesedání meziobratlových plotének. Je vhodná pro všechny typy povolání, pro všechny, kdo chtějí mít zdravá záda.

Masáž rukou Praha

Masáž ruky zlepšuje přívod a odvod krve ve tkáních, velmi příjemně prohřívá dlaně a pomáhá odplavování odpadních látek pryč z těla. Jedná se o masáž a uvolnění prstů, dlaní, zápěstí, předloktí až po masáž ramen. Tato masáž je balzámem nejen pro ruce, ale i pro duši.

Masáž chodidel Praha

Uvolňující a léčebná masáž, která stimuluje reflexní zóny a body na chodidlech. Je velice příjemná a osvěžující, provádí se vleže za použití přírodních olejů a proto zároveň má i pečující účinky. Ideální na odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou, nápětí jak fyzického tak i psychického, stresu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23005 (zdravotnimagazin.cz#10016)


Přidat komentář