Bělení zubů - Praha-Žižkov

Stav chrupu o nás hodně vypovídá. Zuby jsou naší vizitkou, oslňující bílý úsměv nám může pomoci v řadě případů. Nebudeme-li ale o chrup pečovat, může se nám usměvavá tvář velmi brzo vytratit.

Bolesti zubů dokážou pěkně potrápit. A přitom stačí opravdu málo.

Nejdůležitější je správné a pravidelné čištění zubních plošek a mezizubních prostorů. Je potřeba, aby Vám zubní lékař nebo zubní hygienistka ukázala, jak správně zuby čistit a doporučila zubní kartáčky, zubní nit i mezizubní kartáčky dle individuální potřeby.

Bělení zubů - Praha 3

Rádi by jste na sobě něco změnili, ať už se vám jedná o zářivější úsměv, zformování postavy, nechat se profesionálně zkrášlit nebo byste si prostě rádi zašli někam zacvičit? V tom případě vám doporučujeme využít komplexní služby ve studiu LAPÉ, které můžete navštívit na adrese Milíčova 25, Praha 3 - Žižkov, 13000. Ve studiu LAPÉ nabízejí jak neperoxidové bělení zubů, cvičení na Power Platu, bezbolestnou liposukci – kavitaci a měření tělesných hodnot na přístroji In Body, ale také kosmetické ošetření, kadeřnické služby, tělové zábaly-BODY WRPAS SLIM, péči o nehty a v neposlední řadě i kolagenové solárium. Nabídka je opravdu široká, proto věříme, že si jistě každý z vás najde to pravé. Kompletní informace o službách a ceník naleznete na webových stránkách http://www.studiolape.cz nebo http://www.powerplatepraha.cz/. Objednávat se na kteroukoliv z procedur může telefonicky na čísle +420 773 655 446, dále pak osobně na výše uvedené adrese.

Bělení zubů - Praha 3 - Power Plate Praha & Grand Estetic

Pro ucelenou představu o paní Bc. Michaele Mňukové, jsme pro Vás připravili rozhovor v podobě poutavých odpovědí na následující otázky:

1. Co bylo podnětem pro Vaše rozhodnutí se, pro seberealizaci v oblasti kosmetických služeb a formování postavy?

Vždycky jsem toužila po svém studiu, a konečně se mi to splnilo. Mít všechno dohromady v jednom studiu byl můj sen. V našem studiu se o Vás postará nejen kvalifikovaný tým.

2. Poznala jste nějakého učitele, který byl Vašim průvodcem?

Jako malá jsem chodila s maminkou do kosmetického studia a pozorovala manikérku jak tvoří umělecké dílo na nehtech. V salonu panovala zvláštní vůně a atmosféra, která mě okouzlila.

3. Jaké byly odezvy Vašich klientů zpočátku? Jaké příběhy klientů Vaše práce časem přinesla?

Odezvy od klientů byli především kladné, snažíme se svým klientům nabídnout maximální komfort, který si zaslouží. Snažíme se jim plnit přání a ve všem jim vyhovět.

4. Jaké druhy masáží jsou u Vás nejoblíbenější? A jakým způsobem vybíráte pro klienta vhodnou masáž?

Nejoblíbenější masáže jsou lávovými kameny. Klienti to mají rádi, relaxují, poslouchají relaxační hudbu a jsou uvolněný. Vhodnou masáž pro klienta vybírám především dle stavu klienta a také dle toho co si klient přeje a očekává.

5. Existuje zdravotní omezení, při kterém by se masáž neměla provádět?

Ano samozřejmě existuje omezení, při kterém masáž neprovádíme. Každá procedura má své kontraindikace a omezení, při kterém nesmíme proceduru provádět.

6. Jak často by klienti na bělení zubů měli chodit, aby byl výsledek dlouhodobý? Je nutné po bělení dodržovat nějaké zásady?

Klienti by měli jít nejdříve na zubní hygienu a poté na bělení zubů. Zubní hygiena i bělení zubů by se měla provádět dvakrát do roka což znamená jednou za půl roku. Po bělení zubů je důležité dodržovat bílou dietu, klient by neměl po bělení zubů kouřit, jíst a pít barevné potraviny (např. vyvarovat se kávě, červené řepě aj… podobných potravin).

7. Rozšiřujete své vědomosti a zájmy o další odvětví? Kam směřujete, co dalšího očekáváte?

Ano, rozšiřuji své vědomosti a zájmy o další odvětví. Člověk se pořád má co učit a zdokonalovat se. Směřuji k tomu, aby tady všichni klienti byli spokojení a našli v našem studiu vše, co potřebují.

8. Můžete prozradit také něco o sobě, vše o Vašem konceptu a pojetí, ohledně Vašich zkušeností a celkově v rámci tvorby a inspirace.

Po škole jsem hned nastoupila na místo učitelky odborného výcviku- kde jsem působila 7 let. Inspiraci o mém projektu jsem čerpala z různých salonů, které jsem sama navštěvovala. Jelikož nejsem ten typ člověka, co by cestoval po Praze kvůli tomu, že si chce v jeden den zacvičit, dojít na manikúru, udělat si hezké vlasy a třeba i zajít do solária, tak jsem chtěla udělat všechny služby na jednom místě.

9. Co Vás nejvíc naplňuje a těší na Vaší práci?

Nejvíce mě těší, když jsou klienti spokojení a vrací se k nám. Potěší mě jakákoliv odezva.

10. Lze u Vás zakoupit i dárkový poukaz na některou ze služeb, které poskytujete?

Ano, dárkový poukaz u nás zakoupit lze na všechny služby, které poskytujeme.

11. Jaký druh formování postavy se stal u Vašich zákazníků nejoblíbenější?

Nejoblíbenější druh formování postavy se stalo cvičení na Power Plate a Body Wraps slims tělový zábal) Klientky i klienti si to moc chválí.

Power plate Praha 3 - Žižkov

Cvičení na tomto stroji, který využívá svoje vibrace ke zvýšení náročnosti a intenzity provedených cviků, trvá pouhých 30minut.

Za tuto dobu se dostatečně rozehřejete, zaposilujete, využijete téměř každé svalové vlákno svého těla. V závěrečné fázi Vás čeká odměna ve formě masáže končetin, která má úžasné účinky na mizení celulitidy.

Naše lekce vedou pouze certifikované trenérky, které se soustřeďují na ženskou problematiku – hubnutí, hubnutí po porodu, redukce celulitidy, zvýšení kondice, tvarování postavy apod. Neváhejte jim svoje cíle sdělit, neboť jedině tak dosáhnete vysněné mety.Objednání na první hodinu doporučujeme v hodiny, které nejsou tolik vytížené tak, aby se Vám trenérka mohla dostatečně věnovat. Následující lekce budete cvičit ve skupině max. 3 žen, což mnoho z Vás uvítá jako příjemné zpestření. S sebou si vezměte pohodlnou obuv, či ponožky, oděv vhodný na cvičení. K zapůjčení je ručník, osuška, ve studiu je bohatý bar a samozřejmě sprcha.

Nezapomeňte na dobrou náladu, motivaci a domluvit si první lekci!

Před objednáním si prosím pročtěte možné kontraindikace!

Všechny lekce probíhají na profesionálních strojích Power Plate PRO5 Air a PRO6.

Epilace IPL Praha 3 - Žižkov

Jedná se o proceduru, při které se odstraňují (epilují či depilují) chloupky na obličeji, pigmentové skvrny a pihy. Zároveň má epilace IPL velmi kladný vliv na léčbu akné, redukci vrásek a celkové omlazení pokožky. Oproti laserové epilaci se u metody IPL využívá světelného výboje (IPL), který se vstřebá tam, kde je potřeba a tím se zároveň dané místo prohřeje díky změně světla na teplo při zásahu pokožky, čímž dochází k epilaci.

Hubnoucí zábal BODY WRAPS SLIM

Nejlepší cesta k zeštíhlení během 90-ti minut. Jedinečný zábal na hubnutí, kde po 1. kúře zhubnete 5-30 cm. Proč funguje Body Wraps Slim?

  1. Detoxikace – v průběhu detoxikace se Vaše tukové buňky smrští.
  2. Lymfodrebáž – správním a zabalením a lymfatickou masáží Vám rozhýbeme lymfatický systém.
  3. Pohyb – nastartujeme metabolismus
  4. Aloe vera – pomáhá detoxikovat organismus

Více informací se dozvíte na naších web. Stránkách http://www.studiolape.cz

Správně pečovat o zuby potřebují nejen děti

Pakliže si nejste jisti, zda o své zuby náležitě pečujete, neváhejte a navštivte zubního lékaře nebo zubní hygienistku. A stud, ten můžete nechat doma. Správnému čištění zubů se dnes běžně učí i dospělí.

Bělení zubů - Praha-Žižkov 3

Rádi byste zašli k zubnímu lékaři, ale všude mají plno a „neberou“?

Bílé zuby jsou symbolem krásy a zdraví. I když si budete Vaše zuby čistit pravidelně, nemusíte být s Vaší přirozenou barvou spokojeni. Barvu zubu ovlivňuje hlavně barva dentinu (zuboviny) , která je daná geneticky. Poté ji můžete ovlivnit stravou a životním stylem. Kouření a barevné potraviny mají vliv na pigmentaci zubů. Kuřákům a milovníkům kávy a červeného vína je doporučeno pravidelně absolvovat profesionální zubní hygienu u zubního lékaře či zubní hygienistky a domácí bělení.

Možnosti bělení zubů Praha 3 - Žižkov

V případě bělení zubů se Vám nabízí hned několik variant. Můžete si bělit zuby bez odborného dozoru pomocí bělících past, gelů, pásek atd. Velmi oblíbenou a účinnou metodou pod odborným dohledem lékaře je tzv. domácí bělení zubů. Již název napovídá, že si budete bělit zuby v pohodlí Vašeho domova. A to je jeden z důvodů, proč je domácí bělení zubů vyhledávané.

Domácí bělení zubů Praha 3 - Žižkov

Domácí bělení zubů je „domácím bělením“, ale se vstupním odborným dohledem zubního lékaře. Když se rozhodnete pro domácí bělení, navštívíte zubního lékaře, aby Vám zhotovil tzv. předtvary, které budou pasovat přímo Vám. Poté Vám doporučí vhodnou koncentraci bělícího gelu dle dosavadní barvy a Vašich požadavků. Pod dohledem zubního lékaře máte jistotu, že budou všechny zuby rovnoměrně vybělené.

Výhody domácího bělení zubů Praha 3 - Žižkov

Kromě výše uvedených výhod představuje domácí bělení šetrnou, bezpečnou, rychlou a cenově dostupnou metodu. Po správné instruktáži od lékaře a dodržení pokynů nemusíte mít strach z komplikací.

Bělení zubů do odstínu, jaký si přejete Praha 3 - Žižkov

V rámci domácího bělení si sami můžete zvolit odstín „bělosti“, se kterým budete spokojeni.

Vnitřní bělení nevitálních zubů Praha 3 - Žižkov

Jedná se o bělení nevitálních, tzv. mrtvých zubů. Tyto zuby mohou po nějaké době ztmavnout a lišit se od ostatních zubů. Vnitřní bělení nevitálních zubů provádí výhradně zubní lékař. Ten se soustředí jen na daný zub a jeho snahou je docílit stejného odstínu jako odstínu ostatních zubů.

Zubní hygiena a prevence Praha 3 - Žižkov

Vybělené zuby ještě nejsou zárukou, že máte zuby zdravé. S bělením by se mělo začít až po řádné sanaci Vašeho chrupu a zubní hygieně. V případně bělení zubů s kazy můžete mít nepříjemné bolesti. Měli byste do Vašeho zdravotního plánu zahrnout i zubního lékaře. Bude-li Váš chrup v pořádku, pak Vaše kroky k němu budou směřovat jen 2x za rok.

Prevence je lepší než „hašení požáru“

Možná si říkáte, proč chodit „tak často“ k zubnímu lékaři? Preventivní prohlídky jsou důležité pro případné odhalení vznikajících kazů či jiných problémů, které by Vás mohly později nepěkně potrápit.

Součást zubní hygieny Praha 3 - Žižkov

Zubní lékař se stará o prevenci zdraví Vašich zubů, vyšetření a poté i ošetření. Pojďme se blíže podívat, co Vás čeká, když se rozhodnete jít na dentální hygienu.

Zubní kámen Praha 3 - Žižkov

Zubní kámen vzniká poměrně rychle a rád se usazuje po stranách zubů, a to tam, kde je zapomenuto na čištění, či je péče nedostatečná. Čištění za pomoci zubního kartáčku je důležité, ale ještě by mělo následovat použití mezizubních kartáčků a zubní nitě. V případě mezizubních kartáčků je třeba zvolit správnou velikost a naučit se je používat. V případně zubní nitě je důležité zvolit kvalitní nit a naučit se s ní pracovat, aby nedocházelo ke chronickému poškozování dásně. Dostatečná péče u Vaše zubní zdraví určitě vyžaduje čas i trpělivost, ale věřte, že se Vám to vyplatí.

Způsob odstranění zubního kamene a zubního plaku Praha 3 - Žižkov

Zubní kámen a plak lze odstranit ultrazvukem a pomocí ručních nástrojů. V současnosti se však můžete setkat s inovativním způsobem odstranění zubního kamene laserem.

Zbavení zabarvenosti zubů, vyleštění Praha 3 - Žižkov

Na zubech se usazují pigmenty z jídla a pití. V rámci zubní hygieny Vás dentální hygienistka nebo zubní lékař zbaví těchto usazených pigmentů, i když nepůjde o bělení jako takové. Používá se k tomu speciálních rotačních kartáčků a abrazivních prostředků. Můžete se také setkat s Air Flow, což je práškový tryskací přístroj, který odstraňuje pigmenty a nečistoty i v hůře dostupných místech. I když nejde o chemické bělení zubů, přesto zaznamenáte viditelnou změnu na Vašich zubech.

Instruktáž zubní hygieny Praha 3 - Žižkov

Posledním krokem zubní hygieny v Praze 3 je podrobná instruktáž, jak by Vaše hygiena po další dny měla vypadat. Dentální hygienistka v Praze 3 - Žižkov Vám nejen doporučí ten nejvhodnější zubní kartáček, ale také mezizubní kartáček a zubní nit. Na „modelu zubů“ Vám předvede, jak si zuby správně čistit, jak zacházet s mezizubními kartáčky a zubní nití, abyste si neporanili dásně aj.

Ošetření kořenových kanálků Praha 3 - Žižkov

Odkládali jste návštěvu zubního lékaře, ať už z důvodu obavy z případné bolesti při ošetření? V prvé řadě je třeba říci, že moderní stomatologie disponuje takovou technikou, která spolu se zkušenostmi zubních lékařů minimalizuje bolest a zrychluje ošetření.

Bohužel není výjimkou, že řada z nás jde k zubnímu lékaři za pět minut dvanáct. Je možné, že zuby budou v pořádku, jen bude potřeba odstranit případný zubní kámen. Zubní lékař však může objevit i hluboký kaz, kdy kaz zasahuje do zubní dřeně (nervy a cévy v kořenových kanálkách), způsobuje její zánět a je nutné infikovanou dřeň odstranit. S moderními přístroji dnes ošetření není už tak nepříjemné a je poměrně rychlé. Je však důležité, jelikož se Vám zánět může šířit dále.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23119 (zdravotnimagazin.cz#10288)


Diskuze a zkušenosti

michaela | 15.05.2016 19:21
vřele doporučuji, milý personál, profesionální přístup. Se službou jsem byla maximálně spokojena a dokonce jsme objevila i další nové služby, které se ve studiu nabízejí .

Klara | 23.05.2016 11:05
Je to tam super! Byla sem si tam nedavno i zacvicit a ráda se budu vracet. Klarka ;)


Přidat komentář