Biorezonance a masáže – Praha 8 okolí

Uvolnění těla, duše i mysli se nejlépe provede cílenou masážní technikou. I ti nejlepší občas potřebují vypnout a načerpat nové síly. Proto také existují a stále dobře fungují masérské salony.

Zdraví si je nutno vážit. Protože jakmile onemocníte, nemáte snad myšlenky na nic jiného, než se co nejdříve a nejlépe zbavit všech bolestí, potíží, a normálně fungovat. Jenže to už je pozdě. Nejlepší obranou proti takovým nepříjemnostem je prevence, která nejen že posílí tělo, ale také ducha a budete se cítit vždy lépe, více silní, odolní a spokojení.

Biorezonance a masáže – Praha 8 a okolí

Speciální diagnostický i terapeutický postup, který může zjistit i skryté nemoci a vady, jež mohou být důslednou příčinou onemocnění. Biorezonance je moderní a neinvazivní metoda pro zjišťování nemocí, vad a indispozicí lidského těla, která také léčí a zbavuje příjemnou metodou tělo toxinů. A to všechno bez chemie.

Biorezonance Praha

Moderní metoda biorezonance, jež diagnostikuje nemoci, má skvělé výsledky při zvyšování imunity, odstraňování různých alergiích, ekzémmů, při astma. Stejně tak umí zbavit tělo od toxinů, těžkých kovů, bakterií i virů a kvasinkových nemocí, zánětů močového měchýře. Hodně úspěšná je metoda u lidí s onemocněním onemocnění žaludku, střev a celkově při zažívacích problémech, ale i u ledvinových nebo jaterních potíží. Velmi prospěšné jsou různé detoxikace, které mají často dopad nejen na tělo, ale uleví se velmi i psychice, protože doslova platí, že když je zanešený a otrávený organismus, je otrávená i mysl. Co je ale nutno hodně vyzvednout, je možnost odnaučit se kouřit, právě pomocí biorezonance. Terapie, jež má velký úspěch si mnozí pochvalují. Dokonce i právě ti, jež byli kdysi silnými kuřáky. Přitom právě u antinikotinové terapie stačí jednorázové sezení.

Klasická masáž Praha 8

Pokud nevěříte moderním metodám, jež neinvazivní metodou dokážou ozdravovat tělo, pak ale musíte věřit jemným prstům a dotekům při klasické masáži. Ta je na světě snad do nepaměti, její hmaty však byly popsány až o mnoho let později. Každopádně pořád funguje dokonale a každý, kdo minimálně jednou za život skvělou masáž zkusil, pak také poznal, jako kouzlo se skrývá za slovním spojením klasická masáž. I když název zní fádně, pak klasická masáž je nekorunovanou královnou masáží. Je opravdu skvělá pro uvolnění napjatého svalstva, regeneruje jej, ale také uvolňuje z něj to nepříjemné napětí. Nejen že se tak mnoha lidem již odstranily bolesti zad, hlavy, ale i žaludku a další běžné potíže. Skvěle se při masáži prokrví pokožka a pravidelné návštěvy na masážích celého těla jsou také dobrou procedurou pro odstranění celulitidy. Poměrně levná a praktická metoda, jak být zdravější, vitálnější i šťastnější.

Indická antistresová masáž Praha 8

Indická masáž hlavy je především masáží pro uvolnění napětí v hlavě, tedy stresu. Cíleně je zaměřená na maximální uvolnění, které přináší úlevu od bolestí, ale také prokrvuje pokožku hlavy a tak dokonce zlepšuje růst vlasů, ale i je příčinou lepší kvality těchto vlasů. Tuto masáž by měli pravidelně navštěvovat ti, kteří pracují, jak se říká – hlavou, tedy manažerské posty, ale samozřejmě i jiní, kteří mají problémy, jsou ve stresu a potřebují uvolnění. Dlouhodobý stres není ničím dobrým, je velice škodlivým pro zdraví celého těla.

Těhotenská masáž Praha 8

Nastávající maminky si často stěžují na bolesti páteře, zvláště v oblasti beder. Páteř je při vysokém stupni těhotenství v nezvyklé poloze, takže je na tuto oblast vyvíjen mnohem silnější tlak a tak také bolí více, než je zdrávo. Těhotenská masáž je tak speciální technikou právě pro tyto nastávající maminky, jež potřebují pomoci od svých bolestí, ale je prováděna tak, aby neublížila plodu, ale těhotné ženě pomohla. Než se jako nastávající rodička na tuto masáž vydáte, je však potřeba vždy akci konzultovat s lékařem, neboť přece jen jde o zdraví a ne při všech stavech je možné tuto techniku provádět.

Reflexní masáž nohou Praha 8

Jestliže se dlouho trápíte s nespavostí, bolestmi zad, a hlavně příšerných bolestí hlavy, jež nedovolují běžně fungovat tělu, pak byste měli vážně uvažovat o reflexní masáži nohou. Reflexologie je speciální masážní technika, která vychází z daných bodů na chodidlech. Při masáži se dokonale uvolní nahromaděný stres a mnoho lidí nezávazně na sobě potvrdilo, že se opravdu po masáži cítili asi o sto kilo lehčí a o milion problémů šťastnější. Metoda se používá po mnoho let, u nás již také doslova zlidověla.

Medová detoxikační masáž Praha 8

Med je přírodní dokonalý detoxikant, jež tělo zbaví nejen příšerných bacilů, ale všeho, co s tím souvisí a také pak i tělu dodá potřebné vitamíny, minerály i další složky, které tělo prostě potřebuje. Med byl, je a bude spojován s nemocemi a nachlazením, jako jeden z důležitých zachránců zdraví. Medová masáž přinese pokožce pevnost, pružnost a dokonalou sametovou hebkost. Celkově medová masáž pomáhá proti nervovým poruchám, působí i antibakteriálně a protizánětlivě. Skvěle posiluje imunitní systém a dodá tělu potřebnou energii. Medová masáž je vysoce relaxační technikou, která také přinese kýžený efekt.

Anticelulitidní masáž Praha 8

Největším nepřítelem dnešních žen je celulitida, pomerančová kůže, která zcela hyzdí jinak dokonalé tělo. Dříve se mělo za to, že je celulitida pouze záležitostí žen s nadváhou, ale potvrdilo se nejednou, že bohužel „zdobí“ i modelky. Celulitida je prakticky ztvrdlý tuk, a pro účinné odstranění je potřeba se problematice cíleně věnovat. Jednou z účinných metod s boji s nenáviděnou pomerančovou kůži je vakuová masáž baňkami, která sice není tak oblíbená, protože první terapie je někdy bolestivé, nicméně velmi efektivní. Tato masáž nejenže rozproudí lymfu a odstraňuje celulititdu, ale rozproudí metabolismus a tak podporuje hubnutí. Masáž je dobré opakovat nejlépe v týdenních cyklech. Masáž zahrnuje několik kroků, končí zábalem, který celý proces podpoří.

Dornova metoda Praha 8

Jemná technika pro uvedení obratlů a kloubů do původních, přirozených poloh. Sice tento popisek zná až hrůzostrašně, ale vskutku jde o jemné tahy, nic extrémně bolestivého, co by narušilo přirozený pohyb. Naopak právě že Dornova metoda je velice populární proti bolestem zad, ale i kyčlí, kolen či loktů. Na metodu dochází jak lidé, jež jsou v období rekonvalescence, ale i sportovci, nebo zkrátka ti, které něco delší dobu trápí, ale nevědí, co s tím. Hodně se Dornovou metodou řeší úprava délky noh, a tak dále.

Manažerská masáž Praha 8

Hodně speciální technika, která je určena prakticky těm, kteří denně tráví mnoho času u počítače a jiných podobných zařízení, která jsou vysilující nejen pro oči, ale i tělo. Manažerská masáž je masáží, která se může provádět při polední pauze, přes oblečení a jde o speciální hmaty, které odstraní bloky v oblasti trapézu, a posílí ducha i mysl. Navíc odplaví nahromaděný stres a po takové přestávce to bude super výkon pro všechny manažery.

Havajská masáž Praha 8

Líbivě znějící název havajské masáže Lomi-lomi je vskutku originální už sám o sobě. Samotná masáž je technikou, u které masér vypadá, jako by tančil slavný havajský tanec hula-hula, a při celé této metodě se používají nejen prsty, dlaně, zápěstí, ale i lokty a předloktí. V tom je technika speciální, skvělá a vyhledávaná. Jde o velmi uvolňující masáž, při které masírovaný velice často usne a dostává se tak do alfa spánku, což je velmi prospěšný stav pro organismus a psychiku. Stav Alfa zapříčiňuje pocity uvolnění a bezpečí, duševní pohody, zlepšení spánku, studijních výkonů, zvýšení imunity a ozdravných procesů, zvýšení pracovní produktivity, snížení úzkostí a strachůV ten okamžík velice intenzivně tělo a mozek regeneruje a ozdravuje.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25594


Přidat komentář