Biorezonance - Praha-východ

Cítíte se unavení, neustále jste nemocní? Trvá tento stav déle? Buňky vašeho těla mohou být oslabené a nepomohou jim běžné metody léčby, jak jsme zvyklí. Zkuste biorezonanci, která dokáže dát tělo do rovnováhy.

Možná jste o biorezonanci již slyšeli. Tato metoda je založena na principu, že každá buňka našeho těla má svoji vlastní jedinečnou frekvenci, s níž vytváří elektromagnetické vlnění. To platí nejen pro buňky vašeho těla, ale i cizí látky, které se do organismu dostávají (s potravou, dýcháním, parazité apod.). Biorezonance dokáže vlnění cizích látek za pomocí elektrod umístěných na jednotlivých částech těla odhalit. Následně je porovná se zdravým vzorkem, izoluje je, posílí a zdravé je vrátí zpět do těla s pomocí vibrací, které léčí. Pokud vás tato metoda zajímá blíže, seznámíme vás s ní.

Biorezonance

Tato metoda je velice moderním způsobem léčby. Metoda je naprosto bezpečná bez jakýchkoli vedlejších účinků. Její výhodou oproti jiným způsobům léčení je skutečnost, že působí pouze na daná místa, která má léčit a nijak neovlivňuje okolní orgány. Právě díky této charakteristice je terapie jednou z nejúčinnějších metod. Využívá přirozeného „samoléčení“ našeho těla, které díky civilizačním vlivům tuto schopnost může postupně ztrácet. Biorezonanční terapie dokáže ale jednotlivé buňky povzbudit a napomáhá dostat tělo do optimálního stavu.

Co je to biorezonance?

Biorezonance funguje na principu uvolňování blokád v těle a tímto způsobem se obnovují přirozené procesy v těle. Vše probíhá bez použití léků a tím pádem se vylučuje negativní působení chemikálií. Vnitřním orgánům se tak navrací jejich správná činnost, kterou orgány obnoví a budou tak snadno fungovat i bez pozdějšího vlivu biorezonace. Biorezonance probíhá za působení speciálního přístroje Bicom, který tělo otestuje na přítomnost alergií, zjistí, jestli je v těle nedostatek vitamínů, minerálů či jiných látek a odhalí případnou přítomnost toxinů v těle. Dále zjišťuje, jestli vaše tělo není vystaveno zatížení geopatogenními zónami a či elektrosmogem. Samozřejmě zjišťuje i citlivost vašeho těla na různé látky, aby léčba byla co nejoptimálnější. Díky těmto faktorům pak dokáže biorezonance vaše tělo detoxikovat a pročistit každý orgán. Zlikviduje případně přítomné viry, bakterie, parazity nebo plísně v těle. Tímto posílí váš imunitní systém, zlepší aktuální zdravotní strav a zbaví vás potíží, které vás trápí.

Jak probíhá měření?

Nejprve odborník zkonzultuje s pacientem jeho potíže. Jednak se klient sám svěří s tím, co ho trápí, a také se s pomocí přístroje Bicom při diagnostice zjistí, čím je vaše tělo zatíženo. V dalším kroku se vyhodnotí jednotlivé zátěže v těle. Jednak jde o přítomnost různých škodlivin jako jsou těžké kovy, viry, bakterie, plísně, parazité a jiné látky, tak se jedná i o různé faktory, které vás ohrožují (stres, nemoci apod.). Při analýze se zjistí nejen přítomnost jednotlivých látek, ale také se lokalizuje jejich výskyt. Na základě těchto zjištění se stanoví terapie, která pomůže vaše tělo zbavit zátěží. Nelze jednoznačně stanovit počet sezení, protože se jedná o individuální analýzu, které se vytváří na míru každému klientovi. Pro zvýšení účinků terapie se mohou klientovi poskytnout i kapky nebo olejíčky určené pro domácí podávání. Pro podporu léčby se doporučuje jíst co nejméně cukrů, které totiž likvidují střevní mikroflóru, a tím pádem se uvolňuje cesta různým onemocněním. Po celou dobu je doporučováno pít neperlivou vodu, protože voda s nízkým obsahem minerálů pomáhá nejlépe odplavit toxiny z těla a to i ty dlouhodobě uložené. Nejlépe půl dne před sezením je dobré vyhýbat se kávě a alkoholu.

Jak funguje biorezonance?

Biorezonance díky vlnění dokáže tělo zbavit i dlouho uložených potíží, s nimiž si neporadily běžné léčebné metody. Biorezonance jde totiž do hloubky, funguje na principu vnitřních funkcí těla a nepůsobí na jednotlivé orgány násilně jako chemické preparáty, které vám jsou podávány při běžné léčbě v klasické medicíně. Biorezonance navrací organismus do optimálního stavu a obnovuje správnou funkci orgánů i po ukončení léčby. Terapie se stanovuje na míru každému, proto nelze určit, jaký počet sezení je optimální, na tom se dohodnete s terapeutem.

Jak probíhá metoda Bicom?

Biorezonanční léčba BICOM je terapií, která je šetrná k vašemu tělu. Jedná se o metodiku, která pracuje s počítačem, tudíž se jednotlivá zjištění zaznamenávají i pro příští sezení. Biorezonanční terapie pracuje na systému vibrací, které aktivují pouze nemocná místa a nemá vedlejší účinky. Metoda pracuje s tím, co je lidskému tělu přirozené. I tělo totiž vyzařuje elektromagnetické vibrace a to každá část těla – od té nejmenší buňky – má své vlastní vibrace. S nimi pak pracuje biorezonanční terapie. Vibrace zdravého člověka mají jinou strukturu než vibrace nemocné osoby. Právě to ale napracuje biorezonanční přístroj, který tělo dostane do optimální rovnováhy a zbavuje ho tak nemocí a jiných nepříznivých vlivů. Přístroj Bicom dokáže přijímat rušivé elektromagnetické vibrace prostřednictvím elektrod, které jsou umístěné na různých částech pacientova těla. Přístroj ovšem dokáže tyto vibrace změnit na pozitivní a poté se do těla vrací formou právě terapeutických vibrací, které léčí a tělo vrací do rovnováhy. Vše probíhá naprosto přirozeně a využívá se jen přirozených přírodních procesů. Tělo není nijak zatěžováno látkami neorganického původu nebo procesy, které by mu škodily. Jedná se o moderní metodu, která využívá poznatků respektujících funkce lidského organismu.

Biorezonance dokáže vaše tělo dostat do mnohem lepšího stavu už během několika hodin či dní. Záleží samozřejmě na potížích, které máte. Biorezonance si dokáže poradit s širokým spektrem potíží. Umí se zbavit akutních i chronických zánětů, zbaví vás alergií, pomůže při odvykání s kouřením. Zbaví vás bolestí zad, dokonce pomůže se záněty dásní, zlepší hojení po úrazech, zbaví vás migrén i psychických obtíží. Vyrovná vám krevní tlak a je i prevencí všem nemocem, které vás mohou ohrozit. To se týká i případných onkologických onemocnění. Terapie je vhodná pro každého, nedoporučuje se pouze pacientům s kardiostimulátorem, těhotným ženám a těžkým diabetikům. Jinak je vhodná i pro děti nebo seniory, pomáhá opravdu všem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id32038 (ck#588)


Přidat komentář