Čokoládová a detoxikační masáž - Mostek

Cítíte, že jste zatíženi, ale nepomáhá odpočinek ani změna jídelníčku? Pak musíte ze svého těla odstranit škodliviny. Zkuste masáž, která je nejen příjemná, ale dokáže jít hluboko do problému.

Masáže jsou dnes běžně žádanou metodou, kterou lidé vyžadují. Podstoupili jste někdy tuto proceduru? Ne? Pak to ihned napravte. Spousta neduhů se dá vyřešit právě touto cestou a vy nemusíte brát různé medikamenty. Někdy tyto metody pomáhají i tam, kde běžná medicína nestačí. Masáže jsou totiž mnoha typů a zaměření a jejich indikace je na celé spektrum problémů. Může se jednat o klasické bolesti svalů a kloubů, lze napravovat kosterní systém při dlouhodobých bolestech, ale dá se i zkorigovat funkce vnitřních orgánů, pročistí se tělo, uklidní se psychika, eliminují se bolesti hlavy, ženské obtíže nebo lze bojovat i s kily navíc a celulitidou.

Na výběr máte spousty procedur, proto navštivte nejbližší studio a informujete se, jaké služby nabízí. Pak si nechte poradit od personálu, na co se objednat při vašich potížích.

Čokoládová masáž – Mostek

Čokoláda už sama o sobě evokuje příjemné pocity. Její vůně, chuť, barva a příjemnost hmoty, která se vám roztírá po těle sama o sobě má blahodárný vliv na vaši mysl. Připočtěme k tomu speciální hmaty, jednotlivé fáze a vlastnosti čokolády, tak se jedná o jedinečnou možnost, jak se zklidnit, pročistit a zlepšit své zdraví.

Kakaové boby mají hlavně** antioxidační účinky**. Díky tomu na sebe hmota je schopna vázat škodliviny, které se pak „vytáhnou z vašeho těla. Tím pádem se váš organismus pročistí. Čokoláda vás navíc zbaví odumřelých buněk, tonizuje pokožku, vyhladí ji a zjemní, vyživí vitamíny a je významným procesem i v boji proti celulitidě.

Masáž probíhá tak, že se nejprve peelingem exfoliuje pokožka, kdy se tak kůže prokrví a bude více přijímat živiny z dané hmoty. Pak se provede masáž čokoládovým olejem a krémem. Následně se aplikuje čokoládový zábal a zabalíte se do speciální folie, kdy se zintenzivní účinek kúry. Po čtvrt hodině se zábal smyje a vaše pokožka bude krásně jemná a sametová.

Havajská masáž lávovými kameny – Mostek

Příjemná procedura, která vás navede do exotických zemí, i když budete pořád v Čechách. Proces probíhá za pomocí 30-ti hladkých lávových kamenů, které jsou nahřáté na 35 až 50 °C. Teplo je velmi příjemné, nikoli pálivé. Kamínky se vám nanesou podél páteře nebo se jimi masíruje. Vy vnímáte tepelné účinky, které pronikají hluboko do pokožky, kde odblokují energetické dráhy. Díky tomu se optimalizuje organismus a podpoří se vaše zdraví. Masáž tak odbourá stres, posílí obranyschopnost, stimuluje krevní oběh, detoxikuje tělo, odbourá únavu nebo deprese, zlepší trávení, pomůže v ženských obtížích či odstraní hluboko uložené bloky. Celá masáž, která trvá 45 minut, je zakončena 15-ti minutovou relaxací v lehátku s wellness čajem.

Masáž teplými a studenými kameny – Mostek

Jedná se o indiánský typ masáže. Díky tomu, že vaše pokožka a potažmo i mysl vnímá** střídání teplých a studených kamenů**, se aktivuje více částí těla, protože se jedná o změny. Teplé kameny vám prohřejí svaly a zklidní vás, studené kamínky zase prokrví tělo. Při masáži se vám zlepší průtok lymfy, zlepší se metabolismus, krevní oběh v místě a pomůže se vám při oteklých a unavených nohách či křečových žilách.

Sportovní masáž – Mostek

Sportovní obdoba masáže je určena především na namožené svaly, lze s ní nakládat ale i jako s prevencí proti těmto neduhům. Pokud si necháte pravidelně masírovat tělo, tak bude lépe připraveno na výkon a nebude pro něj daná zátěž takovým šokem. Díky masáží se vám totiž uvolní ztuhlé svaly, klouby a šlachy a zvýší se vaše flexibilita. Proto je dobré využít této masáže i v případě, kdy máte statické zaměstnání, protože aktivita ve strnulé poloze také namáhá vaše svaly.

Aromaterapie – Mostek

Tento typ masáže je určen především pro zklidnění a pohodu. Tělo se vám masíruje pomocí vonných olejů, kdy vnímáte vonné esence, takže se zbavíte stresu a napětí. Masáž má blahodárné účinky i na napětí ve svalech, působí proti infekcím a zánětům, regeneruje tělo a zvláční kůži.

Solárium – Mostek

Sice se blíží léto a** opalovat** se můžete přirozeně, ale asi víte, že účinky slunečních paprsků mohou být nebezpečné. Proto je lepší se opalovat pomocí solária nebo pokožku na sezonu alespoň připravit v tomto systému. Daný proces totiž podporuje tvorbu vitamínu D3, který váže vápník v kostech, je prevencí proti nemocem dýchacích cest, pomůže v léčbě některých alergií a kožních nemocí, zlepšuje krevní oběh, podporuje látkovou výměnu a působí proti stresu.

Galvanic Spa – Mostek

Galvanická žehlička, tak se nazývá produkt, který vám pročistí pokožku a zbaví vás příznaků stárnutí. Díky speciálnímu přístroji, jež připomíná holicí strojek, se vám jezdí po kůži a tím se aktivuje lymfa, což způsobí zeštíhlení obličeje. Zároveň se zbavíte otoků a pročistí se vám póry, takže nebudete mít černé tečky a vaše kůže bude mít lepší tonus. Aktivují se nové buňky, takže se eliminuje výskyt vrásek a zabrání se tvorbě nových.

Čokoládová maska – Mostek

Obdobné účinky jako čokoládová masáž má i čokoládová maska. I ta dokáže na sebe vázat škodliviny a zároveň dodává pleti potřebné živiny. Díky masáží pomocí peelingu, aplikace bambuckého másla a nanesení masky se vám pleť zjemní, vyhladí a je elastičtější. Zároveň se působí dobře na psychiku, protože intenzivně vnímáte vůni produktu, takže se odstraní i bolesti hlavy.

Aplikace ušních svící – Mostek

Ušní svíce jsou metodu, která dokáže odstranit mnoho neduhů. Svíce se vám zasadí do ucha, kdy se na druhém konci zapálí. Tím se tak vytahuje ušní maz a příslušné esence působí na daný problém. Může se jednat o** léčení nachlazení, psychické problémy**, tlaky v uších, bolesti hlavy apod. Vůně svíce a klid, který si dopřejete vás zklidní a navede pocit pohody a relaxu.

Kosmetika – Mostek

Ošetření pleti, kdy se správně aplikuje péče, na daný typ pokožky. Masáže, aplikace krémů, masek, masáže a jiná péče vás zbaví problému jak s mladou a problematickou pletí, tak i zralou s příznaky stárnutí. Nechte si proto analyzovat pleť a nechte si poradit, jak o ni máte sami pečovat.

Oriflame– Mostek

Tuto** přírodní švédskou kosmetiku** můžete jednak zakoupit, ale také se stát distributorem. Jedná se o velmi oblíbenou značku, kterou zákazníci běžně vyhledávají. Díky tomu, že se jedná o nenákladný servis si upravujete pracovní dobu dle sebe, což se hodí třeba pro maminky na mateřské, ale stejně tak toho využijí i podnikatelé, kteří mohou třeba ve svém obchůdku s dárkovými předměty mít i tuto nabídku. Přírodní kosmetika je pro pleť i vlasy ta nejlepší, takže zájem o ni bude vždy velký zejména se vzrůstajícím trendem přírodního původu potravin, kosmetiky či oděvů.

Jednou za čas si dopřát relax není přepych, ale nutnost. V době, v jaké se nacházíme, na nás mají vliv negativní faktory civilizace a jedině uvolňujícími procedurami v relaxačním prostředí jim budeme schopni odolávat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23008 (zdravotnimagazin.cz#10022)


Přidat komentář