Darkfield Brno – měření z kapky krve

Darkfield je metoda, která se v poslední době výrazně rozšiřuje, co se týče poptávky klientů. Obyčejná kapka krve může povědět hodně.

Zdraví je to nejdůležitější, co máme, to je běžně známo, ne každý si ale uvědomuje, že za svoje zdraví je zodpovědný především on sám a na jeho rozhodnutí záleží jakým způsobem se bude o svoje zdraví starat . Jednou z možností je i metoda Darkfield - měření z kapky krve v temném poli mikroskopu.

Co je to darkfield?

Darkfield Live Blood Analysis je vysoce nadstandardní mikroskopická metoda, které umožňuje měření Vaší živé kapky krve, vizualizaci všech jejích komponentů a poskytuje komplexní obraz o Vašem momentálním stavu krve. Čistá krev je nezbytnou nutností. Díky Darkfield metodě jsou vidět potencionálně nebezpečné jevy v krvi v ranném stádiu tj. mnohem dříve, než se objeví symptomy. Klient sám může sledovat stav své krve přímo na obrazovce v porovnání se zdravou krví, aby viděl, co se v jeho organismu děje a mohl tak zodpovědněji reagovat na svůj stav. Měření kapky krve v temném poli mikroskopu je vynikajícím doplňkem běžných laboratorních testů.

Co lze v krvi sledovat?

Obecně se zjišťuje jaký je momentální stav krve, co jí chybí, čeho je nedostatek nebo naopak co přebývá, ale třeba i vhodnost stravy, což je velice zajímavé. Každé lidské tělo je jiné, individuální a jinak reaguje na různé potraviny.Kolikrát se nám může stát, že vznikne z ničeho nic vyrážka a marně hledáme příčinu. Měření kapky krve může ukázat, kde je možná příčina a kterým potravinám se vyhnout. Také je to dobrá informace pro ty, co chtějí hubnout a zhubnout, protože z těchto poznatků také vzcházejí diety podle krevních skupin a nejde jen o diety redukční, ale i zdravotní, tedy související s potravinovou alergií.

V krvi lze snadno odhalit toxické látky např. zátěž těžkými kovy, chemikáliemi, pokud se v těle nachází mohou být příčinou jiných potíží, třeba i často se opakujících nemocí. Vždy se zjišťuje aktuální stav v krvi, proto pokud se odhalí problém, pak se obvykle dochází častěji na kontroly a takové problémy se různě eliminují.

Dokonce je možné zjistit stav oxidativního stresu tzv. volné radikály a tak odhalit další možné potíže, které tak mohou vznikat. Lze velmi dobře zjistit stav hydratace a dehydratace organismu, viskozitu krve, záněty a acidobazickou nerovnováhu tzv. překyselení, které je spolu se zánětem původcem většiny zdravotních problémů.

Díky podrobnému zkoumání krve pod mikroskopem, je možno zjistit také orientačně nedostatek vitamínu B12, kyseliny listové, železa, stav zpracování tuků a jednoduchých sacharidů ze stravy , potřebu organismu zlepšit tok žluči , zlepšit mikroflóru nebo potřebu jíst více prebiotických potravin. Takže nejen toxické látky, ale většinou i nedostatek dost důležitých látek, včetně minerálů a vitamínů v těle, může způsobit značné problémy.

Neméně důležitý je i ukazatel stavu parazitární zátěže, v krvi lze např. vysledovat některé patogenní organismy ( např. chlamydie pneumonie ) , mykotické krvinky apod. kde je potom nutné provést antiparazitární program.

Jak probírá měření?

Klient sám poskytne svou kapku krve - po důkladné desinfekci si sám drobnou a tenkou jednorázovou lancetou odebere kapku krve a dá ji na podložní sklíčko. Lehce se potom překryje krycím sklíčkem, aby komponenty v krvi mohly být pozorovány živě, tedy v pohybu. Obraz z krve je snímán webovou kamerou do počítače a zvětšen, takže klient může vidět stav své krve tzv. v přímém přenosu a společně s Darkfield specialistou vyhodnocovat jednotlivé jevy v kapce. Darkfield specialista pronajme klientovi Darkfield mikroskop, aby si klient mohl svoji živou kapku krve důkladně prohlédnout. Tato procedura je prakticky bezbolestná.

Pro koho je měření vhodné?

Pro kohokoliv, včetně dětí, ukazuje se bohužel, že i velmi malé děti mají silnou toxickou zátěž, některé se s ní i rodí. I když se cítíte naprosto v pořádku a zdraví, je dobré si nechat udělat preventivní kapku,mnohdy se tak dá předejít následným problémům o kterých zatím člověk nemá tušení protože ho prostě nic nebolí, ale v kapce už můžou být vidět první příznaky nerovnováhy v organismu. Jestliže už jsou nějaké problémy dá se pomocí měření kapky najít řešení a zvrátit tak v mnoha případech tento nepříznivý stav, zbavit se potíží , bolestí ,vylepšit a zkvalitnit si život.Určitě je vhodné vyšetření z pouhé kapky krve vyzkoušet. Tato metoda odhalí i to, co vám bylo po nějaký čas odepíráno, neznámo. Dozvíte se velice zajímavé informace nejen o krvi,ale např. i o vlivu životního prostředí a stravy na člověka, o elektrosmogu, geopatogenních zónách a jak je řešit a v případě zájmu i mnoho dalšího.

Jak dlouho měření trvá, co je nutné mít?

Dobré je vědět také to, co je nutné mít a s čím počítat. Tak například, že zhruba čtyři hodiny před samotným odběrem se nemá nic jíst a naopak hodně pít po celý den, i ideálně den předem. Dobrá a nejlepší je samozřejmě čistá voda bez bublinek , ne sycená a sladká tj. minerálky naprosto nevhodné. Také je vhodné den před odběrem jíst lehkou stravu, hodně ovoce a čerstvé zeleniny, a vynechat jak bílkoviny, tak živočišné tuky. To celý výsledek totiž může zkreslovat. Celé měření včetně poradenství zabere tak asi 1,5 - 2 hodiny. Výsledky měření je možné předat i v elektronické formě na přenosný disk, proto je dobré mít s sebou flash disk. Z každého měření je vypracována zpráva kterou klient obdrží následně e-mailem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id31793 (ck#584)


Přidat komentář