Darkfield České Budějovice - Analýza z kapky krve

Z pouhé kapky krve se dá vyčíst mnohé o vašem zdraví. Pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si o analýze z kapky krve, která je bezpečná, bezbolestná a spolehlivá, tak si přečtěte následující článek.

Krev je nejdůležitější kapalinou v lidském těle. Po těle rozvádí důležité látky, podporuje funkci orgánů, a díky jejímu složení lze poznat váš kompletní zdravotní obraz. I proto, když mají lékaři podezření na vážné onemocnění, doporučuje se udělat rozbor krve, která odhalí případnou diagnózu nejrychleji. Dnes navíc existují natolik sofistikované metody, že se výsledky dozvíte nejen rychle, ale navíc nebudete podstupovat bolestivý zákrok, na který jsme byli dříve zvyklí. Mezi ně patří jedna z nejmodernějších a nejspolehlivějších metod zvaná darkfield. K čemu je dobrá, jak se provádí a pro koho je vhodná?  

Darkfield České Budějovice - Analýza z kapky krve

Pokud máte zájem o tuto metodu a bydlíte v Českých Budějovicích a okolí, máme pro Vás tip na centrum, které nabízí tyto služby :

 • Analýzu z kapky krve - Darkfiled

 • Biorezonanční měření

 • Pronájem plazmového generátoru

 • Bioenergetická masáž

 • Lymfatická masáž

 • Bowenova masáž

 • Mobilizační techniky a masáž

 • Besedy - na nichž se dozvíte, jak pečovat o své zdraví, jak metody fungují ...

 • Pobytové zájezdy - naučíte se žít v souladu s přírodou a dozvíte se, jak čelit škodlivým faktorům, které nás dnes a denně obklopují.

Nyní se ale ale blíže podíváme na metodu darkfield. Jaká je její charakteristika, co se při ní dělá a pro koho je vhodná?

Co je to darkfield?

Metoda se jmenuje Darkfield Live Blood Analysis. Jak název napovídá, jde o Analýzu kapky krve v temném poli. Tato metoda je velmi oblíbená zejména i proto, že je dostupná a rychlá. Tato metoda je založena na mikroskopickém pozorování, kdy se analyzuje vaše krev. Proč ale temné pole? Krev se běžně pozoruje ve světlém poli, ale na něm nejsou vidět všechny faktory, které jsou nezbytné pro určení stavu pacienta. Jak je to možné? Světlo při zkoumání ve světlém prostředí přímo prochází kondenzorem (v optické ose), zatímco světlo při zkoumání v temném prostředí prochází v optické ose pod určitým úhlem a pouze po okrajích. V závěru pak dochází k tomu, že červené krvinky nejsou znatelné na světlém pozadí (jako ve světlém poli), ale logicky pozadí je tmavé. Tím pádem i podoba krvinek je relativně tmavá, ovšem světlejší než pozadí. Okraje krvinek pak barevně svítí (vypadá to jako fosforeskující barvy v temném prostředí) a stejně tak jsou vidět i další složky v krvi (např. bílé krvinky, těžké kovy apod.) a ukazuje se dostatek či nedostatek těchto látek. Pro lepší představu jde o screening živé krve, kde se lépe vizualizuje její složení. Snáze tak odborník pozná, co je v normě, kde něco chybí, co naopak přebývá apod.

Jak probíhá analýza z kapky krve?

Při analýze z kapky krve se používá speciální mikroskop určený právě pro tuto metodu a není ničím nahraditelný. Procedura je jednoduchá a bezbolestná, vy si sami vezmete kapičku krve z prstu, kterou vložíte na podložní sklíčko. Ta se však nerozmazává, nesuší ani nepřibarvuje. Poté se kapička krveopatrně překryje krycím sklíčkem a vloží pod mikroskop.

Samotný obraz zobrazuje kamera a vše se projektuje v počítači, kde se může ve zvětšené podobě pozorovat, jak krev doslova „žije“. Vzorek je totiž čerstvý a nejlépe odráží skutečný stav vaší krve. To je nesporná výhoda této metody, protože zobrazuje stav kapaliny, která koluje vaším tělem. Následně se krev porovnává se zdravou krví. Tzv. metoda živé kapky navíc umí ukázat množství toxických látek vyplavených do krevního oběhu v průběhu detoxikace. Vždy se používá jednorázová sklíčka, která jsou vydezinfikovaná a jednorázová sterilní lacenta . V průběhu zkoumání se pořizují i snímky a záznamy určené pro další návštěvu.

Co lze v krvi sledovat pomocí metody darkfield?

Tato metoda vám ukáže různé výkyvy ve složení krve. Zkušený odborník pozná, co je dobře a co špatně. Mezi tyto ukazatele patří například absence některých složek, upozorní se i na závažné onemocnění (např. rakovina) nebo se snadno se pozná, které faktory vás zatěžují. Pokud se například ve vaší krvi objeví větší množství toxických látek, můžete odhalit, že pracujete například v nepříznivém prostředí, kde se tyto látky vylučují. Metoda nemusí nutně odhalovat vážné nemoci, ale sloužit i k tomu, abyste měli obraz o stavu své krve. Na základě jeho si můžete upravit životosprávu, způsob stravy, zařadit větší pohybovou aktivitu a podobně. Tato metoda umožňuje snadno varovat před nemocemi, které vás mohou ohrožovat.

Z analýzy kapky krve lze vyčíst:

 • stav hydratace a dehydratece organismu
 • stav železa, kyseliny listové a B12 (anémie) - indikátory acidózy (překyselení), nelze však stanovit přesné pH krve
 • životnost červených krvinek a jejich schopnost vázat kyslík
 • stav okysličení organismu a průchodnosti krevní kapilár, slabý krevní oběh
 • mykoza krve, candida albicans a jiné plísně (lze přesněji u Timev Laps Decay - metoda mrtvé kapky)
 • cholesterol, triglyceridy
 • potíže s krevním cukrem
 • kapilární patogenní mikroorganismy a jejich vývoj
 • stres - chemický, psychický, fyzický i mikrobiální
 • těžké kovy v krvi
 • hromadění kyseliny močové, urátové krystaly, riziko dny
 • zda je v organismu disbióza, nedostatečné trávení a vstřebání ve střevech, zvýšená - propustnost střevní stěny
 • nadměrná konzumace živočišných bílkovin
 • chronické a akutní záněty, alergie, autoimunitní reakce
 • snížení imunity
 • potřeba antioxidantů, poškození volnými radikály
 • potíže jednotlivých orgánů

Pro koho je darkfield vhodný?

Tato metoda je vhodná pro ty, kteří chtějí rychle vědět, jak jsou na tom se zdravím. Metoda je bezbolestná a nijak vás nezatíží, takže si ji můžete nechat aplikovat kdykoli. Přesto nabízí komplexní souhrn všech možných rizik, kterým jste vystaveni. Nejlépe ovšem je, když se na vyšetření dostaví i celá vaše rodina (resp. pokrevní příbuzní). Když se porovnávají výsledky, může se ukázat, čím jsou ohroženi mladší členové rodiny a naopak případný lepší stav krve někoho staršího může vést k analýze toho, co on dělá dobře oproti mladšímu příbuznému.

Darkfield – doporučení

Ostýcháte se, protože nevíte, co vás čeká a jak se připravit? Poradíme vám, jak se na tuto moderní metodu připravit. Před odběrem vzorku se doporučuje zhruba čtyři hodiny nejíst, aby krev byla tzv. čistá, tedy nezatížená aktuálním přísunem látek, které si tělo později zpracuje. Den před analýzou je ale vhodné jíst hodně ovoce a zeleniny, doporučuje mít lehčí stravu. Stejně tak se nedoporučuje pít nějak upravované tekutiny (slazené limonády, čaje, kávu a podobně). Co je ale zapovězeno, jsou živočišné tuky a bílkoviny. Když se budete držet těchto pravidel, výsledky budou přesnější a vy pak získáte komplexní zprávu o celkovém stavu vašeho zdraví.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id32037 (ck#587)


Přidat komentář