Darkfield, vyšetření z kapky krve - Liberec

Obáváte se vyšetření krve, protože jej máte spojené s bolestí a jehlou, která vám náhání strach? Máme pro vás dobrou zprávu. Dnes existují i metody, které spolehlivě analyzují váš zdravotní stav a přitom to vůbec nebolí. Seznamte se s metodu darkfield.

V dnešní době stačí opravdu velmi málo k tomu, aby se z nepatrného vzorku lidské tkáně (kůže, vlas) analyzoval zdravotní stav. Metodika prostoupila samozřejmě i do medicíny. Vzpomeňte si, jak jste se obávali různých vyšetření, která jsou bolestivá. S vyvíjející se dobou a modernizací lékařských postupů toto ale opadá. Nejen, že jsou různá vyšetření méně bolestivější, ale dokonce i přesnější. Navíc umožňují pacientovi prožít při odebírání vzorku jistý komfort. Tímto se blížíme k metodě darkfield, kterou bychom vám chtěli představit. Může ji podstoupit každý bez ohledu na věk nebo zdravotní stav. Samozřejmě záleží na konzultaci s odborníkem, ovšem vyšetření darkfield dnes patří mezi jedny z nejspolehlivějších, nejbezpečnějších a nejúčinnějších metod. Pomohou zdravým, kteří chtějí zjistit, zda jim nehrozí nějaká nemoc, i těm, které zdravotní neduhy trápí celé roky.

Darkfield, vyšetření z kapky krve - Liberec

Proč je metoda vyšetření z krve tak populární? Tato červená tělní tekutina dokonale projektuje náš zdravotní stav. Krev totiž po našem těle koluje skoro v každém místě. Transportuje životu prospěšné látky, ovšem stejně tak se v ní zachytávají i ty složky, které nám tak prospěšné nejsou. Může jít o toxiny, těžké kovy nebo jiné prvky. Složení krve pak dokonale ilustruje zdravotní stav. Proto pouhá kapička této tekutiny může upozornit na to, když je v těle něčeho nedostatek nebo naopak přebývá to, co v organismu vůbec být nemá. Lidské tělo je složitý mechanismus, proces jeho analýzy může být ale jednoduchý.

Darkfield - princip metody

Celé vyšetření začínáte vy sami. Pronajmete si speciální mikroskop, do kterého se umístí sklíčko se vzorkem vaší krve. Neobávejte se vpichu jehlou. Stačí glykemické pero pro domácí použití, s jehož pomocí si vzorek odeberete sami. Je to jednoduché, uvidíte. Samozřejmě se jedná o bezbolestnou proceduru a navíc bezpečnou. Následně se vzorek umístí pod mikroskop, kde jeho strukturu zanalyzuje odborník. Vy se ale můžete dívat s ním. Jaký je rozdíl oproti stávajícím metodám? Jak část názvu darkfield napovídá, pracuje se s tmavým polem. Běžné metody zobrazovaly vzorek krve na pozadí světlém, kde se krev zobrazovala v celé své podobě a barvě a v hutné rudé tekutině pak nebyly rozpoznatelné některé složky v krvi. Metoda darkfield je přesnější. Díky temnému pozadí se totiž vykrystalizuje celá plocha skvrny a znatelné budou pouze její okraje a látky v kapce obsažené. Může jít jak o prospěšné složky (např. množství krvinek, vitamínů) tak i ty prvky, které nám neprospívají. Metoda darkfield je bezbolestná, pohodlná a účinná.

Darkfield – pro koho je vhodná?

Nemusíte se cítit nemocní, stejně jako u vyšetření krevního obrazu se i zde můžete podrobit proceduře, jež vám vytvoří obrázek o vašem kompletním zdravotním stavu. Neobávejte se nepříjemností, bolesti nebo jiných průvodních jevů, které máte spojené s klasickou návštěvou lékaře. Metoda působí jen tam, kde má a neovlivňuje jiné části těla, proto nehrozí vedlejší účinky. Na vyšetření se mohou objednat ti, kteří chtějí zjistit, jaké choroby jim hrozí, stejně tak i ti, kteří už léta bojují se zdravím. Může se jednat o podezření na vážnou nemoc, ale stejně tak vám odborník pomůže s dlouhodobou alergií či odvykáním kouření. Poradí vám, jak se preventivně chovat, aby vás neohrožovaly další choroby. Metoda analyzuje váš stav, kdy se včas může zachytit zdravotní problém i ohrožení vážnou nemocí. Ani ti, které léta trápí nejen zdravotní potíže, si nemusí zoufat. Darkfield si poradí právě i tam, kde je klasická medicína v koncích.

Darkfield – zdravotní výsledky

Nevěříte, že dokonalý obraz o našem zdraví může projektovat pouhá kapička krve? Žádný člověkem vyrobený stroj není tak dokonalý jako lidské tělo. Proto už jen z pouhé kapičky můžete zjistit, zda vašemu tělu nechybí životně prospěšné látky, nebo jestli nemáte naopak jiných složek až příliš mnoho, a také analýza může poukázat na váš celkový stav. Odhalí i případné stresující prostředí, ve kterém se pohybujete. Metoda zjistí, jestli především máte dostatek krvinek a jestli vás něco neohrožuje. Rozbor poukáže i na váš psychický stav a pokud máte pocit, že například bydlíte nebo pracujete v prostředí, kde se vyskytuje mnoho zplodin (např. u rušné silnice), tak vaše podezření potvrdí nebo vyvrátí tato unikátní metoda.

Darkfield – co metoda nezjistí?

I v tomto případě jsou samozřejmě oblasti, kde si darkfield neporadí, protože k dokonalé analýze chybí další prvky, s faktory, s nimiž pracuje klasická medicína. Jistě vás napadá, že z krve lékař běžně pozná, zda je žena těhotná či nikoli. V klasické medicíně se odebírá více složek, darkfield pracuje pouze jen s krví a z ní samotné se toto nezjistí. Stejně tak vyšetření neodhalí, zda-li máte boreliózu, protože její buňky nekolují krví. Procedura samotná neurčí přesnou hodnotu pH krve. Také nelze z ní poznat krevní skupinu. Je to ale jen zlomek různých analýz, jinak vám darkfield spolehlivě vyhodnotí, jak na tom skutečně jste. 

Darkfield - o metodě

Ačkoli tato metoda zažívá jakýsi boom, objevil ji německý mikrobiolog, profesor doktor G. Enderlein před mnoha desítkami let. V lidské krvi prý viděl „tisícihlavé monstrum“, které je složeno z částic, jimž říkal „protity“. „Každá prudká změna nebo narušení vnitřního prostředí těla může jinak neškodnému mikroorganismu umožnit, aby se vyvinul až do určitého stavu cyklického vývoje, do formy způsobující onemocnění,“ vysvětloval, jak mohpu i malé částice způsobit škodlivou nemoc. Právě on za pomocí techniky tmavého pozadí objevil malá tělíska, která se uměla spojit s bakteriemi. Jeho objevy pak vedly k tomu, že mikroskopie na temném pozadí dokáže rozpoznat mikroorganizmy, které našemu tělu škodí. Postupem let vědci rozdělili tyto mikroorganismy do několika skupin a podle nich dokážou odhadnout, co která složka znamená. Pomocí této metodiky pak odborníci snadno odhalí, jestli vás sužuje nádorové onemocnění nebo psychická zátěž. Chcete doporučení? Jděte na vyšetření s někým z rodiny. Při porovnání vzorků se pak lépe analyzuje váš zdravotní stav a odhalí se dědičné dispozice, které má každý z nás. Nemusíte se bát, protože jde skutečně o pohodlnou, rychlou, snadnou, spolehlivou a bezbolestnou metodu, která je čím dál více oblíbenější. Darkfield dokáže odhalit nejen lehké indispozice, ale upozorní i na vážné choroby. Nemá vedlejší účinky, tudíž není důvod se obávat. Minimálně za zkoušku nic nedáte. Spíš jen budete rádi, že jste něco takového absolvovali a uvidíte, že vám to pomůže. I vašim příbuzným.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id32287 (ck#594)


Přidat komentář