Darkfield, vyšetření z kapky krve – Olomouc

Krev je nejspolehlivějším ukazatelem našeho zdravotního stavu, kdy i pouhá kapka může poukázat na vážnou chorobu. Jak je to možné? Díky moderním metodám, které jsou rychlé, snadné a bezbolestné.

Nejspíše si vyšetření krve spojujete s jistou bolestí. Moderní procedury něco takového ale zcela vylučují, protože se již nepoužívají velké jehly, které utrpení způsobují. Současné procedury umí zázraky a to zcela bezbolestně. Navíc dnes zjistí mnohem více než zastaralé praktiky, jak jsme zvyklí. Novinkou a příjemným překvapením jistě je i to, že můžete vše provést v pohodlí domova. Zázrak, s nímž vás seznámíme, se jmenuje darkfield, nebo vyšetření z kapky krve.

Darkfield, vyšetření z kapky krve – Olomouc

Metoda patří mezi bezpečné, rychlé a spolehlivé procedury, které uvítají i ti, kteří nemají rádi nemocniční prostředí. Výhodou metody darkfield je kromě nenáročnosti i skutečnost, že nemusíte podstupovat zdlouhavá a leckdy i nepříjemná vyšetření jednotlivých orgánů. Pouze krev stačí k tomu, aby se zobrazil váš aktuální zdravotní stav. Jak je to možné? Krev totiž v organismu rozvádí všechny potřebné látky, podporuje správnou funkci orgánů a je v těsné blízkosti se všemi částmi organismu. Transportuje nejen prospěšné látky, ale také absorbuje i ty ne tak příznivé. Právě jejich ukládání v této kapalině při vyšetření upozorní na případné potíže. Z rozboru červené tekutiny pak mohou odborníci rozpoznat, jestli vás nezatěžuje vážná nemoc a upozorní vás, na co byste si měli dát pozor. Metodika totiž původně vychází z běžné praxe lékařů, když se pro vyhodnocení zdravotního stavu využívá analýza krevního obrazu. U metody darkfield se ovšem výsledky dozvíte rychle a navíc nebudete podstupovat dlouhá vyšetření. Stačí chvilka a dokonce to zvládnete sami v pohodlí domova. Jak tato metoda funguje?

Darkfield – Složení krve

Pokud se objednáte na toto vyšetření, patrně vám bude nabízen pronájem mikroskopu. Jedná se o unikátní přístroj sestrojený pouze pro tuto metodu a nelze jej nahradit běžně používaným mikroskopem. Tato nová procedura zjistí nejen závažná onemocnění, ale pomůže vyléčit i alergie, které vás již roky tíží a nemůžete se jich zbavit. Pokud se také stále marně zkoušíte odvyknout od kouření, může vám darkfield pomoci. Procedura samotná může dokonce včas odhalit i ty nejzávažnější choroby. V porovnání s krví vašich rodinných příslušníků se navíc může stanovit, čeho byste se v budoucnu měli vyvarovat, abyste neměli stejné onemocnění právě jako vaši příbuzní. Je to ideální vyšetření i před těhotenstvím, protože se zjistí, čemu může být vystaven plod.

Pro koho je metoda darkfiled vhodná?

Vyšetření darkfield je jedinečné pro ty, kteří chtějí zjistit nejen komplexní informace o svém zdravotním stavu, ale výsledky poukážou na to, jaké choroby mohou pacienty v budoucnu ohrožovat a může se tak stanovit léčba, která zabrání vzniku případné nemoci. Stejně tak metodu ocení i ti, kteří již mají vleklé potíže se zdravím. Stanovit se ale nemusí jen diagnóza nemocí. Pokud se často cítíte unavení a jste ve stresu, je to také jistá zdravotní disharmonie. Protože i tyto jevy jsou příznaky, že se v těle děje něco negativního a posléze může vypuknout i vážná nemoc, před kterou se chcete chránit. Pro své zdraví přitom můžete udělat velmi málo. Seznamte se proto blíže s vyšetřením zvaném darkfield.

Jak darkfield funguje?

V první řadě vás jistě budou zajímat výhody metody darkfield oproti jiným vyšetřením. Původní název procedury zní Darkfield Live Blood Analysis, což je vyšetření krvinek, které se posléze promítají na tmavé pozadí. Proč zrovna tento postup? Není to pouhá moderní vymoženost. Běžně užívané metody, jako je krevní obraz, se prováděly na pozadí světlém. Léta mnohých výzkumů ukázala, že temné pole může být vzhledem k výsledkům daleko přesnější než právě ono světlejší. Světlo při zkoumání v poli bílém totiž prochází optickou osou a zobrazuje se tak krev v plných barvách. Ovšem pozorování v poli temném láme světlo pouze pod určitým úhlem a skvrna je viditelná na okrajích, nebo jsou znatelné jen látky v kapce obsažené. V tomto důsledku je podoba krve sice tmavá, ale světlejší než pozadí, z něhož pak „vystoupí“ právě okraje a látky v kapalině obsažené. Pro názornou ukázku si představte, že skvrnu krve samotnou nevidíte, zato můžete pozorovat její složení. Právě tato skutečnost je pro analýzu podstatnější. Názorně se vám ukáže složení krve, kde se objeví, zda máte dostatek potřebných látek a stejně tak se poukáže na přítomnost látek, které vašemu tělu mohou škodit. Mezi tyto látky patří například těžké kovy nebo toxiny, které se do vašeho těla dostávají. Na co se před vyšetřením připravit?

Jak probíhá vyšetření darkfield?

Před samotným vyšetřením pomocí metody darkfiled vám nejspíše bude zapůjčen speciální mikroskop, který byl speciálně vyvinut pro tuto metodu. Vy si doma glykemickým perem odeberete pouhou kapičku krve z prstu. Bezbolestně a rychle. Následně se kapka aplikuje na podložní sklíčko, které se pak překryje krycím sklíčkem. Tato sklíčka se umístí pod mikroskop a začne pozorování odebrané krve.

Pozorování krve pomocí metody darkfield

Analýzu odebraného vzorku posléze zobrazuje kamera, která je propojena s počítačem. Je to velmi zajímavé i pro laika, protože v projekci lze vidět, jak se v krvi pohybují dané látky. Proto se neostýchejte a nahlédněte spolu s odborníkem. Ostatně i toto je zárukou** kvalitního vyšetření**, protože krev je „čerstvá“ a tudíž se analyzuje stav, který koluje vaším tělem. Obavy při vyšetření mít rozhodně nemusíte, protože metoda je nejen bezbolestná a rychlá, ale také bezpečná. Na proceduru se nemusíte připravovat, jen asi týden před odebráním vzorku je optimální jíst ovoce a zeleninu a pít neperlivou vodu, optimální je čtyři hodiny před zákrokem nejíst vůbec.

Pro koho je metoda darkfield vhodná?

Na vyšetření můžete zajít, i když vás nic netrápí. I pro prevenci je příhodné znát svůj aktuální zdravotní stav. Dobré je, jak jsme jíž zmínili, přijít i s rodinou, protože díky rozboru jejich krve získá profesionál větší přehled o rodinných dispozicích a případných rizicích. Metoda darkfield je opravdu bezbolestná, rychlá a účinná a nehrozí vám žádné riziko. Může ji podstoupit téměř každý. Senioři i malé děti. Před vyšetřením se samozřejmě poradíte s profesionálem, který vám řekne, zda je pro vás metoda vhodná. Jde ale o osvědčenou proceduru, která je stále více využívanější. Jde totiž o formu alternativní medicíny, která pomáhá i tam, kde klasické metody selhávají. Nemusíte se obávat vedlejších účinků. Proceduru si vychvalují i ti, kteří se vyšetření krve jinak obávají. Zkuste to také a uvidíte, jak je snadné o sobě získat spoustu informací pomocí jedné kapičky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id32286 (ck#593)


Přidat komentář