Dobijte baterky!

Tancem se hubne, zlepšuje metabolismus, ale především vám dobije baterky a odstraní negativní myšlenky. Pusťte si hudbu na maximální hlasitost a tancujte jako o život!...

Typ 1. - chůze naboso

V chodidlech se nachází nervová zakončení, jejichž stimulace vám dodá energii. Nekonečným zdrojem energie je také země, proto kdykoliv můžete, choďte venku bosi. Vnímejte teplo, které proniká skrze vaše chodidla. Choďte naboso i doma.

Typ 2. - zpěv

Zpívání vám vhání do krevního oběhu více kyslíku, uvolňuje napětí a zvedá náladu. Kdykoliv se budete cítit pod psa, vzpomeňte si na nějakou písničku (třeba z dětství) a zazpívejte si.

Typ 3. - tanec

Tancem se hubne, zlepšuje metabolismus, ale především vám dobije baterky a odstraní negativní myšlenky. Pusťte si hudbu na maximální hlasitost a tancujte jako o život! Součástí tanečních párty bývá konzumace energetických nápojů, více se dozvíte zde...

Typ 4. - pozitivní myšlení

Příčinou psychické únavy je také pesimismus a problémy, kterými se neustále zaobíráte. Naučte se myslet pozitivně nebo meditujte. Skvěle si pročistíte hlavu a budete se cítit jako znovuzrození. Na správnou vlnu se naladíte, pokud si vzpomenete na něco příjemného nebo se potěšíte malým dárečkem. Požíračem energie je starost, dobíječem radost.

Typ 5. - správná strava

Pokud ve vaší stravě převládají tuky nebo cukry, nemůžete se divit, že jste neustále vyčerpaní. Přesedlejte na vyváženou stravu s dostatkem ovoce i zeleniny. Pokud ve stresu sáhnete po čokoládě, zastavte se. Proč ji nevyměnit za sladké kandované ovoce nebo podobnou zdravou variantu (zkuste třeba sušené ovoce - klikněte sem).

Typ 6. - správné dýchání

Jakmile na vás padne únava, otevřete okno a nadýchejte se čerstvého vzduchu. Pokud jste přepadlí venku, přesuňte svou pozornost na dýchání a okolní svět. Nadechujte se tolik, kolik vám vaše plíce dovolí, chvíli vzduch zadržte a pak nosem vydechněte. Při nádechu i výdechu se musí pohybovat nejen vaše hruď, ale i bříško!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22138 (zdravotnimagazin.cz#6315)


Přidat komentář