Dodání krásy pomocí vitamínu C

Vitamín C pomáhá při řízení látkové výměny a zároveň ji aktivuje. Bez tohoto vitamínu by nefungovalo spalování tuků v buňkách. A navíc, pokud spojíte pohyb s vyváženou životosprávou, může vitamín C uvolnit i nadbytečný tuk.

Zjemnění kuže

Pokud natřete zrohovatělou kůži na Vašich chodidlech šťávou z citrónu nebo limetky, nebude mít šanci. Ovocná kyselina zrohovatělou pokožku osvěží a ztvrdlé partie budou jemné.

Vláčná pokožka

Různé nečistoty ve vzduchu napadají buňky v pokožce a ta pak předčasně stárne. Pomocí vitamínu C, který se řadí mezi antioxidanty, se tyto nečistoty drží od pleti a ta zůstává mladá.

Lesknoucí vlasy

Pokud chcete, aby Vaše vlasy měly více lesku a pružnosti, tak jim po umytí dopřejte citrónovou kúru (citrónová šťáva + šálek vody) a nechte působit 15 minut. Poté vlasy opláchněte vodou.

Nadváha

Při odstraňování celulitidy není dobrým pomocníkem pouze sport, ale také nízkotučná strava s dostatkem vitamínu C.

Obranyschopnost

Pokud prožíváte hektické období, jste nachlazení nebo trpíte nedostatkem spánku je vitamín C pro Váš organismus nezbytný. Je dobré, přijímat ho ve větších dávkách v ovoci nebo zelenině.

Endorfíny

Vitamín C příznivě ovlivňuje produkci hormonů, čímž přispívá k dobrému spánku, vyšší koncentraci, zvládnutí stresu i vyrovnanému duševnímu životu.

Aktivace tělesné hmoty

Vitamín C pomáhá při řízení látkové výměny a zároveň ji aktivuje. Bez tohoto vitamínu by nefungovalo spalování tuků v buňkách. A navíc, pokud spojíte pohyb s vyváženou životosprávou, může vitamín C uvolnit i nadbytečný tuk.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22509 (zdravotnimagazin.cz#7257)


Přidat komentář