Doplňky stravy a detoxikace organismu - výběr, prodej

Zdraví je pro běžně zdravé osoby samozřejmostí. Bohužel i u těchto lidí se časem může objevit vážná a neléčitelná nemoc. A důvod? Oslabená imunita. Je tedy nutné věnovat se prevenci a to řádnou detoxikací.

Říká se, že to nejdůležitější, co člověk může mít, je zdraví. Proto si také lidé u zvláštních příležitostí, jako jsou narozeniny, svátky, Nový rok apod. navzájem přejí hodně zdraví. Zdravému člověku to možná může připadat jako otřepaná fráze, kterou používá namísto vymýšlení humorných a rýmovaných básniček. Nicméně každý, kdo na vlastní kůži hodnotu zdraví poznal, již uvažuje jinak. Z poměrně banálních nemocí, které jsme neléčili, se rázem stávají vážné choroby a zde už bývá pozdě bědovat nad přehlížením prvotních příznaků. Léčby bývají zdlouhavé, složité, nepříjemné, a často se i nepodaří veškeré bacily z těla odstranit.** To však může minout každého, kdo se bude věnovat prevenci.**

Doplňky stravy a detoxikace organismu

A vůbec nejlepší prevence zdravého těla je pravidelná detoxikace. Proč? Jednoduše – protože tělo se zbaví jedů, škodlivin a nepotřebných látek, které nejen že nedokáže zužitkovat, ale navíc tyto látky brání ve vstřebávání tolik potřebných vitamínů, minerálů a dalších důležitých látek. To s sebou samozřejmě nese další negativa. Mimo důsledky, které může pozorovat na sobě každý jedinec, tj. ztráta kvality vlasů – snadno se třepí, jsou slabé, suché či naopak rychle se mastící, oslabené jsou i nehty. Ty se třepí, lámou, nejsou pevné. Pokožka je citlivější, svědí, vyskytují se na ni pupínky a příliš suchá či naopak mstná místa. Mimo to utrpí hlavně imunita, která je dost mizivá. Pokud člověk zvýší příjem vitamínů a od doktora mu budou předepsány léky, stejně většina z těch prospěšných látek se do těla nedostane. Takže léčba je delší, tělo strádá, je oslabeno, na což slyší další bacily a tělo napadají. Je to takový kolotoč, který lze zastavit pořádnou ** detoxikací**.

Druhy detoxikačních programů

Druhy jsou:

In pure

In pure jsou tablety k základní péči o své zdraví a detoxikaci. Složení obsahující jak účinné výtažky z bylin, tak vlákninu, šetrně vyčistí tenké střevo a mimo posílení imunity dodá pokožce lepší vzhled. Balení o 60 tabletách ve složení: inulín, sorbitol, extrakt artyčoku citrusová vláknina, mikrokrystalická celulóza, vláknina amaranthová, extrakt ostrotřepce, aloe vera a extrakt z opuncie, zajišťuje bezproblémové trávení i lidem s alergií na lepek, a vůbec pro všechny přecitlivělé osoby, neboť přípravek In pure je hypoalergenní, či diabetikům nebo osobám s intolerancí mléka. Nadšeni z výrobku budou i vegetariáni, neboť tablety neobsahují složky živočišného původu. Tablety jsou vhodné i pro kardiaky a vůbec celý oběhový systém.

Medová masáž

Med je nejen skvělé přírodní sladidlo s bohatou dávkou vitamínů, ale také skvělý detoxikační prostředek.** Dokáže na sebe vázat toxiny v těle i v pokožce a pak je jednoduše dostat pryč**. Medovou masáž plnou jemných doteků a relaxační techniky spolu se zábaly si přes internet objednáte, získáte automaticky slevu a pak ji lze uplatnit pouze v určeném relaxačním salónu.

Základní detoxikace

Balíček programu základní detoxikace je složen z výše uvedených tablet In Pure a gelu InGel Active. Tablety šetrně vyčistí zanesená střeva, tím posílí imunitu a výrazně napomůže léčbě kožních onemocnění. Gel Ingel Activ je zase specialistou na klouby. A nejen jich. Svým složením snižuje bolestivost a zánětlivost při léčbě kloubů, a vůbec pohybového ústrojí nebo kůže. Gel obsahuje také probiotika, čímž je vhodný při užívání antibiotik, neboť právě tyto léky omezují výskyt přátelských bakterií a naopak InGel Active je dodá. Mimo to gel zpomaluje stárnutí pokožky, také posiluje imunitu a vůbec je nápomocný při léčbě kožního onemocnění.

Komplexní detoxikace

Program, který vás doslova pročistí od hlavy k patě. Pravda, bude vás to něco stát, za to však získáte nezaměnitelný pocit čistoty, vitality, klidu.

Program zahrnuje balíček, obsahující tablety In Pure, na řádné a přitom šetrné pročištění střev, gel InGel Activ, pro péči o vaše klouby, posílení imunity, zvlášť při užívání antibiotik, dále pro hojení ran a vůbec všech kožních problémů a třetí složkou komplexního balíčku detoxikace je InFocus, velmi silný antioxidant, který je také perfektním ochráncem našich očí. Jak je známo, počítače, televize a jiné, výrazně zatěžují oči a co si budeme nalhávat – trávíme u nich většinu času. Proto je nutné dodat očím to, co potřebují a od nenávratného poničení ochránit přípravky, které přímo cílí na posílení tak důležitých kukadel. Kromě toho je InFocus parádním** léčitelem kašle a celkového nachlazení**. Doporučuje se také při špatném hojení ran.

Program komplexní detoxikace by neměli vynechávat všichni pracující u počítače, řidiči, ti, co většinu času tráví u televize anebo lidé se zhoršeným zrakem a osoby pod nátlakem častého stresu, neboť je skvělým ochráncem nervového systému.

Produkty Sunkins

Výrobky Sunkins vyrábí stejnojmenná společnost, která staví svoji výrobu pouze na základě přírodních a BIO složek, všechny složky jsou patentovány. Výrobě veškerých produktů předchází vždy důsledný vědecký výzkum a všechny přípravky jsou zaměřeny na přímé spotřebitele. Mimo klasické tablety je také spousta produktů vyrobena v gelové formě, neboť ne každému je příjemné polykat prášky. Další výhodou je lepší vstřebatelnost a pozitivní dopad na trávicí ústrojí.

Veškeré výrobky jsou vhodné pro osoby s přecitlivělostí na vnější látky, jako například lepek, mléko a jiné alergeny. Sunkins produkty též mohou užívat diabetici.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22980 (zdravotnimagazin.cz#9962)


Přidat komentář