Estetické STUDIO LAPÉ - kosmetické a kadeřnické studio Praha

Moderní metody hubnutí jako kavitace, lymfodrenáž nebo Body Wraps Slim mají okamžitý efekt, který je viditelný. Působí také pozitivně uvnitř vašeho těla, kde dochází k odbourávání toxinů a posílení imunitního systému.

Každý z nás má způsob, jak relaxovat a čerpat novou energii. Mnoho žen a také mužů si dopřává pravidelně masáže, návštěvy kadeřnictví, kosmetických studií a také estetických studií, kde kromě klasické nabídky jako je péče o ruce a nohy mohou nabízet i moderní způsoby péče o tělo. Na mysli máme sofistikované metody hubnutí jako je Body Wraps Slim, lymfodrenáže, kavitace nebo lipolaser.

Estetické STUDIO LAPÉ - kosmetické a kadeřnické studio Praha 3

Hledáte-li studio, kde si budete moci příjemně odpočinout, načerpat nové síly a své tělo svěřit do rukou odborníků, můžete vyzkoušet estetické studio Lapé v Praze 3. Estetické studio Lapé nabízí svým zákazníkům kvalitní služby, příjemné prostředí a proškolený personál. Z velkého množství služeb si můžete vybrat např. následující:

  • Body Wraps Slim (zeštíhlující zábal)
  • Body Caps anticellulite (podpora lymfatického systému, detoxikace těla, odstranění celulitidy)
  • Masáže
  • Lymfodrenáž
  • Kavitace
  • Lipolaser
  • Kadeřnictví
  • Kosmetika
  • Péče o ruce a nohy

Estetické studio Lapé najdete na adrese: Milíčova 25, Praha 3 – Žižkov, více informací můžete získat na telefonním čísle: +420 773 655 446, e-mailové adrese: info.studiolape@gmail.com nebo internetových stránkách: http://studiolape.cz. Nechte hýčkat své tělo a mysl právě zde. Věříme, že budete spokojeni.

Hubnoucí zábal Body Wraps Slim Praha 3

Body Wraps Slim je metoda, která pomáhá řadě žen a mužů získat krásnější postavu. Díky této metodě se můžete zbavit tuku na problematických místech, který se obtížně redukuje cvičením. Tato metoda je také vhodná pro ženy po porodu. Pomocí Body Wraps Slimu můžete redukovat tuk v oblasti bříška, pasu, hýždí a nohou. Tato metoda zahrnuje měření, wrapování do speciálních bandáží, 10 – 15 minut cvičení, 45 – 50 minut ležení. Před aplikací této metody se nesmí 2 hodiny jíst a je vhodné vzít s sebou boty na cvičení.

Jak funguje Body Wraps Slim

Body Wraps bandáže jsou namočeny v lázni, která obsahuje speciální bahno obohacené o vzácné minerály. Pomocí bandáží se zabalí problematické partie. Poté Body Wraps Slim funguje jako lymfodrenáž, kdy se rozproudí lymfatický systém a vylučují se toxiny z těla. Tukové buňky, které jsou zbaveny toxinů se smrští. Celý váš metabolismus začne fungovat rychleji. Po dobu procedury je vhodné pít nápoj z aloe vera, který také významně napomáhá detoxikaci těla.

Změny na svém těle budete pozorovat již po prvním zábalu. U osob s BMI v normě se doporučuje proceduru opakovat 1x za 3 měsíce. U osob se zvýšeným BMI je vhodné proceduru zopakovat s odstupem 7 až 10 dnů. Vždy záleží na individuální domluvě a potřebách klienta.

Jaké jsou výhody Body Wraps Slimu

U této metody je zeštíhlující efekt okamžitý. Většinou dochází k úbytku 5 až 30 centimetrů tukové tkáně. Tato metoda je vhodná také v případě, že vaše tělo zadržuje příliš mnoho vody. Kromě úbytku tuku vám také začne lépe pracovat trávící systém. Budete mít lepší zažívání, pravidelnou stolici a zbavíte se pocitů nafouklého břicha. Díky pravidelnému ošetření touto metodou se může váš šatník zmenšit až o jednu konfekční velikost. Váš organismus bude zbaven toxinů, nebudete tolik bojovat s únavou, dále se posiluje imunitní systém a snižuje se výskyt celulitidy a strií. Body Wraps Slim působí také protizánětlivě, pomáhá bojovat s ekzémy, lupenkou a akné. Tento přírodní zábal dodá vašemu tělu vitamíny a minerály. Budete moci pozorovat také vyhlazení vrásek, stahování pórů, celkově bude vaše pokožka více jemná a hladká.

 Tato metoda je určena pro muže a ženy a může zásadně pomoci maminkám po porodu.

Pro koho není metoda Body Wraps Slim vhodná

Tato metoda není vhodná pro těhotné ženy, pro osoby s onemocněním kardiovaskulárním a infekčním. Dále není vhodná u akutních virových a bakteriálních onemocnění a onkologických onemocnění.

Více informací o kontraindikacích získáte ve specializovaných salonech.

Lymfodrenáž Praha 3

Narušený lymfatický systém se může projevit jako zánět nebo jiné závažnější onemocnění. Poruchy lymfatického systému nám dávají o sobě vědět únavou nohou, únavou celého těla, otékáním nohou v oblasti kotníků, otoky v břiše a v obličeji, potížemi s dechem. Poškozený lymfatický systém může mít také vliv na akné a celulitidu. Svůj lymfatický systém můžete kromě zdravého životního stylu podpořit také pomocí lymfatických masáží.

Co je to lymfodrenáž

Lymfodrenáž je masáž lymfatického systému, která ovlivňuje imunitní systém, detoxikuje tělo a odvodňuje organismus. Pomocí pomalých pohybů rukou se rozproudí lymfa k uzlinám a dochází tak k efektivnějšímu odbourávání toxinů. Lymfatické masáže jsou léčebnou metodou, která má příznivý vliv na kůži a podkoží. Pomocí těchto masáží se můžete zbavit celulitidy, otoků nohou a celkově vylepšit stav pokožky. Lymfatický systém chápeme jako čističku našeho těla, je tedy nutné o něj řádně pečovat.

Kavitace Praha 3

Kavitace se řadí mezi moderní metody hubnutí. Často o ní slyšíme také jako o bezbolestné liposukci. Tato metoda je založena na rozbití membrán tukových buněk pomocí ultrazvuku. Obsah buněk se uvolní do mezibuněčného prostoru a poté je odstraněn lymfatickým systémem. Jak jsme již uvedli kavitace je bezbolestná, klienti udávají pouze lehké mravenčení nebo štípání v ošetřované oblasti. Ošetření touto metodou trvá přibližně 20 až 40 minut, záleží na velikosti ošetřované partie těla. Po kavitaci je důležité v následujících třech dnech snížit příjem potravin s vysokým obsahem tuku a cukru, dále se nesmí pít alkoholické nápoje. Nutné je také pít velké množství čisté vody, přibližně 2 až 3 litry.

 Kavitace zajistí úbytek nahromaděného tuku, zmenšuje projevy celulitidy a formuje postavu.

Pro koho není kavitace vhodná

Tento způsob ošetření není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Dále se nedoporučuje osobám s onkologickým onemocněním a se záněty kůže. Metoda není vhodná pro osoby s onemocněním ledvin, jater a hemofilií.

Lipolaser Praha 3

Společně s kavitací se lipolaser řadí mezi moderní metody hubnutí. Princip lipolaseru je založen na stimulaci tukových buněk pomocí laserového světla. Tuková buňka začne zkapalňovat tuk a ten se poté dostává do mezibuněčného prostoru. S takto zkapalněným tukem si poté poradí lymfatický systém. Tato procedura není zatěžující pro organismus, protože funguje na stejném principu jako sportování.  Pomocí této metody je možné zbavit se 3 až 18 centimetrů z oblasti břicha, stehen, hýždí a pasu.

 Výhodou ošetření je bezbolestnost, okamžitý efekt a trvalé účinky.

Metoda není vhodná pro těhotné a kojící. Kontraindikací jsou nádorová onemocnění, onemocnění srdce a ledvin, epilepsie, infekční onemocnění, užívání léků na ředění krve, atopický ekzém, diabetes 2. stupně, onemocnění lymfatického systému a hormonální léčba.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id32296 (ck#598)


Přidat komentář