Exotické a zdravotní masáže, kosmetika Praha 8

Masážních technik je na celém světě mnoho. Od pradávna se masáže používaly pro odstranění potíží, nabuzení k výkonu, ale i uvolnění. Určitě dokonalá metoda, jak se zbavit mnoha potíží.

Naprosté uvolnění těla i mysli se povede při dobře provedené masáži. Od pradávna lidé masážní techniky používali nejen pro uvolnění, ale také pro nabuzení, zbavení se bolestí, křečí a čehokoli, co bylo nepříjemné. Z různých koutů světa k nám proudí také mnoho zajímavých a netradičních způsobů masáží, které si ale získávají svoji pozornost právě pro skvělé účinky.

Exotické a zdravotní masáže, kosmetika Praha 8

Každý člověk, ať už muž či žena, by si měl čas od času dopřát nějaký relax. V dnešní uspěchané době totiž kolikrát ani nepoznáme, že našemu tělu občas něco schází nebo jen prostě nemáme na nějakou regeneraci čas. Pokud se Vám nechce jezdit na dovolenou do ciziny a máte rádi zkrátka vše na jednom místě, vřele Vám můžeme doporučit firmu Bohemia – centrum kultury a vzdělání. V tomto regeneračním centru si určitě zajděte na nějakou z mnoha masáží, které zde poskytují. Vy, jako věrní čtenáři našeho magazínu, můžete získat až 50% slevu na určité masáže. Více informací naleznete zde http://www.bohemiacentrum.eu. Určitě zde také hlavně dámy uvítají manikúru a pedikúru, kosmetiku, kadeřnictví a pro těhotné maminky zde poskytují těhotenskou poradnu a kroužky pro větší děti. Nesmíme opomenout ani zdravotní stav člověka jako takový, zde používají Generátor F-scan 3, který diagnostikuje patogeny (parazity), což může předcházet různým onemocněním, a navíc se patogeny určitou frekvencí případně likvidují Plazmovým generátorem RPZ 14.

Objednat na kteroukoliv z procedur můžete buď pomocí telefonu +420 774 815 753, emailu info@bohemiacentrum.eu nebo rovnou osobně na adrese Palmovka 7, Praha 8, 18000.

Rozhovor s majitelkou regeneračního centra, Annou Šandovou

Co bylo podnětem pro Vaše rozhodnutí se, pro seberealizaci podnikání v oblasti masérských, kosmetických a regeneračních služeb?

Vždy jsem chtěla v něčem podnikat, být svým pánem, mít možnost si s rodinou naplánovat čas po svém, mít dost času na sebe (masáž, kosmetika, pedikúra, nehty), chtěla jsem pomáhat lidem a zároveň se realizovat, pomáhat manželovi ve firmě... No a myslím, že se mi to postupně všechno daří.

Poznala jste nějakého učitele, který byl Vašim průvodcem?

Učitele přímo ne, ale nechám se vždy od lidí, kterým důvěřuji, inspirovat a vstřebávám informace, které se pak snažím použít v podnikání. Hodně mi pomáhá manžel, co se týká různých obchodních rozhodnutí.

Rozšiřujete své vědomosti a zájmy o další odvětví?

Samozřejmě, celý život se učíme něco nového, jinak by to byla nuda. Momentálně se vzdělávám v oblasti zdravovědy.

Můžete prozradit také něco o sobě, vše o Vašem konceptu a pojetí, ohledně Vašich zkušeností a celkově v rámci tvorby, inspirace a umění.

O sobě nerada mluvím takto veřejně. Spíš bych ráda dovedla svůj koncept pomoci lidem dokonce, chybí mi však čas, mám dvě malé děti. Hodně mě inspiruje manžel, kterému ještě pomáhám v hudební agentuře, kterou vlastní. Naše regenerační centrum chce poskytnout kvalitní a komplexní péči pro všechny, kdo preferují osobní a rodinný přístup. V našem centru vždy najdete vstřícný kolektiv, který se o Vás postará, poradí a pomůže s řešením nejrůznějších situací. Tak to píšu na mých stránkách a vyjadřuje to vlastně vše.

Co Vás nejvíc naplňuje a těší na Vaší práci?

Spokojenost zákazníků mě naplňuje hodně a těší mě vzrůstající zájem o naše centrum.

Exotické a zdravotní masáže Praha 8

Jednou z těch technik jsou i exotické masáže, které k nám přichází ze vzdálených koutů světa, ať už je to Asie, nebo Amerika. Jsou to zcela jiné civilizace, žijící jiným způsobem života. Proto i masáže odsud pocházející jsou pro nás exotické, zajímavé, ale přitom také dobře působící. Ideální je třeba indická masáž hlavy, jež je přímo ideální pro všechny, žijící v dnešním, hektickém světě. Pro manažery naprosto potřebná, zbavuje stresu a uvolní všechny nahromaděné starosti. Po této masáži budete o tolik lehčí a svěží, odpočatí. Horké lávové kameny jsou skvělé pro dokonalé uvolnění, prohřejí krásně tělo a tak i odplaví z těla škodliviny, ale také na kritických místech, která často pobolívají tak uvolní nahromaděnou bolest. Tuto masáž je možno vyzkoušet klasickým způsobem, anebo i japonskou masáží lávových kamenů. Z exotických masáží je nutno také zmínit a ideálně vyzkoušet Indonéský bambusový rituál, jedná se totiž o spojení Indonéské masáže spolu s bambusovou masáží. Ideální možnost, jak uvolnit tělo a nečerpat sílu.

Havajská masáže Praha 8

Jednou ze žádaných exotických masáží, která se k nám dostala, překvapivě – z Havajských ostrovů, a je skutečnou technikou, která je dost specifická a jiná, než ostatní. Nejen že se zde používá mimo prsty, dlaně také předloktí a lokty. Masér, který masáž provádí, pak vypadá, jakoby tančil havajský tanec Hula-hula. Samotná masáž je hodně uvolňující, zejména co se bolestí týče, ale také pro uvolnění mysli, duše. Rytmické pohyby a tahy jsou zaměřeny na odstranění bloků, ale také rozproudění krevního i lymfatického oběhu. Určitě skvělý zážitek.

Detoxikační a aroma masáž Praha 8

Jestliže jste často nemocní, cítíte se neklidní, bolí vás pořád něco, pak je ideálním řešení, detoxikační a aroma masáž. Tato technika, ač zní poněkud tvrdě, je velice příjemná a vskutku zaměřená na očistu těla. Aby bylo dosaženo kýženého úspěchu, pak je samozřejmě potřebné provádět doporučení a masáž opakovat, ale už i jedna návštěva v mnohém pomůže. Detoxikační masáž posiluje tělo, imunitu a zbavuje tělo všech škodlivých látek, které jsou příčinou nemocí.

Breussova masáž Praha 8

Speciální masážní technika, jako jediná, která je velice jemná, a dokonale působí na pohybový aparát, zejména páteř, kdy její hlavní účinek spočívá ve vyživování plotének, dále zlepšuje prokrvení a obecně napomáhá lepšímu pohybu. Také skvělé pro ty, co mají problémy se spánkem, zvláště z toho důvodu, že je bolí záda, hlava a tak dále. Častou příčinou je právě psychický stav, stres, Breussova metoda je hodně v tomto směrů nápomocná a účinná.

Dornova metoda Praha 8

Lidé, kteří mají problémy s klouby, páteří a vůbec pohybovou soustavou, se nemusí obávat složitých operací. Samozřejmě závisí na tom, v jakém stavu se jejich pohybový aparát nachází, každopádně ale existuje mnoho i příjemných metod, které pomalu, ale jistě dokážou tělu vrátit ten správný bezbolestný pohyb. Dornova metoda je cílená technika pro navrácení kloubů, obratlů do původní polohy s tím, že jde o příjemnou masážní techniku, která nejde za hranici bolestivosti. Šetrný jemný tlak a jeho působení je klidné. S touto metodou se srovnávají rozdílné délky končetin, provádí se rotace kyčelních kloubů a další.

Lymfatická masáž Praha 8

Lymfatický systém lidského těla funguje podobně jako kanalizace ve městě. Pokud je někde zádrhel, neproudí to v něm tak, jak má, nasává poměrně značný problém. Proto je potřeba, aby naše lymfa byl výkonná, proudilo to v ní tak, jak vyžaduje a díky tomu my budeme zdraví, odolní, bez nepříjemných bolestí, a hlavě otoků. Nejčastějším důvodem podivných otoků nohou je právě problém v proudění lymfatického systému. Lymfatická masáž je dokonalou detoxikační technikou, která nejenže rozproudí krevní oběh, ale právě i lymfu, zbaví tělo jedů, toxinů a posílí imunitu. Prakticky je lymfatická masáž jediným a kvalitním odstraňovačem nenáviděné celulitidy. Působí přímo tam, kde nejčastěji „páchá“ škody.

Čínská masáž Praha 8

Čínská masáž je skvělým prostředkem pro detoxikaci těla, spojeného s posílením imunity. To je možná odpověď na otázku proč jsou Číňané tak odolní a kde berou tu věčnou sílu. Při masáži se používá nejen speciální masážní olej, ale také se užívá metoda baňkování, nebo moxování. Vysoce relaxační technika pročistí tělo dokonale, jak vnitřně, tak na povrchu a zmírní případnou bolest, a hodně také působí pozitivně na krev a krevní oběh.

Těhotenská masáž Praha 8

Nastávající maminky také občas potřebují dobrou masáž, zvláště pro oblast beder. Klasická masáž však pro ně není vhodná, proto existuje speciální metoda těhotenské masáže, která je pro tyto ženy určena. Samozřejmě je předem nutné konzultovat masáž s lékařem, aby bylo vyloučeno rizikové těhotenství, nebo cokoli, co by nebylo pro masáž vhodné.

Relaxační masáž Praha 8

Vysoce relaxační technikou jsou relaxační masáže, jež cíleně působí jak na tělo, tak na mysl. Je v pořádku, pokud masírovaný u masáže usne a tak se naprosto pohltí do uvolnění. Pro ty, co mají pravidelné a silné bolesti hlavy je tato metoda ušitá na míru. Zbavení problémů je zaručeno.

Zdravotní masáž Praha 8

Trápení, bolesti, omezení pohybu a třeba i trávicí potíže jsou časté problémy, které trápí lidstvo a čím dál častěji. Tyto problémy jsou však z velké části způsobené právě stresem, napětím, kterého se je možno zbavit účinnou zdravotní masáží. Jde jak o prevenci, tak i odstraňování problémů.

Kosmetika Praha 8

Pravidelná návštěva kosmetiky, odborníka pro pleť a okolí je nutná nejen pro starší dámy, ale i mladé dívky. Samozřejmě i pány. Čím dříve se o pleť budeme dokonale starat, tím déle bude mladistvá, krásná, čistá i vypjatá, hebká a prostě po všech stránkách naprosto úžasná. Oblasti obličeje je potřeba věnovat dostatečný čas, jelikož obličej je to, co jen tak nezakrýváme a v komunikaci při setkání s jinými také ukazujeme. Nechceme přece mít problematickou pleť s pupínky, ucpanými póry a mastnou zónou. Čistá a zdravá pleť je naprosto senzační. O pleť je potřeba se pečlivě starat a kde jinde lépe, než u odborníka.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25592


Přidat komentář