Havajská masáž LOMI LOMI

Masáže všeobecně jsou jedním z nejpříjemnějších způsobů, jak se dostat do psychické i fyzické pohody, zbavit se starostí, stresu a bolestí. Tak proč si tuto užitečnou péči, věnovanou jen nám nedopřát?

Masáž, ať už se jedná o kterýkoli z mnoha druhů, musí být za všech okolností masírovanému příjemná. Je mnoho pomocných prostředků, které mohou tento efekt zvýraznit. Samozřejmostí je, že by se masáž měla odehrávat v příjemném, útulném a především čistém prostředí. Pro celkové uvolnění je nezbytné, aby se masírovaný cítil dobře a bezpečně. Dalším možným pomocníkem je bezpochyby hudba. Ta by se měla tématicky hodit k dané masáži, měla by znít velmi tiše aby nerušila a jen dokreslovat atmosféru. Nesmíme opomenout vůni. Také čichový vjem je velice podstatný. Můžeme použít vonné svíčky, tyčinky anebo jen při masáži použít vonné olejíčky. Opět platí pravidlo střídmosti. V tomto případě rozhodně neplatí, že „čím více tím lépe“. V místnosti by rozhodně neměla být zima ani horko. Doporučovaná teplota by se měla pohybovat mezi 24-26 stupni Celsia. Před započetím masáže se také se oplatí předcházet všem možným rušivým elementům, které by mohly průběh a tím i výsledek masáže narušit. Pokud se rozhodneme absolvovat masáž u profesionála, potom se rozhodně vyplatí ověřit si jeho dovednosti u skutečných zákazníků a nespoléhat se jen na to, co o sobě tvrdí on sám. Neodborně, či lépe řečeno špatně provedená masáž nám totiž může i ublížit.

aloha

Masáže LOMI LOMI Praha

Pokud chcete být** hýčkáni** a chtěli by jste si vyzkoušet havajskou masáž LOMI LOMI, navštivte pani** Ditu Říhu v Coco Palm**. Můžete si vyzkoušet nejen masáž LOMI LOMI, ale také máte možnost zde vyzkoušetajuvérdskou masáž, masáže lávovými kameny, anticelulitidovoou masáž, klasickou masáž, lifting obličeje, thaiskou masáž, čokoládovou masáž, ale taky banánový zábal, ošetření kávou a lehký vánek z ráje.

Coco Palm naleznete na adrese: Na Fialce II.1693/14, 163 00 Praha 6 - Řepy

Pro více informací se obracejte přímo na paní Ditu Říhu:

Webová adresa: http://www.masaze-cocopalm.cz/

Telefon: 731 110 950

E-mail: coco-palm@seznam.cz

**masáž LOMI LOMI
**

 

 

Havajská masáž Lomi-Lomi

Masáž pochází z Havajských ostrovů. Praktika je založena na rytmických technikách. Kromě prstů a dlaní se vykonává především předloktím a lokty. Při samotné masáži je velmi důležitý pohyb nohou a zároveň využívání váhy a těžiště těla. Pohyb maséra při práci připomíná posvátný havajský tanec Hula Hula, ze kterého masáž vlastně vychází. Při masáži dochází ke stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému, hluboké relaxaci a harmonizaci organizmu, uvolnění energetických bloků a zatuhlého svalstva, zlepšení neurologických problémů a imunitního systému, zlepšení pohybových schopností, odstranění velkého množství fyzických, mentálních a energetických blo­kád a také k** detoxikaci organismu**. Masáž se soustřeďuje na oblast zad, hýždí, dolních a horních končetin, dekolt, ramena a šíji. Masáž může být částečná nebo celková.

Kdy je vhodné absolvovat havajskou masáž?

Havajská masáž Lomi-Lomi je velmi přínosnou zejména při přepracovanosti a nesoustředěnosti, vnitřní nerovnováze a nervozitě, častých bolestech celého organismu, při pocitech ztuhlosti svalů a kloubních spojení, podráždění a podobně.

Masáž Lomi-Lomi by se neměla podstupovat, pokud máme popáleniny, otevřené rány a modřiny, velké a bolestivé křečové žíly nebo křečové žíly v zánětu, jsme po nedávných operacích, trpíme infekčními onemocněními,  kožními infekcemi či jinými záněty a pokud jsme těhotní.

Klasická masáž

Klasická masáž pozitivně ovlivňuje fyziologické a psychické funkce člověka, přináší tělesnou i duševní pohodu. Pomáhá odstranit únavu, uvolňuje nahromaděný stres, zlepšuje vylučování odpadních látek a přísun kyslíku a živin, urychluje celkovou regeneraci organismu, odstraňuje také ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolesti svalstva, pozitivně působí při bolestech hlavy.

Použití klasické masáže se nedoporučuje v případě, kdy máme horečnaté, infekční, nádorové či zánětlivé onemocnění, otevřená poranění, křečové žíly, choroby dutiny břišní, onemocnění žlučníku a močových cest, pokročilou arteriosklerózu nebo osteoporózu a v období, kdy máme menstruaci či jsme gravidní.

Masáž lávovými kameny Magic hot stones

Díky svým účinkům a nezapomenutelným zážitkům, které přináší, patří havajská masáž lávovými kameny mezi nejluxusnější ošetření vůbec. Terapie je praktikovaná už odpradávna na Havajských ostrovech. Je založená na účincích tepla přecházejícího z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů v kombinaci s masáží. Dochází během ní ke stimulaci krevního oběhu, zbavení se stresu a napětí, vyrovnání energií v těle. Postupně prohřívá celé tělo, pomáhá relaxaci těla i mysli, urychluje metabolismus v těle a podporuje detoxikaci organismu. Pro zvýšení efektu se při masáži používají exotické aromatické oleje, za studena lisované, které celý pocit uvolnění ještě umocňují.

Masáž lávovými kameny se nesmí podstupovat při přecitlivělosti na teplo, otevřených ranách a modřinách, neléčeném vysokém krevním tlaku, po nedávno absolvovaných operacích, v těhotenství, při výskytu křečových žil, kožních a infekčních onemocněních, zánětech a popáleninách od slunce.

Bambusová masáž Magic Bamboo

Bambusová masáž se provádí nahřátými bambusovými tyčemi různé délky a průměru. K uvolnění svalového napětí dochází jak díky tlaku tyčí, tak teplem, které vyzařují.

Provedení masáže může být velmi jemné, relaxační a uklidňující anebo intenzivní, stimulující a povzbuzující. Bambusová masáž je velmi prospěšná pro náš krevní oběh a lymfatický sytém, pro uvolnění svalů i pro stimulaci nervového systému.

Masáž bambusovými tyčemi není doporučeno používat, pokud máme křečové žíly, žaludeční potíže, záněty, vysoký krevní tlak či srdeční problémy, modřiny a otlaky anebo rakovinu, či jste nedávno podstoupili nějakou operaci.

Reflexní terapie

Tato masáž využívá k léčbě reflexních bodů na chodidlech, které mají souvislost s různými orgány našeho těla. Pomocí těchto bodů umožňuje rozpoznat a ošetřit změny vyvolané onemocněním v určité tělesné krajině. Tato metoda má současně preventivní, detoxikační a relaxační účinek.

Proti-migrénová masáž

Tato terapie je přímo zaměřena na odstranění bolestí hlavy, migrén, na uvolnění krční páteře a odstranění blokací na drahách souvisejících s důležitými orgány. Provádí se v sedě a trvá přibližně 30minut.

Nechme se hýčkat

Dopřát alespoň jednou za čas svému tělu odpočinek, relaxaci a pomoc v podobě masáže by mělo být samozřejmostí. Své tělo i mysl používáme denně a očekáváme od nich vynikající výkony. Aby nám ale mohli dobře a především dlouho sloužit, potřebují i oni patřičnou péči. Masáž je vynikajícím způsobem, jak jim tuto péči dopřát. A navíc, je to také velice příjemný způsob. Stačí si pro sebe najít trochu času a dopřát si péči starostlivých rukou, které se budou věnovat jen nám, našemu dobrému pocitu, uvolnění a relaxaci a dovolí nám zapomenout na všechny naše trápení a starosti. I kdyby naše psychická pohoda byla jediným přínosem masáží, což zdaleka není, stálo by to za to.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23023 (zdravotnimagazin.cz#10054)


Přidat komentář