Jak stále být zdráv

Borůvky snižují cholesterol jsou rovněž významným antioxidantem a podporují ozdravující procesy v pokožce. Vědci také zjistili, že se významně podílí na snižování cholesterolu a tuku v krvi.

Pravidelná změna jídla

Věda a odborníci radí, že chceme-li být fit a udržet si dobrou kondici, je třeba pravidelně konzumovat určité druhy potravin.

Nejlepší potraviny pro Vás

Mezi top zdravé potraviny patří: rajčata, borůvky, špenát, čaj, olivový olej, ořechy, ryby a česnek.

 • Rajčata jako antioxidant

  patří mezi významné antioxidanty, které lapají volné radikály. Výzkumy také ukázaly, že tím pozitivně působí na pleť, která působí zdravěji a pomaleji stárne. Rajčata se tak stávají osvědčeným preventivním prostředkem v boji proti rakovině.

 • Borůvky snižují cholesterol

  jsou rovněž významným antioxidantem a podporují ozdravující procesy v pokožce. Vědci také zjistili, že se významně podílí na snižování cholesterolu a tuku v krvi.

 • Špenát na zarudlé oči

  obsahuje železo a vysoké množství betakarotenu, který se v těle přetváří na vitamín A. Špenát pomáhá svým složením cenných látek proti zarudlým, unaveným očím.

 • Čaj a blahodárné účinky

  a to především zelený, je znám svými blahodárnými účinky na lidský organismus. Pitím zeleného čaje se snižuje krevní tlak, snižuje se také výskyt zubního kazu.

 • Olivový olej - prevence infarktu

  má vliv na zdravou střevní mikroflóru a snižuje riziko úmrtí při infarktu.

 • Ořechy

  jsou bohaté na minerální látky a dokážou snížit hladinu cholesterolu.

 • Ryby

  jako losos, sardinky, makrely obsahují vysoké procento omega 3 tuku, dělající divy v celém těle.

Česnek pro dlouhý život

je znám jako všelék, který si poradí např. s cholesterolem, vysokým krevním tlakem. A brání celkovému stárnutí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22419 (zdravotnimagazin.cz#7041)


Přidat komentář