Je nutná transplantace vlasů?

Z věnce vlasů okolo pleši neohroženého vypadáváním je možné odebrat až 50% vlasových kořínků! Tyto vlasové kořínky s malými kousky kůže se pak přenáší na holé oblasti hlavy. Díky přenesené dědičné informaci rostou z vlasového věnce dál po celý život.

Co je to?

Z věnce vlasů okolo pleši neohroženého vypadáváním je možné odebrat až 50% vlasových kořínků! Tyto vlasové kořínky s malými kousky kůže se pak přenáší na holé oblasti hlavy. Díky přenesené dědičné informaci rostou z vlasového věnce dál po celý život. Vlasové kořínky, které zůstaly po odebrání ostatních na místě, pak musí udržet váš přirozený vzhled vlasového věnce.

Jak poznat dobře

Zvláště u mladších pacientů nezáleží jen na tom, jak zajistit moderní účes. Mnohem víc se musí jednat o to, jak vám zajistit dlouhodobý a přirozený vzhled. Nejdůležitějším předpokladem pro dlouhodobě úspěšnou transplantaci je totiž důsledný koncept ošetřování.

Smysl transplantace

Cílem transplantace vlasů je, aby na prořídlých místech opět rostly vlasy.

  • po zákroku nesmí zbýt žádné viditelné stopy
  • transplantované vlasy se od ostatních nesmí nijak odlišovat

    Dnes již existují techniky, které těmto požadavkům při správném provedení vyhovují.

Předběžná konzultace

Dobře vybírejte kliniku. Důležitý je kromě nezbytné důvěry i servis, který předchází vlastní transplantaci například ve formě odborných konzultací s lékařem a následná péče.

Pooperační prohlídky stejně jako poradenství by měly být poskytnuty v nejlepším případě zdarma a nezávazně. Nechte si od lékařských specialistů poradit a prodiskutujte s lékařem všechny možnosti, jak problém s vypadáváním vlasů řešit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22895 (zdravotnimagazin.cz#8728)


Přidat komentář