Konzumace syrové stravy

Co může člověk jíst? Ovoce, saláty, šťávy, čerstvou zeleninu, ořechy, výhonky a za studena lisovaný olej. Hvězdy které dietu drží? Demi Moore, Sting, Donna Karan, Nena Jaký má mít přínos? Energie, výborné zdraví, čisté svědomí. A gigantický úbytek váhy.

Prevence před nemocemi

Syrová strava jako je ovoce, slunečnice, ořechy, zeleninové saláty, sezam a ovocné a zeleninové šťávy pročišťují náš organismus a umožňují imunitnímu systému pracovat bez chyby. Tím zabraňují tvorbě nádorových buněk a usazování nebezpečných látek, které jsou pro naše tělo velmi škodlivé.

Toxiny můžete z těla odstranit také užíváním detoxikační zeštíhlující kúry Hollywood Mineral Fit Slim označené logem Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra.

Doporučení k syrové stravě

Nejvhodnější je sníst denně 75 % syrové stravy. Vždy si dopřejte zeleninový salát a až po něm něco lehčího, jinak se v žaludku nevytvoří nic moc pěkného. Při dietě se syrovou stravou se nedoporučuje jíst žádné maso ani vařenou stravu.

Dieta ke zdraví

Pokud dietu založenou na syrové stravě budete dodržovat, přejdete migréně, bolestem zubů, poruchám tvorby krve a mnoha dalším onemocněním. Syrová strava totiž začne zavodňovat biologicky aktivní vodu.

Nejde o to, přejít ze dne na den na syrovou stravu. Měli byste však mít na paměti, začít den se zeleninovou nebo ovocnou šťávou a myslet na to, že některé potraviny úplně zbytečně tepelně upravujeme.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22350 (zdravotnimagazin.cz#6886)


Přidat komentář