Léčebné a lymfatické masáže - Frýdek Místek, Kopřivnice a okolí

Léčebné a lymfatické masáže působí na naše zdraví velmi blahodárně, avšak pouze v případě, že jsou provedeny odborně a pečlivě. Pokud jsme se rozhodli pro jakoukoli masáž, nebo nám byla doporučena lékařem, měli bychom vyhledat odborníka.

Všichni jsme neustále v pohybu a ve stresu, a proto není divu, že má mnoho z nás zdravotní** potíže**. Abychom se těmto potížím mohli vyhnout nebo je zmírnili v případě, že jimi už trpíme, je vhodné podstoupit léčebné či lymfatické masáže.

Léčebné a lymfatické masáže - Frýdek Místek, Kopřivnice a okolí

Opravdu kvalitními masážemi i spokojenými referencemi se může pochlubit masážní studio Masáže u Michaely paní Michaely Najvarové. V jejich nabídce najdete reflexní, relaxační, čokoládovou, thajskou, lymfatickou a mnoho dalších. Nabídka je opravdu široká a paní** Michaela Najvarová** se snaží svým klientům vždy vyjít maximálně vystříc a přistupovat ke každému individuálně, dle jeho potřeb. Proto Vám ji můžeme jen doporučit.

Nabízené služby lze objednat telefonicky na čísle +420 606 905 954

či emailem michaela.najvarova@seznam.cz

nebo osobně na adrese Štefánikova 58/31, Kopřivnice, 74221.

Ceník a kompletní informace o nabízených službách v masážním salonu paní Najvarové naleznete na jejich webových stránkáchhttp://masazenajvarova.mstranky.cz/

nebo navštivte https://www.facebook.com/Mas%C3%A1%C5%BEe-U-Michaely-176715522408890

Léčebné a lymfatické masáže - Frýdek Místek, Kopřivnice a okolí

Rozhovor s paní Michaelou Najvarovou, majitelkou masážního studia:

 

Co bylo podnětem pro Vaše rozhodnutí se, pro seberealizaci v oblasti masérských, rekondiční a regeneračních služeb?

Od malička jsem chtěla pracovat s lidmi a pomáhat jim. I když mi život přinesl obor elektrikář-silnoproud, tak i přesto, v 35 letech, jsem dostala šanci si splnit svůj sen, udělala jsem si základní kurz - masér pro sportovní a rekondiční masáže, a pak se rozvíjela v reflexologii a duchovnu a hledala další možnosti jak pomoci tělu.

Poznala jste nějakého učitele, který byl Vašim průvodcem?

Ano, maséra a mého kamaráda Radima, který mi dodal důvěru sama v sebe, dále potkávám plno přátel, kteří mi předávají své vědomosti, mými vzory jsou také léčitelé jako Jiří Janča, manželé Patakyovi nebo Boris Tichanovský.

** Stalo se ve Vašem životě něco, co Vás utvrdilo v pokračování a dalším rozvíjení?**

Ano, lidé, kteří tvrdí, že mám léčivý dar, a že jsem se pro masáže narodila.

Jaké byly odezvy Vašich klientů zpočátku? Jaké příběhy klientů Vaše práce časem přinesla?

Klienti byli shovívaví, i když jsem začínala ve sklepních prostorech, a navíc byli vždy spokojeni.

** Rozšiřujete své vědomosti a zájmy o další odvětví?**

Ano, celý život se máme co učit.

** Kam směřujete, co dalšího očekáváte?**

Zabývám se 100% bylinnými produkty a jak najít hlavní příčinu vzniku nemocí.

Můžete prozradit také něco o sobě, vše o Vašem konceptu a pojetí, ohledně  Vašich zkušeností a celkově v rámci tvorby, inspirace a umění.

Je mi 45 let, mám 6 svých vlastních dětí a 2 vnučky. Věřím v duchovno a anděly, pracuji s energií. Jsem vděčná, že jsem dostala tento dar a mohu pomáhat lidem. Myslím si, že každý si zaslouží, alespoň jednu šanci, pokud pomoc a rady nepřijímá, tak to je jen jeho svobodná vůle pak už pracuji jen s tělem a ne s duší. Klienti u mne najdou klid, odpočinek, relaxaci i psychickou podporu. Nejednou jsem pomohla řešit problémy druhých, sama jsem hodně zažila, a jak říkám, když neprožiješ, nemůžeš chápat, co prožívá ten druhý. Když provádím masáž, tak se zabývám celým tělem, protože vše je propojené a problém, který se zdá na krční páteři, může být až od nohou. Mé masáže jsou hloubkové a odblokovací, masáž je složena z šesti druhů masáží, aby tělo dostalo vše, co potřebuje. Jak tvrdí léčitel Jiří Janča, sval je živý orgán, a tak se k němu musíme chovat, nejlépe ho uvolní vlezlé a klidné hmaty do hloubky, a tak to praktikuji a výsledky ukazují úspěch. Pak Dornovou metodou jde dobře napravit pohybový aparát.Léčebné a lymfatické masáže - Frýdek Místek, Kopřivnice a okolí

Sportovní masáže - Frýdek Místek, Kopřivnice a okolí

Ať už jste vrcholovým sportovcem, nebo spíše rekreačním, je dobré, pokud do svého pravidelného rozvrhu zařadíte sportovní masáž. Sportovní masáž je zde především proto, aby vás buď připravila na určitý fyzický výkon (zvláště, bude-li pro vaše tělo hodně zátěžový), nebo aby po fyzickém výkonu pomohla vašemu tělu k lepší regeneraci. Masér užívá při sportovní masáži větších tlaků, protože je třeba promasírovat svaly až do hloubky. Sportovní masáž slouží tedy zejména k masáži svalů, které se poté uvolní a zbaví ztuhlosti. Zároveň pomáhá k lepšímu prokrvování a podporuje proudění lymfy. Jako každá masáž, i ta sportovní působí pozitivně jak na vaši fyzickou stránku, tak na tu psychickou. Sportovní masáž se provádí také, pokud máte příčinou sportu nějaké trvalejší následky a potřebujete je doléčit.

Co se týče** kontraindikací sportovní masáže**, není vhodná pro osoby s chronickým onemocněním a pro těhotné ženy.

Léčebné a lymfatické masáže - Frýdek Místek, Kopřivnice a okolí

Rekondiční masáže - Frýdek Místek, Kopřivnice a okolí

Trápí vás bolesti zad? Býváte často unavení? Cítíte, že vaše kondice se postupem času více a více zhoršuje? Příčinou těchto neduh bývá často zaměstnání, které nás nutí namáhat buď jen určitou část těla, nebo při něm den co den sedíme. Ke zmírnění bolestí zad, krční páteře apod., k odstranění stálé únavy a celkovému uvolnění vám pomůže rekondiční masáž. Díky rekondiční masáži se budete cítit dokonale uvolnění, a to jak po tělesné, tak psychické stránce. Dále se díky ní zvýší obranyschopnost vašeho organismu a rozproudí se lymfa, která je důležitá k vylučování škodlivých látek ven z těla. Rekondiční masáž vás vrátí zpět do kondice. Rekondiční masáž není vhodná pro osoby s infekčním či nádorovým onemocnění.

Lymfatické masáže - Frýdek Místek, Kopřivnice a okolí

Lymfatický systém je jednou z nejdůležitějších částí našeho imunitního systému a zároveň také informačního systému člověka. Lymfatický systém je v našem těle  systémem, pomocí kterého odchází z našeho těla škodliviny ven. Jedná se o škodliviny, které vznikají při funkci organismu jednak z vnějšího prostředí a také z potravin, které konzumujeme. Lymfatická masáž je jemná hmatová technika, která se orientuje právě na lymfatický systém, která z těla dokáže odstranit pocity napětí a bolesti. Tento druh masáže je vhodný k ošetření unavených končetin a je skvělým základem při boji s celulitidou. Lymfatická masáž se provádí malým tlakem bez použití emulzí a olejů a používá se zejména k ošetření otoků, při tzv. těžkých nohách a také jako prevence proti nádorovým onemocněním. Lymfatickou masáž by měli podstupovat vrcholoví sportovci nejen před výkonem, ale také po něm či při různých úrazech. Jednu z technik lymfatické masáže lze také použít při boji s migrénou a bolestmi hlavy.Léčebné a lymfatické masáže - Frýdek Místek, Kopřivnice a okolí

Masáže klasické - Frýdek Místek, Kopřivnice a okolí

Klasickou masáží se rozumí relaxační technika, která působí okamžitě a jednorázově. Tento druh masáže působí nejen na tělesný, ale také na duševní stav masírované osoby. Každý masér, provádějící klasickou masáž vychází z individuálních problémů a také tělesných proporcí svého klienta. Pomocí nichž dokáže přizpůsobit sled a zvolí vhodné hmaty. Máte-li tedy bolesti, které jsou vyvolány některým onemocněním, bude postupovat jemně a šetrně. K odstranění nahromaděných únavových látek používá masér hmaty razantnějšího typu, neboť je třeba tyto látky, které jsou uloženy ve svalech v případě, že vykonáváte těžkou práci či po sportovním výkonu apod. z těla odstranit. Při klasické masáži dochází k uvolnění svalstva a k odstranění ochablosti, ztuhlosti, bolesti, ale zároveň také k celkové tělesné a duševní relaxaci.

Masáže lávovými kameny - Frýdek Místek, Kopřivnice a okolí

Masáže lávovými kameny k nám přišly z Havajských ostrovů a Číny. Při tomto druhu masáže dochází ke kladení zahřátých lávový ch kamenů na tělo, čímž dojde k příjemnému rozlití tepla po celém těle a jeho celkovému uvolnění. Lávové kameny předávají do našeho těla příjemnými vibracemi energii. Masáž lávovými kameny předává našemu tělu životní sílu a také skvělou náladu. Tato masáž má velmi příjemný průběh a mohou se k ní používat také různé vonné oleje. Masáž lávovými kamenyby měl podstoupit každý, kdo potřebuje odstranit stres a napětí, stimulovat krevní oběh a lymfatický systém či podpořit detoxikaci těla. Dále pak tento druh masáže řeší problémy se spánkem, zmírňují bolesti kloubů, revmatismus a křeče spolu s bolestmi hlavy.Léčebné a lymfatické masáže - Frýdek Místek, Kopřivnice a okolí

Jak je to s masážemi?

Obecně řečeno nejsou masáže omezeny věkem. Vždy je však potřeba vědět jaký druh masáže může daný člověk podstoupit a proto je důležité před masáží samotnou říci svému masérovi, jaké máme potíže. Každá masáž má blahodárné účinky, ale pouze v případě, že ji provádí zkušený masér, který zná danou masáž a ví, jakým způsobem ji provádět. Je-li masáž provedena neodborně, může nám velmi uškodit a trpíme-li nějakou nemocí, může dojít k jejímu zhoršení. Proto je důležité navštěvovat opravdu profesionální maséry či prověřené salóny a studia, ve kterých pracují profesionálové, jako je tomu například ve studiu, které je zmíněno výše.** Masáže** jsou ideálním prostředkem, který nám pomůže vrátit se v případě potíží tzv. do života.

Čokoládová a medová masáž - Frýdek Místek, Kopřivnice a okolí

Tyto typy masáží patří snad mezi nejoblíbenější masáže.** Čokoláda** totiž obsahuje antioxidanty, které skvěle působí proti stárnutí a redukuje strie. Med zase pomáhá odplavovat toxiny z těla. U obou masáží se navíc během zábalu masírují nohy, šlapky a zakončuje se obličejem. Tyto masáže jsou dosti využívané jako zážitkový dárek pro blízké.Léčebné a lymfatické masáže - Frýdek Místek, Kopřivnice a okolí

Reflexní terapie - Frýdek Místek, Kopřivnice a okolí

Tato metoda je snad nejstarší léčebnou metodou, ale hojně se využívá i dnes. Reflexní terapie dokáže určit příčiny a léčit zdravotní potíže, pomáhá navrátit tělo do harmonické rovnováhy. Během terapie se nejdříve provádí diagnostika reflexních plošek (určí, který orgán je oslaben) a následovně se postupně stlačují reflexní body na chodidle. Tato terapie má blahodárný vliv i na psychické bloky a cílem také je celkové uvolění svaloviny.Léčebné a lymfatické masáže - Frýdek Místek, Kopřivnice a okolí

Thajská masáž

Thajská masáž je vhodná pro zlepšení hybnosti při fyzické námaze, bolestech hlavy a zad, regeneruje mysl i tělo. Masér totiž během masáže používá nejen své dlaně, ale i lokty či nohy a tím je účinek této masáže daleko intenzivnější.Léčebné a lymfatické masáže - Frýdek Místek, Kopřivnice a okolí

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23061 (zdravotnimagazin.cz#10127)


Diskuze a zkušenosti

Majkl | 15.09.2015 21:44
Re: Léčebné a lymfatické masáže - Frýdek Místek Zdravím, děláte i čokoládovou masáž? Chci to dát přítelkyni jako darek. Dik Michal ,

Petr | 14.01.2017 23:29
Paní Michaelo, kdybyste skutečně věřila v duchovno, tak činíte skutečné dobro a říkáte pouze pravdu a v žádném případě byste se nemohla povyšovat a dělat ze sebe něco čím vůbec nejste.


Přidat komentář